Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Młody jeszcze wtedy byłem i de facto nawet nie pamiętam Złotej Piłki dla Michaela Owena ale serio gość zasłużył wtedy najbardziej na tą nagrodę?
0
@MesQueUnClub96 Kiedyś byłby to mecz - Cristiano Ronaldo vs Zlatan Ibrahimović, a teraz? Oczywiście Portugalia dalej mocna, być może nawet jeszcze mocniejsza ale Szwecja to już tylko nazwa. Mimo wszystko dalej pewnego rodzaju szlagier i zapewne chętny mecz do oglądania przez kibiców także innych drużyn niż Portugalii i Szwecji.
3
Jastrzębski Węgiel w finale Ligi Mistrzów!
Mistrzowie Polski pokonali Ziraat 3-2 (pierwszy mecz 3-0) i zagrają po raz drugi z rzędu w finale LM.
Przeciwnika wyłoni jutrzejszy mecz Lube Civitanovy z Trentino. W pierwszym meczu 3-1 wygrała drużyna Trentino.
Rok temu Jastrzębski Węgiel przegrał w finale z ZAKSĄ, która wygrała LM 3 razy z rzędu więc miejmy nadzieję, że to będzie czas obecnego mistrza Polski.
Finał LM 5 maja.
0
@tadzik447 Mam nadzieję, że Halvor Egner Granerud nie tylko nie zakończy kariery ale i wróci do swojej najlepszej firmy.
Chciałbym zobaczyć TOP formę Graneruda w walce z Kobayashim czy Kraftem.
9
Asseco Resovia Rzeszów wygrywa 3-0 z Luneburg i zdobywa Puchar CEV!
Najpierw Projekt Warszawa, teraz Asseco Resovia Rzeszów, a już jutro rewanż w półfinale Ligi Mistrzów Jastrzębskiego Węgla - miejmy nadzieję, że Jastrzębski nie tylko jutro awansuje do finału ale i w wielkim finale zrobi to co przez 3 ostatnie lata zrobiła ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
8
@Bobo25 Myślisz, że mi się łatwo jeździ przez te blokady? Oczywiście, że nie ale wiem jak to wygląda i trzeba to zrozumieć tym bardziej, że oni nie chcą tylko swojego dobra ale i walczą by wszyscy mieli lepiej.
Jakby nie rolnik to nawet nie miałbyś co jeść ale przecież to wieśniak, brudas i w ogóle co nie? To po co wchodzisz do sklepu i kupujesz coś za co dostał grosze (w sklepie cena kosmiczna), a musiał się na robić, nabrudzić i w ogóle?
Już Ci napisałem wyżej - rozumiem zdenerwowanie innych tymi strajkami ale trzeba ich wesprzeć, a nie wyzywać.
Te strajki i blokady chyba były wcześniej zapowiadane? Także w ten jeden dzień można było sobie to poukładać tak by w miarę możliwości wszystko udało się załatwić ale po co nie? Lepiej narzekać.
5
Komentarz usunięty
34
@Bobo25 Ja jestem z nimi ale rozumiem, że wszyscy ludzie zaczynają się powoli wkurzać ale z drugiej strony - jak inaczej mają protestować? U siebie na polu? Przecież nikt tego nie zauważy. Blokada największych miast i dróg to najlepsze rozwiązanie - niestety dla nas bo będzie bardzo ciężko gdziekolwiek się przedostać ale co możemy zrobić? Olanie rolników i bycie przeciwko nie tylko będzie złe dla nich ale również i dla nas wszystkich. Ja jestem jednak jeszcze za tym by najbardziej blokowali Warszawę, niech jadą po sejm, pałac prezydenta, kancelarie premiera czy nawet pod siedzibę PiS-u (pamiętajmy, że to oni zgodzili się na zielony ład) ale tam to pewnie już policja czeka by bić ludzi stojących z polską flagą.
1
@Criss18Barca Kamil Stoch czy Piotrek Żyła? Chyba najbardziej realne opcje aczkolwiek nie chce mi się wierzyć, że obaj lub jeden z nich zakończy karierę przed sezonem z MŚ (dodatkowo Żyła broni tam złota) tym bardziej, że w kolejnym mamy IO.
Ja jednak obstawiam, że żaden z naszej TOP 3 nie zakończy kariery po tym sezonie i obstawiam, że będą chcieli dotrwać do IO - skoro skakali w tym "pustym" sezonie to trochę nielogiczne byłoby gdyby teraz mieli zakończyć tym bardziej, że i tak zmienników póki co nie ma.
6
Dzisiaj o godzinie 18 Asseco Resovia Rzeszów stanie przed szansą wywalczenia pierwszego europejskiego trofeum w historii klubu.
Polski klub zagra z niemieckim Luneburg. W pierwszym meczu Asseco wygrała 3-0 i dzisiaj stoi naprawdę przed dużą szansą by Polska wygrała drugi w tym sezonie europejski puchar.
Przypominam, że wcześniej Puchar Challenge wygrał Projekt Warszawa, a w półfinale Ligi Mistrzów jest Jastrzębski Węgiel i przed rewanżem z Ziraatem ma zaliczkę 3-0 z pierwszego meczu. Rewanż jutro o godzinie 17.
Trzymajmy kciuki za polskie zespoły żeby dokonały czegoś historycznego bo same 3 zwycięstwa w LM ZAKSY z rzędu były historyczne ale gdyby tak wygrać wszystkie trzy europejskie trofea w jednym sezonie i do tego po raz czwarty z rzędu LM trafiłaby do Polski to byłoby fantastycznego i byłby pokazem kolejny raz polskiej mocy.
0
Moim zdaniem Robert Lewandowski w sytuacji gdyby Ligę Mistrzów wygrała Barcelona powinien dostać Złotą Piłkę.
3
@Pawci023x W tym rankingu liczą się punkty za wygrane mecze, remisy i awansy do kolejnych rund w LM, LE i LKE, a więc to też Hiszpania ma najwięcej drużyn w 1/4 LM akurat nie jest najważniejsze jeśli wcześniej nie punktowali bardzo mocno tym bardziej, że tutaj jak pisałem wyżej ważne są również mecze w LE i LKE, a tam Hiszpanie także nie poszaleli.
1
@P33ck Największą niespodzianką jest pozycja Czech. Zajmują najwyższe możliwe miejsce nie licząc TOP 5 ale wracając do tego rankingu to także uważam, że jednak punktacja jest trochę niesprawiedliwa ponieważ w LE i LKE teoretycznie łatwiej nabić punktów niż w LM więc tacy Włosi teraz w tym momencie trochę sztucznie nabiją punktów nie mając już drużyny w LM na przyszłą LM... Trochę głupie ale co zrobić? Liczę, że Niemcy utrzymają pozycję w TOP 2 ale myślę, że będzie bardzo trudno bo jednak Anglicy mają więcej drużyn w grze i myślę, że większe szanse na wygranie nawet każdego z tych trzech trofeów niż Niemcy.
0
@ElTomas Tak teraz Norwegowie dominują. Oczywiście najbardziej Johannes Thingnes Boe ale reszta jego kolegów również bije wszystkich innych biathlonistów z innych reprezentacji.
Pomyśleć, że TOP 5 PŚ to pięciu Norwegów, a szósty na 7 miejscu w ostatniej chwili tracąc 6 miejsce na rzecz Francuza Emiliena Jacquelina.
Niemcy dalej mają dobrą drużynę ale odkąd karierę zakończyli tacy jak Schempp, Lesser czy Peiffer mają tylko Dolla, który ma bardziej znane nazwisko u większe sukcesy choć i on chyba po tym sezonie miał zakończyć karierę.
Krótko mówiąc obecna kadra nie jest już najmłodsza, a większych sukcesów póki co nie odnieśli i szczerze mówiąc wątpię żeby jakoś bardzo się to zmieniło. Na pewno Nawrath, Strelow, Kuehn, Rees czy Horn to nie jest półka Schemppa, Lessera, Peiffera cz Dolla nie mówiąc już o takich gwiazdach i legendach jak Michael Greis, Ricco Groos czy Sven Fischer.
Oczywiście może być tak, że np. w kolejnym sezonie Roman Rees zacznie wygrywać ale poza jakimś pojedynczym zwycięstwem wątpię żeby walczył o największe trofea.
0
@tadzik447 Oczywiście jeśli tylko będą w miarę równe warunki to obstawiam, że Peter Prevc wygra jeden z konkursów indywidualnych i mimo iż całą karierę mu nie kibicowałem tak w tym momencie jestem jego dużym kibicem by zakończył karierę właśnie zwycięstwem u siebie w Planicy.
0
Widżet, że Carlos Alcaraz pokonał 7-6(5), 6-1 Daniła Miedwiediewa i wygrał turniej Indian Wells!
Powrót młodego Hiszpana do bardzo dobrej formy? Dobrze by było bo gość ma duże umiejętności i spory talent - w przyszłości kto wie czy nie będzie tym, który może gdzieś tam zbliżać się wynikami (jeśli to w ogóle możliwe) do TOP 3.
0
@ElTomas Wielki biathlonista. Moim zdaniem numer 2 w historii tuż za Ole Einarem Bjoerndalenem chociaż ma jeden PŚ zdobyty więcej.
Mimo wszystko Johannes Thingnes Boe ma wszystko by przynajmniej osiągnięciami wyprzedzić obu starszych kolegów ponieważ jeszcze spokojnie może startować przez 3-5 sezonów na wysokim poziomie i kolekcjonować trofea, a rywala na przestrzeni całego sezonu wciąż nie widać.
1
Bramka i dwie asysty Roberta Lewandowskiego (MVP).
Barcelona ogrywa 3-0 na wyjeździe Atletico i zdobywa 3 punkty.
Może daje się nabrać ale szkoda, że ta przewaga w lidze jest tak duża bo uważam, że gdyby była 2-3 punkty mniejsza to jeszcze Barcelona walczyłaby o mistrzostwo.
Generalnie ja dalej kibicuję i wierzę, że można ten tytuł wydrzeć jeszcze Realowi choć wiem jak to będzie trudne.
Visca el Barca!
0
76 zwycięstwo (hat trick w ten weekend) Johannesa Thingnes Boe w zawodach PŚ w biathlonie.
Norweg wyprzedził swojego rodaka Johannesa Dale Skjevdala i Francuza Emiliena Jacquelina.
---
Johannes Thingnes Boe z Kryształową Kulą za Puchar Świata. Drugie miejsce w PŚ dla jego brata Tarjei Boe (5 miejsce dzisiaj), a na 3 miejscu sezon kończy Johannes Dale Skjevdal, który ostatecznie wybronił się na finiszu sezonu przed atakiem Sturli Holm Laegreida.
2
Iga Świątek 6-4, 6-0 Maria Sakkari
Iga Świątek wygrywa turniej Indian Wells!
0
Jeśli wszystko dobrze się potoczy to finał FA Cup Coventry vs Chelsea, a jeśli nie to Pep Guardiola ze swoim Manchesterem City weźmie to trofeum do swojej gabloty.
0
Manchester City, Manchester United, Chelsea i Coventry w półfinale Pucharu Anglii.
Kto wie kiedy losowanie?
Chciałbym derby Manchesteru w półfinale i potem Chelsea z City w finale.
0
Manchester United!!! Liverpool się zezłomował.
0
14 zwycięstwo w karierze w zawodach PŚ w kombinacji norweskiej odniósł dzisiaj Johannes Lamparter.
Austriak pokonał Stefana Retteneggera i Estończyka Kristjana Ilvesa.
Kryształową Kulę już wcześniej zapewnił sobie Jarl Magnus Riiber, który w Trondheim z powodu kontuzji kolana nie startował.
---
Pierwsze zwycięstwo w karierze w zawodach PŚ w narciarstwie alpejskim zanotował dzisiaj Timon Haugan (5 podium).
Norweg na podium wyprzedził Austriaka Manuela Fellera i Niemca Linusa Strassera.
0
Johannes Hoesflot Klaebo wygrał 16 zawody PŚ w biegach narciarskich w tym sezonie i 84 w karierze. Norweg okazał się najlepszy w biegu ze startu wspólnego na 29 km stylem dowolnym.
Całe podium jak przez większość sezonu zajęli Norwegowie. Drugi był Gjoeran Tefre, a trzeci Martin Loewstroem Nyenget.
17 miejsce zajął Harald Oestberg Amundsen - Norweg, który jest największym zwycięzcą tego sezonu ponieważ zdobył dzisiaj po raz pierwszy w karierze Kryształową Kulę za Puchar Świata w biegach narciarskich.
Oczywiście Amundsen w dużej mierze może zawdzięczać tę kulę wygranej w Tour dr Ski i jednoczesnym braku na tej imprezie Klaebo ponieważ pokonał swojego bardziej utytułowanego kolegę o ledwo 54 punkty mimo iż na samym TdS Amundsen zdobył 656 punktów. Johannes gonił i prawie dogonił, jeszcze jeden weekend i to Klaebo mógłby świętować 5 KK.
1
Finał Raw Air dla Daniela Hubera. Austriak wygrał 2 zawody PŚ w skokach narciarskich w karierze.
Pozostałe miejsca na podium zajęli - Stefan Kraft i Timi Zajc.
Aleksander Zniszczoł zakończył konkurs na 7 miejscu.
Stefan Kraft wygrał cały cykl Raw Air po raz trzeci w karierze. Austriak poza trzema triumfami ma także dwa drugie miejsca.
Peter Prevc zajął 2 miejsce w norweskiej imprezie, a podium uzupełnił dzisiejszy zwycięzca Daniel Huber.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli Kraft wygra pozostałe 3 konkursy do końca sezonu to pobiłby rekord Prevca w ilości zwycięstw, wyrównałby ilość podiów ale ilości punktów by nie poprawił - bardzo niewiele ale by zabrakło.
0
@mekston Tak. Bodajże po pierwszym konkursie w Lake Placid Wellinger i Kobayashi mieli 150-160 punktów straty, a jeszcze jakaś nadzieja była po pierwszym konkursie w Lahti kiedy to Ryoyu zbliżył się do około 200 punktów.
1
@FcPortoFan1999 To trochę tak jak kiedyś często kończył na 5 miejscu - jaka forma taka powtarzalność miejsc.
0
@mordini123 W sumie szkoda, że Ukraińcowi się nie udało wejść do TOP 10 ale z racji, że jego wejście do 10-tki oznaczałoby spadek Zniszczoła to dobrze jest jak jest.