Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Złoto bierze Stefan Kraft. Aleksander Zniszczoł srebro, a brąz jeśli pogoda pozwoli powędruje do Robina Pedersena.
0
@mekston Kibicuję mu żeby wreszcie Zverev zgarnął jakiegoś wielkiego szlema. Ciężko będzie ale jego poziom z meczu z Alcarazem i to co gra teraz może mu ten tytuł dać.
0
Bardzo dobrze, że Jannik Sinner pokonał Novaka Djokovicia. Kto teraz? Cały czas jestem za Alexandrem Zverevem ale coś mi się zdaje, że Włoch może kto widać aczkolwiek Danił Miedwiediew na pewno także wie przed jaką szansą stoi i dzisiaj będzie grał jak nigdy.
Świetny turniej singlowy ale w mikście wygrywa nasz Jan Zieliński. Polak wygrał Australian Open! Wiem, że to "tylko" mikst ale za to jaki triumf. Szkoda, że tak mało się o tym mówi, a jednak jest to dosyć duży sukces.
Kiedyś Łukasz Kubot wygrywał AO w deblu, a potem powtórzył to na Wimbledonie.
1
@El Madridista. Akurat tak mało bo po pierwsze to jest styczeń, a więc po grudniu gdzie na wódkę jednak wydało się więcej, a co za tym idzie zawsze tam coś zostało albo zwyczajnie po okresie świątecznym trzeba było wrócić do roboty i już prawie półtora tygodnia jestem chory więc nie picie mi w głowie przez co nie muszę kupować, a że miesiąc zaraz się kończy to w styczniu na wódkę poszła mała suma.
2
@JohnnySilverhand Ale wiesz, że to jest zależne od innych czynników także? Co innego jak mieszkasz sam, a co innego jeśli masz rodzinę, ale to tez tak nie do końca bo rodzina może liczyć 3 osoby, a może 7. I już rachunki będą inne.
1
@El Madridista. W tym miesiącu 40 zł.
0
@JohnnySilverhand Za wódkę to bym wiedział ale za wodę to nie wiem.
2
@FCB_dimiC A najlepsze jest to, że dzień w dzień gość podobno siedzi na siłowni to niezły paker musi być, a tu zabawia się w jakiegoś mazgaja.
2
Skoro niestety Barcelona wczoraj odpadła to dzisiaj wszyscy za Sevillą. Jedyna szansa Sevilli na grę w Europie w przyszłym sezonie to zwycięstwo w Pucharze Hiszpanii. Ciężko będzie bo oni w kiepskiej formie, a za rywala mają Atletico ale puchar rządzi się swoimi prawami, jest jeden mecz może Sevilla dać radę.
0
@mekston No niestety wiem ale mimo wszystko to nie jest zbyt długi turniej, a jednak trochę przerwy by było między turniejami. Sezon klubowy można by zacząć trochę później albo po prostu grać bez tych co grali na IO.
4
@Lionel_Messi10 Mają bo obaj pojechali tam na wakacje i zabawę. Przecież nie będą się spinać w jakiejś MLS.
0
@Pawlak1992 Gdyby chcieli na nim grać, a wiemy, że nie zawsze chcą.
@mekston Oczywiście wiem dlatego uważam, że to powinno być zmienione żeby grali wszyscy najlepsi.
0
@Pawlak1992 Fajnie by było gdyby turniej olimpijski był lepiej traktowany przez najlepszych i jeśli Argentyna awansuje na IO to chciałbym żeby Leo Messi i Di Maria pojechali do Paryża podobnie jak choćby Kylian Mbappe. Dużo lepiej oglądałoby się ten turniej.
2
@mekston I oby trzymał go jak najdłużej. Po ostatnim zwycięstwie trzeba pójść dalej i awansować do kolejnej rundy CdR.
0
@mekston Nie biorę innego wyniku niż zwycięstwo. I nawet uważam, że Barcelona dzisiaj to bierze.
1
@koksik2700 Oczywiście. Ja go widziałem w akcji więc wiem co potrafił ale obecne młode pokolenie nie ma pojęcia jak grał Ronaldinho, a jego sukcesy mimo, że nie małe to jednak przy sukcesach czy to CR czy Leo wyglądają blado, niestety.
@FCB_dimiC Bardziej mi chodziło o to, że jeden i drugi to TOP 2 piłki nożnej. Gdyby Ronaldinho tak długo grl na TOP-ie jak owa dwójka to kto wie czy nie byłyby obok nich, ba ja uważam, że on potrafił z całej tej trójki najwięcej.
5
@koksik2700 Prime to Ronaldinho. Szkoda tylko, że jego TOP kariera trwała tak krótko bo byłby stawiany w jednym rzędzie z Messim i Ronaldo, a tak? Tak za całokształt pewnie wieku da go za Zidane, który także był świetny.
1
@Szakalaka12369 Na trzeźwo tak gadał?
3
Koniec meczu. Alexander Zverev w półfinale Australian Open!
1
@FCBparasiempre Pod Europę. W końcu dwóch Europejczyków gra.
1
@JimMorrisonFCB Ja aktualnie jeszcze w domu w łóżku więc chętnie obejrzałbym jeszcze seta ale lepiej nie ryzykować i nie kusić losu. Kończyć jak jest okazja.
4
@NeroTFP1 No to w takim razie będzie skakał do końca swoich dni. On w ogóle jeszcze skacze? Myślałem, że dał sobie już z tym spokój tym bardziej w tym wieku.
1
Przełamanie Zvereva! To może ostatni gem i kończymy mecz? Co wy na to?
1
@escarabajo Wszyscy zainteresowani Twoimi ciekawostkami i podsumowaniami.
1
@escarabajo O takie ciekawostki pozwalamy Ci tu być.
1
W takim momencie Carlos Alcaraz przełamuje. Wróci do gry?
0
@JoeBlack Mówiłem wtedy, że Alcaraz robi po prostu swoje ogrywając jednak słabych rywali mimo to, Włoch Sonego coś tam próbował mu się postawić to tutaj pisali, że idzie mu dobrze - no, a jak miało iść z kelnerami? Dzisiaj wielki sprawdzian i będzie oblany.
1
Alexander Zverev przełamuje w trzecim secie! 3-1. Coraz bliżej półfinał AO.
1
2-0! Łatwo Alexander Zverev.
0
@Emhyr Ja z tych co zostały najbardziej kibicuję Zverevowi. Oczywiście lepiej żeby w finale był Sinner ale myślę, że w trzech setach bierze to niestety Novak. Do dwóch mógłby nawet Włoch.