Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mezocyklon87 Może nie jest mniej ważny ale w meczu rakiet 3 i 8 jest zwycięzca tegorocznego AO.
1
@Sysia11 Ty też się popisałaś. Pamiętasz Mundial U-17? Argentyna jeszcze grała, a Ty już "zakończyłaś" mecz. Tak wierzyłaś do końca w swoich, że napisałaś opowiadanie na pół strony, a oni wtedy bodajże wyrównali. Messi odejdzie i Argentyna straci masę kibiców z Polski udających Argentyńczyków.
1
Kto w ogóle wymyślił godzinę meczu Hurkacza? Zvereva z Alcarazem powinni dać o 3.30, a Hurkacza z Miedviedievem później. Historyczna chwila będzie się wydarzać, a w nocy mało kto z Polski to oglądanie.
1
Przeleciałem tak z grubsza komentarze by poczytać o tym jak zagrał dzisiaj Leo Messi bo samemu nie chce mi się oglądać ze względu na to, że Inter Miami nic nie gra, a do tego są to słabe mecze towarzyskie i przyznam, że jestem nieco zaskoczony.
Widzę, że szefowie ambasady już tak chętnie nie tracą nocy żeby oglądać Inter Miami. W sumie nie dziwi mnie to bo zawsze mówiłem - odejdzie Leo i każdy i tym klubie zapomni.
0
A Ci dwaj co prowadzą głodówkę w więzieniach to jeszcze żyją czy jednak zachciało się jeść?
0
@barcelonaLM Jak dołoży to wtedy będzie można rozmawiać, a tak? Póki co daleka droga do tego.
Powiedziałbym, że szybciej Ryoyu Kobayashi zdobędzie 3 KK niż Kraft 4 ale oczywiście szansę w przyszłości ma.
0
@barcelonaLM Ja także nie lubię za bardzo przeceniania złotych medali IO ale zwróć uwagę, że nie tylko Kamil ma ich 3 ale i Kraft żadnego, a w PŚ póki co remis. Istnieje duża możliwość, że za 2 miesiące Kraft będzie miał 3 KK ale to dalej "tylko" jedna więcej, a w IO wciąż będzie 3-0 dla Kamila.
0
@Criss18Barca Dla mnie prime Stocha jak i całokształt.
Plusem dla Krafta jest to, że jest dużo młodszy, w świetnej formie i może jeszcze sporo wygrać więc może Kamila wyprzedzić. Oby nie ale jest zagrożenie tym bardziej, że w tym sezonie PŚ może zgarnąć, a z 3 KK już trzeba ustawiać Austriak bardzo wysoko.
0
@swiergol2 To najpierw musiałbyś zrobić coś ze sobą dopiero potem ewentualnie myśleć o innych.
A tak na serio to nieźle głowa Ci się zagrzała. Wrzucaj na luz. Wybaczam Ci te wyzwiska. Nie jestem pamiętliwy.
0
@swiergol2 Nie znasz innych wyzwisk? I mam traktować Cię nie jako kibica Realu? Madrycioki takie są. I nie odpisuj więcej. Wykonać!
0
Komentarz usunięty
0
@swiergol2 Widzę, że kultura na wysokim poziomie ale w białej części Madrytu takich kochają.
Poza tym fajnie, że jesteś taki krytyczny w stosunku do siebie. Jak dorośniesz to zrozumiesz.
0
@swiergol2 Bardzo mi miło. Mi możesz mówić Stinger. Cześć.
0
@swiergol2 Ojej. Uśmiałem się. Mogę pisać co chce i gdzie chcę, a Ty idź IQ sobie sprawdź bo chyba za wysokie nie jest.
A i ciesz się, że macie tam w Madrycie lidera.
0
@FcPortoFan1999 Ja to mam nadzieję, że to nie @Kondziubarca jest tym słynnym synem potężnego De Boer'a.
0
@swiergol2 Dobra już widzę, że jakiś niekumaty także ok niech Ci będzie madrycioku. Trzymaj się tam i obyś zawsze miał te emocje.
0
@MesQueUnClub96 To napisałem, że lepiej żeby mieć dwa weekendy tylko bez tego turnieju bo szału na nikim raczej nie zrobił.
0
Adam Małysz mówił teraz w studiu, że będą rozmawiać z FIS-em żeby ten turniej dalej był w kalendarzu.
Serio ktoś w ogóle emocjonował się tym turniejem?
Oczywiście Austriacy zadowoleni bo zgarnęli 50 tys euro ale generalnie nawet nie odczułem, że to jakiś turniej. Lepiej żebyśmy mieli dwa weekendy w PŚ normalne plus Szczyrk w tygodniu bez tego turnieju.
W sumie słabo to pisać ale w moim odczuciu słaby turniej. Przepadnie szybciej niż każdy myśli. Już lepiej jakby był indywidualny - może szybciej coś by z tego wyszło, a tak do zapomnienia.
0
@swiergol2 A ja Ci polecam mecz Realu z Almerią. Jest ciekawie, a że nie niesprawiedliwie? Cóż, dla Ciebie mają być emocje.
8
Dajcie spokój z tym Realem. Wiele mogę zrozumieć ale to jak ich ciągną non stop to serio już nie mogę.
0
@swiergol2 I co to zmieniło? Wyniki takie same jak zawsze. Najlepsi wygrali, średniacy w środku, a słabi na końcu.
Masz rację - z niedzielnych kibiców idzie się uśmiać.
0
@swiergol2 Przecież w skokach też Ci słabsi mają szansę na zwycięstwo.
Myślisz, że jak da się numerowi pierwszemu najwyższą belkę - on poleci 140 metrów, a później opuszczą belkę o 3-4 stopnie to ten z numerem pierwszym wygra? Nie.
Ja nic nie rozumiem? To w takim razie wytłumacz mi jakie to miałeś emocje w tej pierwszej serii, bo wszyscy latali powyżej 130 metrów?
Ja tam żadnych emocji nie miałem bo i tak wiedziałem, że one się zaczną jak do gry wejdą najlepsi z niższych belek.
Napiszę to raz i więcej tłumaczył Ci tego nie będę. Jak sam wiesz skoki to nie jest sprawiedliwy sport bo jest bardzo zależny od wiatru ale oprócz tego liczy się prędkość na progu, a czym wyższa belka tym ona teoretycznie jest większa przez co powinien być dłuższy skok. Bawiąc się belką żeby uszczęśliwić takich jak Ty nie robią sprawiedliwego konkursu nawet jeśli dodają punkty za belkę.
Poza tym wiesz po co wymyślili punkty za belkę? Żeby w razie konieczności podnieść/obniżyć belkę żeby nie zaczynać całego konkursu od nowa, a nie po to by ją zmieniać 15 razy w konkursie bo tacy jak Ty chcą oglądać 140 metrowe skoki - problem w tym, że jury lubią się tak głupio zabawić to się bawią ale ani w tym nie ma emocji ani nie sprawia, że konkurs jest na wyższym poziomie.
0
37 zwycięstwo Stefana Krafta w zawodach PŚ w skokach narciarskich!
Drugie miejsce zajął Niemiec Andreas Wellinger, a trzecie Słoweniec - pół Polak Anze Lanisek.
0
Aleksander Zniszczoł w drugiej serii już nie tak świetnie jak w pierwszej. Spory zjazd się szykuje.
2
@VegetaPolska No klasyczny karny dla Realu jak nie idzie. Jakoś pomóc trzeba.
1
@hayek Dla mnie to też głupota. Jak ktoś jest słaby to skacze 120 metrów, a nie na siłę dawać wyższą belkę by każdy latał po 140 metrów, a potem stopniowo obniżają i są cyrki.
0
@Michael24 Zabawa z belką ale jak niektórzy mówią - są emocje (jakie?).
Chociaż inna sprawą jest to, że Embacher stracił dużo na notach.
1
I Paweł Wąsek z 17 belki już niezły zjazd. Szkoda no ale jednak belka za wysoko robi swoje.
1
@Culer9002 Niektórzy uważają, że to jest okej bo to wysoki poziom. Dla mnie mimo iż fajnie się to ogląda to organizacyjna tragedia jury.
0
@Panda46 W tym roku MŚJ - mam nadzieję, że Maciej Kot pojedzie tam po złoto.