Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy wiedzą co Magdalena ma w szafie tylko @VegetaPolska pewnie nie miał pojęcia.
0
Mulciak @NeroTFP1 jadą Cię tam.
3
Jest ambasador @Lionel_Messi10
0
@VegetaPolska A chcesz poznać?
5
Podobno finałowe pytanie ma być o @VegetaPolska i ile kobiet w poprzednim roku przeleciał.
2
@takisobiektos Mam nadzieję, że coś z warsztatu @Luciano99
0
Jeśli pani Magdalena stawiałaby kolację to bym się pokusił, a tak poddaje się na starcie.
2
@Witekk10 To teraz niech za nich odbędą karę.
1
@Trojanek23 Teraz to chyba jest SOP, a nie BOR ale na jedno wychodzi. Dobrze, że policja wpadła, zatrzymała kogo trzeba i jedziemy dalej.
1
@MesQueUnClub96 Podobno policja weszła do Pałacu Prezydenckiego. Teraz zatrzymać tego drugiego.
1
@Hajny U niego podobnie jak u Severina Freunda dużo "pomogła" kontuzja. Gdyby nie urazy/kontuzje to też mogliby być trochę inaczej ale fakt. Dwóch dominatorów nagle w przecież jeszcze dobrym wieku nagle przestali wygrywać.
2
@Criss18Barca I mimo, że juniorem wtedy nie był nic nie wskazywało na to, że później już nigdy więcej nie wygra ani razu i ta seria będzie trwać aż do dzisiaj, a przecież mimo, że nie odbieram jeszcze szans Kamilowi Stochowi na jakieś zwycięstwo to jednak jest dużo słabszy i starszy niż wtedy.
Trochę jak Adam Małysz - wygrywał, gromił rywali i nagle stop to pokazuje, że Stefan Kraft czy Ryoyu Kobayashi muszą bardzo uważać bo skoki to tak dziwny sport, że nie wiadomo kiedy i dlaczego ktoś przestaje wygrywać.
Nawet przykład Halvora Egnera Graneruda jest dobry bo mimo, że Norweg jest jeszcze stosunkowo młody i do formy wrócić może to jednak rok temu po takiej dominacji w tym nie dość, że nie wygrywa to w ogóle zapomniał jak się skacze.
0
@Gall Alejandro Garnacho może kiedyś w TOP 3 będzie ale drugą bardzo daleka.
2
@NeroTFP1 Michał Probierz może spać (żyć) spokojnie.
0
@koksik2700 Uczeń wyprzedził mistrza.
0
@KamQiX Łatwiejszego niż ten z wczoraj już nie będzie więc tylko pod górkę.
3
@partymaker Nigdy więcej nie mów do przedstawiciela ambasady żeby zszedł na ziemię.
0
@MESSIah16 Mam wrażenie, że wraz z odejściem Leo Messiego do MLS nadchodzą długie lata dla Argentyny bez Złotej Piłki.
4
@PIWOSZ89 @Ojciec5tkidzieci jest od robienia dzieci.
1
@agaFCB Daj chłopakom nie robakom.
0
@TR3YWAY Ogólnie nie odśnieża się źle przy -10 bo można się jeszcze rozgrzać. Gorzej przy +30, nie polecam.
1
@Pixelo A nie było tak? Serii myślisz, że to Lewandowski jest problemem Barcy? Setka Roque to też wina Polaka? Daleko jestem od bronienia Lewego ale zejdź na ziemię. Cała Barca gra gówno i brak Polaka wcale tej gry nie poprawi.
1
@TR3YWAY Bez Lewandowskiego mogłoby nie być dzisiaj awansu. Tak wiem, karnego mógł strzelać kto inny ale nie wiemy czy by strzelił, a Polak strzelił.
Trochę smutno to pisać ale Lewandowski mimo słabej formy ciągle jednym z liderów, a obrywa mu się najbardziej.
0
@Tomek_TF Dlatego nie ma co gdybać bo jak widać dobra decyzja, że strzelał Lewandowski tym bardziej, że strzelił.
Gdyby było 3-0 dla Barcelony to można dać młodemu - dużego ryzyka nie ma, a tak to wiesz jak mogłoby być.
1
@Tomek_TF Albo by nie strzelił i teraz byłaby dogrywka. W takich momentach strzela lider, a nie zabawy z pewnością siebie tym bardziej w Barcelonie, która zamiast w formie to jest w formalinie.
6
Można wiele mówić ale wygląda na to, że ten gol z karnego dał awans. Robert Lewandowski ratuje Barcelonę czy tego chcecie czy nie.
0
Hat trick Kyliana Mbappe! 0-5.
0
@MateuszQ Nie żebym kogoś bronił bo daleko mi do tego ale lata gry/treningu i ilość zarobionej kasy nie oznacza, że nigdy nie popełnił się błędu. Niestety.
0
Kylian Mbappe bramka. PSG 1-0.
1
@emeu 1. Heikko Herrlich
2. Stephane Chapuisat
3. Andreas Moeller