Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@emeu KV Mechelen
0
@emeu KRC Genk?
1
@emeu Hippolyte van den Bosch
1
@emeu Standard Liege, Club Brugge, Royal Antwerp
0
7 zwycięstwo w karierze Andreasa Wellingera i drugie w tym sezonie. Kibicuję mu żeby z tej trójki walczącej o KK to właśnie Niemiec wygrał PŚ choć będzie ciężko.
Szóste drugie miejsce w tym sezonie Ryoyu Kobayashiego. Zbiera te drugie miejsca, a potem się okazuje, że to wystarcza by wygrać TCS to kto wie czy i nie wygra PŚ?
Drugie miejsce na podium w tym sezonie i zarazem w karierze Gregora Deschwanden. Mówiłem po lecie, że jeśli ktokolwiek ma z dwójki najlepszych skoczków lata skakać w czołówce PŚ to właśnie Szwajcar. Typowałem TOP 15-20 ale kto wie czy nie powalczy o TOP 10.
0
Można mówić o warunkach ale prawda jest taka, że niestety Aleksander Zniszczoł nie dojechał na drugą serie.
W pierwszej serii nie mając żadnej presji Zniszczoł wszystko robi idealnie z teoretycznie mniejszym wiatrem pod narty (choć myślę, że przeliczniki jednak trochę zwariowały), a w drugiej? Spanikowany od początku, wszystko robi nie tak jak powinien mając tak dużą przewagą. Po tych skokach na 150 metr wiedziałem, że będzie ciężko ale nie myślałem, że Zniszczoł aż tyle straci, a stracił bardzo dużą przewagą z pierwszej serii i niestety miał tylko 19 notę drugiej serii nie przekraczającą 90 pkt (około 86 pkt). To mówi wszystko o tym skoku.
Forma Zniszczoła wydaje się bardzo dobra i nie jest powiedziane, że w tym sezonie jeszcze nie skończy na podium ale obawiam się, że będąc tak lotnym jak Olek mając taką skocznię, takie warunki i taką przewagę z pierwszej serii dwa razy ostatecznie nie dojeżdża mu głowa to nie wiem czy w tym sezonie będzie taka okazja by nawet nie tyle wygrać ale chociaż stanąć na podium.
W tym momencie Aleksander Zniszczoł to najlepszy Polak w klasyfikacji generalnej PŚ.
0
Eh, tak myślałem. Kolejna szansa Aleksandra Zniszczoła zmarnowana.
0
@Xxxbarca4ever Problem w tym, że w trakcie skoku mogą się te warunki zmienić. Niestety one bardzo szybko się zmieniają, a to, że puszczają z belki teoretycznie w dobrych warunkach nie znaczy, że one takie są do końca skoku.
1
Obym się mylił i przesadzał ale niebezpiecznie daleko teraz skaczą. Boję się, że Aleksander Zniszczoł jednak drugi raz takiego skoku nie odda i ostatecznie znowu spadnie. Kibicuję Zniszczołowi bardzo ale ciężkie zadanie przed nim. Dostać dobre warunki, wykorzystać i "wyłączyć" głowę - nie wiem czy się uda ale trzeba kibicować.
0
@LM10GOAT Raczej Austriak, a przede wszystkim Stefan Kraft.
0
Świetny skok Aleksandra Zniszczoła ale gdyby jego nazwisko było bardziej znane (najlepiej gdyby był Kraftem) to noty miałby jednak wyższe.
Mimo wszystko Polak w czołówce po pierwszej serii. Pytanie jak wysoko i czy dzisiaj nie spadnie tak jak wczoraj?
1
Hat trick Jarla Magnusa Riibera w Seefeld. Norweg wygrywa 11 konkurs w tym sezonie (7 z rzędu wyrównując rekord Hannu Manninena) i 68 w karierze w zawodach Pucharu Świata, a także cały cykl Nordic Combined Triple (był to trzeci wygrany cykl w tym sezonie - wcześniej wygrał Ruka Tour i German Trophy). Stanął także po raz 93 podium PŚ.
Na drugim miejscu podobnie jak wczoraj i w piątek kolega z reprezentacji Joergen Graabak. Trzecie miejsce zajął Austriak Stefan Rettenegger.
Kolejne zawody PŚ za tydzień w Otepaa w Estonii. Odbędą się tam trzy konkursy.
5
Daniel Yule wygrywa zawody PŚ w slalomie w narciarstwie alpejskim. Nie byłoby w tym nic dziwnego w końcu to jego siódma wygrana w karierze w Pucharze Świata ale dzisiaj zrobił coś niemożliwego.
Szwajcar po pierwszym przejeździe był na miejscu 30 ze stratą prawie dwóch sekund do lidera Clementa Noela ale w drugim pojechał tak, że dzisiaj wygrał. Inną sprawą, że warunki były trudne ale mimo wszystko wyczyn godny podziwu.
1
Widzę, że Argentyna U-23 wygrała dzisiaj 5-0 z Chile i przybliżyli się do awansu na IO w Paryżu.
Także teraz takie moje pytanie, jak z szansami u nich na awans? Chciałbym żeby awansowali bo mam nadzieję, że Leo Messi będąc cały rok na wakacjach w USA zagra na tym turnieju. Lubię oglądać turniej piłki nożnej podczas IO, a więc chciałbym jak najwięcej dużych gwiazd. Liczę, że Leo Messi czy Kylian Mbappe pojadą na IO.
@mekston @Lionel_Messi10 @MESSIah16 @Sysia11 @AFA Oznaczam ambasadę i "Argentyńczyków" bo podejrzewam, że te mecze oglądają i wiedzą mniej więcej jakie szanse na awans ma "ich" Argentyna.
Przy okazji możecie napisać czy Argentyna razem z Brazylią powinni awansować, jak to widzicie.
PS Kto może jechać z Hiszpanów na IO? Chodzi mi oczywiście o gwiazdy i piłkarzy Barcelony. Czy są już jakieś "przecieki"?
3
@emeu Jean Pierre Papin
0
@emeu Ja i tak tego nie wiem ale nazwisko tego kasztana chętnie bym się dowiedział.
0
@emeu Aha to kontuzje złapał z Blackburn.
0
@emeu Grał w klubie Liverpool. I to tyle.
2
@emeu Bordeaux, Sochaux, Auxerre, Roubaix
1
@MESSIah16 Zawsze jakiś duży rekord. Bo dla mnie to duży i dość ważny rekord mimo, że wynik drużyny ważniejszy to jednak w statystykach zapisał się fantastycznie.
5
Francja mistrzem Europy w piłce ręcznej!
Czwarty tytuł już blisko 40-letniego Nikoli Karabaticia - geniusza szczypiorniaka.
Dania ze srebrem. Inny "wielki" Mikkel Hansen dzisiaj 9 bramek ale. Je wystarczyło to do pokonania Francji.
0
@SlyStallone Dla mnie jeśli Xavi przegra wszystkie mecze w tym sezonie w LM ale wygra finał to także będzie wielki.
2
@Kessie Ja już 13 dzień kończę bez alkoholu ale halucynacji jeszcze nie zauważyłem.
0
@MesQueUnClub96 I w czerwcu ten wynik będzie poprawiał. Myślę, że że dwie może strzelić.
1
@agaFCB Ja ogólnie też uważam, że Carlos Alcaraz będąc młodszym jednak myślę, że jest trochę lepszy. Oczywiście teraz ma gorszy okres, a Włoch jest na fali ale do French Open dużo czasu i karta może się odwrócić.
Ja jeśli jednak miałbym typować kto szybciej wygra wielkiego szlema nie licząc tego dzisiejszego to jednak postawiłbym na Hiszpana.
0
Wiem, że Jannik Sinner jest o dwa lata starszy od Carlosa Alcaraza i ma "tylko" jeden tytuł wielkoszlemowy, a Hiszpan ma takie dwa ale czy w tym momencie można w ogóle mówić, że to Włoch może być tym lepszym czy po prostu udany turniej Sinnera, gorszy Alcaraza ale czym dalej w sezon tym Hiszpan będzie mocniejszy i to jemu dajecie większe szanse na French Open, Wimbledonie i US Open?
0
@Piorun Nie wiem czy to był fart czy po prostu świetnie zagrali końcówkę tego meczu z Austrią ale fakt jest taki, że ostatecznie ten remis dał właśnie Niemcom awans, a nie Austriakom dzięki czemu to Niemcy zagrali w fazie medalowej.
Mimo wszystko mam wrażenie, że z taką Szwecją kto by w tym meczu nie zagrał raczej wszyscy by przegrali i zajęli 4 miejsce.
2
Szwecja 34-31 Niemcy
Szwecja z brązowym medalem Mistrzostw Europy w piłce ręcznej.
Niemcy tylko z czwartym miejscem - duży niedosyt gospodarza.
0
@FcPortoFan1999 Z całym szacunkiem do Girony ale jeśli chcą być mistrzem to muszą zmazać plamę z pierwszego spotkania i najlepiej pokonać Real na Bernabeu.
1
Słowenia mistrzem świata w lotach. Austria z srebrnym, a Niemcy brązowym medalem.
Michael Hayboeck indywidualnie najlepszy wynik. Ryoyu Kobayashi drugi, a trzeci Andreas Wellinger.
Johan Andre Forfang tradycyjnie czwarty.
Stefan Kraft dopiero 10 nota indywidualnie, a Timi Zajc 11.
Po dyskwalifikacji Aleksandra Zniszczoła (miałby ósmą notę - lepszą od wczorajszego mistrza i najlepszą z Polaków) najlepszym naszym skoczkiem był Kamil Stoch. Ledwo 2 pkt za Zajcem i niespełna 13 pkt za Kraftem.