Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przełamuje Alexander Zverev! Teraz utrzymać swoje podanie.
0
@mekston Też tak mi się wydaje ale chciałbym to zobaczyć.
1
Liczę, że Alexander Zverev dzisiaj pokona Carlosa Alcaraza, potem Daniła Miedwiediewa by zakończyć wszystko triumfem z Novakiem Djokoviciem.
0
@NeroTFP1 Oczywiście, że szkoda bo gość miał bardzo dobrą formę i wydawało się, że tylko rośnie, a tutaj taka informacja.
Poza tym mocne osłabienie reprezentacji Słowenii, która automatycznie traci lidera z którym mogliby obronić złoto w lotach.
1
@clyde Dużo w tym prawdy. Dalej oglądam (tylko, że już dużo mniej), śledzę i sprawdzam wyniki ale 10-15 lat temu ktoś budzi mnie w nocy i ja recytuje skład każdej losowej drużyny grającej w LM lub będąc w czołówce lig TOP 5 bez żadnego zastanowienia, a teraz? Nie wiem czy tak i raz skład Bayernu w tym momencie bym powtórzył, a co dopiero Interu, United czy choćby takiego Porto. Sevilla? Niby nie sam TOP, a wiedziałem kto siedzi na ławce - dziś nie wiem kto tam gra w pierwszym składzie.
0
@Michu94 Oczywiście brakuje Luisa Suareza w formie bo ten obecny niestety nie dawałby już rady.
Wielki piłkarz. Uważam, że poza tą nieskutecznością w LM szczególnie na wyjazdach bez słabych punktów.
Szkoda tylko, że mając tak fantastyczne MSN Barca zdobyła tylko jedną LM.
Skoro jesteśmy przy urodzinach to dzisiaj 30 urodziny obchodzi Daniel Andre Tande. Skoczek narciarski, który w pewnym czasie był dużym rywalem Kamila Stocha - może to nie był długi czas ale jednak walczył z Kamilem podczas TCS, MŚ w lotach i próbował Polaka i Freitaga gonić w PŚ. Indywidualnie mistrz świata w lotach.
0
@Saviola88 Po pierwsze mecz meczowi nie równy. To, że w ćwierćfinale ktoś zagra nieco słabiej ale awansuje nie znaczy, że dalej nie zagra lepiej.
Ale po drugie chyba wszyscy wiemy, że Rosjanin jakby nie zagrał to i tak AO bierze Novak Djoković.
3
Szkoda tego meczu Hurkacza. Tak blisko było nawet wygrać i awansować do półfinału. Mimo wszystko bardzo dobry mecz Polaka, a rywala miał trudnego.
Miedwiediew to przecież gość, który od lat jest w czołówce i zawsze daleko zachodzi w wielkich szlemach. Mimo wszystko to będzie ten rok dla Hurkacza. Musi być.
1
@FcPortoFan1999 Już nie mogę doczekać się powrotu Ekstraklasy i Twojego pisania o tym. Widać w tym pasje i w ogóle, a nie to jaranie się każdym Argentyńczykiem jak kolega wyżej.
1
@mekston Bardzo dobrze. Wielki angielski szlagier. Jeszcze ze zwycięstwem Chelsea i byłoby świetnie.
0
@Lionel_Messi10 Napisałeś na forum więc odpisałem, chyba można? A jeśli chcesz popisać w kółku wzajemnej adoracji to możecie się gdzieś umówić. Jak nie ja to ktoś inny w takim miejscu może odpisać.
6
@tbas Gadali, że nie je, że umiera, a jak usłyszal to zmarchwywstał. Tragedia - wsadzić go ponownie i niech dalej nie je.
0
@Lionel_Messi10 Chyba nawet @FcPortoFan1999 nie ma czegoś takiego z Ekstraklasą jak wy z Argentyńczykami. Niesamowite to jest.
5
Sprawiedliwość w Polsce. Zdarzają się przypadki gdzie ludzie siedzą za niewinność (największego przykładu chyba podawać nie muszę) lub bardzo małe przestępstwa i nikt ich nie ułaskawia, wszyscy politycy mają takich ludzie w dupie, a tutaj wielki mi prezydent wypuszcza sobie na wolność przestępców bo on ma taki kaprys.
Mam nadzieję, że ponownie ich wsadzą i mogą nie jeść do śmierci - swojej rzecz jasna. Zasłużyli na to i powinni siedzieć, a ten człowiek mem niech idzie razem z nimi. Nie myślałem, że da się PiS jeszcze bardziej znienawidzić i to nie przez prezesa i byłego premiera, a samego prezydenta.
1
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie trochę niedoceniany w tym serialu. Ogólnie też uważam, że mógłby więcej występować ale jak już był to grał świetnie.
2
@Jarema2000 Ja tam całe życie na luźno. Co ma być to będzie. Co ma wisieć nie utomnie. Pamiętaj.
1
@Ojciec5tkidzieci TOP co do pierwszego części. Druga jak mówisz mimo iż ma kilka fajnych odcinków to już nie to. Poza tym bez Luksusa, mało Stępnia, a Saper szału nie robił.
1
@MesQueUnClub96 Zgadzam się. Suarez ledwo chodzący mu nie pomoże. Szykuje się kiepski sezon.
1
@hayek Tak w ogóle ten gość za moment kończy 30 lat. Nigdy nie zaistniał w Europie. Nigdy nie zagrał w reprezentacji. Placek jakich mało ale, że ma flagę Argentyny to trzeba udawać, że dobry i "pomoże" Messiemu tylko ciekawe w czym? Chyba w zdobyciu ostatniego miejsca MLS.
Serio nawet takimi ambasada się już "podnieca"? Bo Argentyńczyk?
0
@Lionel_Messi10 Bardzo czekałem na ten transfer. Teraz to już na pewno nie zarwę nocy żeby oglądać Inter Miami.
5
@NeroTFP1 Pamiętam ten weekend bardzo dobrze. Szkoda tego upadku Adama Małysza bo oddał wtedy bardzo dobry skok w tak trudnych warunkach i jego nota byłaby na ścisłą czołówkę ale być może Małysz musiał upaść żeby narodził się zwycięski Kamil Stoch.
Pożegnanie w Planicy także świetne. Nie dość, że Małysz odleciał co było jednak w tamtym momencie trochę niemożliwe to jeszcze wygrał Kamil.
Fajnie by było gdyby Kamil Stoch miał takiego następcę jakiego miał Adam Małysz, a i my kibice mielibyśmy znowu wielkie emocje.
2
@Popitek12 5 miejsce Hurkacza to max ale musiałby wygrać AO i jednak liczyć, że Rublov odpadnie po następnym meczu.
1
@Arden Ja na miejscu jego ojca automatycznie oddałbym mu. Taką lufę by dostał, że z tej kiecki by wyskoczył.
0
@FcPortoFan1999 Myślisz, że jest oszustem?
2
@Kgorecki2500 Szczerze? Jemu jako politykowi i człowiekowi tacy jak ty, ja czy ktokolwiek inny stąd też jest obojętny i gdybyś to ty głodował to nawet by o tym nie widział. Daj spokój. Zapomnieć o nim i tyle. Jego życie i jego wybór.
Pewnie zaczął by jeść gdyby go wypuścili i wtedy nie byłoby Ci go szkoda tak? To może niech go wypuszczą?
2
@Kgorecki2500 Ale nie uratujesz świata jeśli ktoś sam sobie robi krzywdę. Może być Ci go szkoda tak normalnie po ludzku ale to jego decyzja i nic z tym nie zrobisz.
Jest dorosły, wiedział co robi, a jak przychodzi za to odpowiedzieć i konsekwencję wziąć na siebie to udaje debila i sobie nie je żeby każdemu zrobiło się go szkoda to go wypuszczą. Bardzo dobrze, że nikt się nie ugiął - niech tam siedzi jak najdłużej.
41
@Kgorecki2500 Mi też nie ale skoro jest przestępcą to poszedł do więzienia, a że mu się to nie podoba i sobie głoduje bo myśli, że ktoś za to go wypuści to niech sobie głoduje.
Inaczej każdy przestępcą będzie głodował i wszystkich wypuszczą.
1
@TheNekro94 Może i są ale serio śmiesznie to wygląda jak 26 latek pod względem fizyczności nie ma nawet podjazdu do 10 lat starszego, który jednak w tym sporcie jest bardzo długo na wysokim poziomie więc siłą rzeczy powinien być już mocno wyeksploatowany, a on dalej jakby miał 26 kat, a Fritz 40.
1
Wszyscy są do ogrania. Hubert Hurkacz przed życiową szansą na pierwszego wielkiego szlema, a potem tytuł Sportowca Roku w Polsce.
0
@agaFCB Czas by wreszcie przegrał ale obawiam się, że Fritz już swoje zrobił. Wyrównany pierwszy set i przegrana w tie breaku, wygrany drugi i pewnie teraz Novak zrobi to co potrafi najlepiej - najpierw dał nadzieję, a teraz bezwzględnie ja odbierze.