0

@FcPortoFan1999 To Ty nie wiesz, że to wszystko zależy od pana premiera?

0

@FcPortoFan1999 To wtedy Zniszczoł nigdy w próbnej 138 metrów by nie skoczył. U niego chyba głowa bo widać od pewnego czasu postęp i bardzo dobre skoki treningowe ale na konkurs tego nie przekłada.

1

Aleksander Zniszczoł źle nie skoczył ale w próbnej zrobił to dużo lepiej. Typowy Zniszczoł niestety.

3

@Emhyr Harris Olli w pierwszej grupie skakał bo musiał iść na setkę.

2

Po pierwszej grupie Finlandia na 2 miejscu - jak za starych dobrych czasów. Problem w tym, że dalej nie będzie Ahonena, Hautamaekiego czy Kiuru.

1

@FcPortoFan1999 Na razie tylko jeden taki skok więc może by ich uratowali.

1

Średni skok Kamila Stocha. 2 miejsce póki co za Finlandią.

1

@tadzik447 @FcPortoFan1999 Powinni zrobić taką zabawę, że po każdym skoku np. za 130 metr walą kielicha.

0

@gumaz Nie. Niestety chory chociaż gorączka praktycznie zeszła ale duży kaszel dalej się utrzymuje.

2

@Sulimo Jak ja bym też chciał sobie wypić piwo przy sobocie. Niestety niemożliwe.

1

@Rewolucja123 Opowiadaj nam ważniejsze rzeczy bo serio zaraz Ci uwierzymy, że chodzisz tam trenować.

5

@Deviler 500 zł na buty? To @Luciano99 już tak dużo płaci?

1

@mekston I jemu rzeczywiście świetnie idzie. Pokonuje rywali z którymi moim zdaniem faworytem nie był, a nie Alcaraz, który dostał placków i szczęście bo mu dobrze idzie - Djoković i jego fani nigdy po 3 rundach nie powiedzieli, że dobrze idzie bo to dla niego normalność.

1

@MesQueUnClub96 Co prawda nie często bywam w biedronce ale w kilku w okolicy byłem i wszędzie ten sam bałagan, śmietnik i te kartony czy palety ustawione na środku. Jak nie muszę to po prostu tam nie idę bo patrzeć na to nie mogę, a i w slalom bawić mi się nie chce.

0

Casper Ruud przełamuje Norrie! Bardzo dobrze, Norweg po zwycięstwo.

0

@agaFCB Nic ale jeśli Alcarazowi nie szło by dobrze z takimi rywalami to by się po prostu ośmieszył. Ja bym po prostu powiedal, że robi swoje bo przechodzi dalej, a dobrze czy bardzo dobrze to idzie temu Francuzowi co zagra z Hurkaczem w kolejnej rundzie.

1

@agaFCB Bez przesady. W pierwszej rundzie dostał dziadka, którego ograć musiał, w drugiej niezłego Włocha z którym jednak miał pewne problemy, a już na pewno nie wygrał łatwo, a teraz jakiegoś placka, który skreczował.

Jak na kogoś kto ma zająć miejsce TOP 3 to takich rywali musi pokonywać bez problemu.

1

@Rewolucja123 Poderwanie laski na siłowni.

0

@Criss18Barca Jeśli taki był zapis w umowie to nic dziwnego, że Jose Mourinho nie zrezygnował z tych pieniędzy. Też bym tak zarobił.

1

Oglądam teraz studio przed kwalifikacjami w Zakopanem i oczywiście tradycyjnie nasi reporterzy pytają się skoczków zagranicznych o Zakopane i wszyscy chwalą.

Nie jest to według Was trochę głupie? Wątpię by ktokolwiek powiedział, że jest tu źle, do dupy i w ogóle, a oni od lat ciągle to samo.

0

4 zwycięstwo Erika Valnesa w zawodach PŚ w biegach narciarskich.
Norweg na podium wyprzedził swoich kolegów z reprezentacji - drugi był Ansgar Evensen, a trzeci Even Northug.

Lider PŚ Harald Oestberg Amundsen był 4, a powracający do rywalizacji po kontuzji Johannes Hoesflot Klaebo nie wszedł do finału sprintu.

1

Nie żyje Shawnacy Barber - mistrz świata z 2015 roku w skoku o tyczce.

W tamtym konkursie Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski zajęli ex aequo (jeszcze Lavillenie) 3 miejsce.

Shawnacy Barber zmarł w wieku 29 lat z powodu powikłań związanych z chorobą, na którą cierpiał.

16

@cules100pro Jedna została ale niestety nie można grać ze sobą.

15

Największy sukces w karierze Magdaleny Fręch. Polka jeszcze nigdy nie zagrała w 4 rundzie w wielkim szlemie.

Do tej pory najlepszy wynik Fręch to 3 runda Wimbledonu z 2022 roku.
Teraz Coco Gauff.

1

@MesQueUnClub96 Oby Magda Fręch to wygrała. 4 runda wyglądałaby bardzo dobrze, a później Coco Gauff czyli rywalka nie do przejścia ale zawsze fajnie zagrać z kimś tak mocnym.

3

72 zwycięstwo Johannesa Thingnes Boe w biathlonowych zawodach PŚ.
Norweg wygrał bieg długi (indywidualny) w Anterselvie wyprzedzając swojego brata Tarjei Boe i Niemca Johannesa Kuehna.

0

@adi7adi8 Djoković 100% do gry nie jest? Jeszcze nic nie przegrał ale już go próbują tłumaczyć w razie gdyby.
To jest to co ostatnio mówiłem - mecz się nie zaczął, a już dobra wymówka gdyby odpadł bo przecież sportowo nie idzie przegrać coś w stylu Ronaldo.

0

@JanneAhonen Może gdyby skakali od najlepszego do najsłabszego to ktoś by i tym pomyślał, a tak zabraliby punkty najlepszym. Mimo wszystko dla mnie osobiście przepis bez sensu bo jednak każdemu trzeba dać szansę.

1

@FcPortoFan1999 Ja bym mu zaliczył ale FIS tego nie zrobi, a szkoda. Oczywiście wątpię żeby Dawid Kubacki tutaj wygrał ale szykował się bardzo dobry wynik.

1

Niestety przerwali i odwołali. Konkurs w Szczyrku się zakończył i te wyniki są anulowane.
Szkoda bo szykował się najlepszy wynik dla nas w sezonie ale z drugiej strony z wiatrem nie ma żartów - szkoda żeby ktoś opuścił Szczyrk z kontuzją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?