0

Dzisiaj także zwyciężył po raz 33 Marco Odermatt w zawodach PŚ w narciarstwie alpejskim.
Szwajcar umocnił się na pozycji lidera PŚ i spokojnie idzie po swoją 3 KK w karierze. Odermatt od 3 lat w zasadzie nie ma rywala.

1

Kolejne zwycięstwo (74) Johannesa Hoesflota Klaebo w zawodach PŚ w biegach narciarskich.

Norweg na mecie wyprzedził kolegę z reprezentacji Simena Hegstada Kruegera i Francuza Julesa Lapierre.

Lider PŚ Norweg Harald Oestberg Amundsen na 4 miejscu.

3

Eh obudzenie Niemców. Tak to klepali bulę, a jak nasi póki co fajnie skaczą to i oni także zaczęli.

0

@Popitek12 Riiber jeszcze w kombinacji na IO nic nie osiągnął. Nie ma nawet medalu indywidualnego więc musi tam jeszcze coś zdziałać bo inaczej nigdy nikt o nim nie powie, że jest TOP 1 w historii.

2

65 zwycięstwo Jarla Magnusa Riibera w zawodach PŚ w kombinacji norweskiej.

Norweg na podium wyprzedził swojego kolegę z drużyny Jorgena Graabaka i Austriaka Stefana Retteneggera.

1

@NeroTFP1 Szczerze? Zawsze lubiłem duży turniej piłkarski w czerwcu i dalej w sumie lubię ale ostatni mundial udowodnił mi, że lepiej jakby takie imprezy były na jesieni bo wtedy można więcej pooglądać. Jednak trochę szkoda lata by siedzieć przed tv. Euro to euro ale dokładając do tego IO to rzeczywiście całe lato przed tv - nie widzę tego choć zimny browar i coś tam się obejrzy.

0

Johannes Hoesflot Klaebo wygrywa sprint w zawodach PŚ w biegach narciarskich.

Prawdziwy GOAT, a nie jakiś tam Stefan Kraft.

2

Stefan Kraft mistrzem świata w lotach narciarskich!

Aż wyzdrowiał z tego wszystkiego. Od 2-3 dni trąbili jakie to problemy zdrowotne ma Kraft, a jak wygrał to nagle wyzdrowiał. Cud.

1

64 zwycięstwo Jarla Magnusa Riibera w zawodach PŚ w kombinacji norweskiej!

Norweg na podium wyprzedził Austriaka Stefana Retteneggera i innego Norwega Jorgena Graabaka.

Teraz czekamy na MŚ w lotach narciarskich ale niestety wieje na skoczni Kulm i trzecia seria już przełożona na 14.30, a o 14 kolejne spotkanie jury, zobaczymy co z tego wyjdzie ale choćby taką jedną serię chętnie bym obejrzał, a nóż któremuś z naszych się poszczęści i poleci po medal - ciężka sprawa ale bez lotów dziś szans na to nie będzie żadnych.

0

@Popitek12 Polska Partia Uczciwości - PPU. Prezes Paweł Kozioł.
Na nich bym głosował.

5

@mekston Mam nadzieję, że nie i do tego, że Bayern przegra.

0

Desire Doue do asysty dokłada bramkę. Lyon przegrywa z Rennes 0-2.

Co myślicie Desire Doue? 3 bramka w tym sezonie. 18 lat.

1

@Ojciec5tkidzieci Chyba MŚ 2006. Co prawda wolałem Francję jako zwycięzców ale turniej świetny i taki pierwszy, który pamiętam od początku do końca.

30

@Kessie Trzeci. Drugi to @Rewolucja123

0

@esem91 Konkurs. Pierwsze dwie serie. Jutro kolejne dwie oczywiście jeśli pogoda pozwoli (a nadają wietrznej niż dzisiaj) i wtedy po 4 seriach mamy mistrza świata w lotach.

0

Ryoyu Kobayashi w drugim skoki nawet 200 metrów nie skacze. Słabiej Japończyk i może nawet w TOP 10 nie być po pierwszym dniu.

0

@MarioVeB! Wstydzi się może bycia Argentyńczykiem.

0

Niestety Paweł Wąsek sobie wylądował na buli. Eh Kamil Stoch wracaj, w sumie głupia sprawa...

2

Stefan Kraft na 2 miejscu po pierwszej z czterech serii, a Stanisław Snopek już informuje, że dostał informacje o zapaleniu zatok właśnie u Krafta.

Dlaczego mnie to nie dziwi? Już usprawiedliwienie jest w razie czego.

3

Timi Zajc liderem po pierwszej serii MŚ w lotach na skoczni Kulm.
Stefan Kraft i Lovro Kos na pozycjach medalowych.
Piotrek Żyła i Aleksander Zniszczoł na 6 i 7 miejscu przed choćby Ryoyu Kobayashim.
Dawid Kubacki i Paweł Wąsek w trzeciej dziesiątce.
Do drugiej serii nie wszedł m.in. Manuel Fettner czy zdyskwalifikowany Halvor Egner Granerud.

Najdłuższy skok pierwszej serii - Niko Kytoesaho 232,5 metra. Fin jest ex aequo na 7 miejscu ze Zniszczołem.

2

@NeroTFP1 Na czyich warunkach? Oni to mogą ewentualnie w więzieniu rządzić jeśli ktokolwiek im tam pozwoli.

1

@MOLESTA I jeszcze Villarreal - Marek Papszun

0

@RomanHoffer A to nie było tak, że to PZN zatrudniło Małyszowi Lepistoe?
Sam Małysz nikogo z tego co pamiętam nie zatrudniał.
I myślę, że teraz to nie wchodzi w grę tym bardziej, że wtedy Małysz był w najlepszym wieku dla sportowca, a teraz Kamil jest bliżej niż dalej końca i nawet forma Fettnera nie zmieni tego, że niestety koniec Kamila nadchodzi. Oczywiście sam uważam, że mógłby jeszcze trochę poskakać na wyższym poziomie ale wieku się nie oszuka, tyle lat na szczycie więc kiedyś musi przyjść słabszy moment.

0

@Nazio_87 A Daniłowi?

0

Alexander Zverev 2-0. Jedziemy mistrzu olimpijski do finału.

0

@NeroTFP1 Nie usprawiedliwiam ani nie oceniam ale Kubacki w pierwszym skoku z lufą w plecy. W drugim skoku już Kamila spokojnie przeskoczył choć nie jakoś bardzo. Mimo wszystko Kamil Stoch dwa razy równo ale bez szału, a Dawid jednak pokazał, że być może w tym momencie jego poziom maksymalny jest nieco większy i może bardziej zaskoczyć. Mimo wszystko trudna decyzja, ja wolałbym Kamila w konkursie ale trener wybrał inaczej, zobaczymy co z tego będzie.

0

@VegetaPolska Kamil Stoch teraz wsiada w samochód i jedzie na PK do Willingen.

0

@FcPortoFan1999 Norwegiem, który przyjechał specjalnie na loty i jest w TOP 10 treningów.

0

@FcPortoFan1999 Myślę, że nie bo w ostatnim skoku zaatakuje i potem już nie będzie możliwości spadku.

1

@mekston No właśnie widzę. Dobrze, że Zverev ma jeszcze jedno przełamanie, ciągle ma przewagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?