0

@tadzik447 Oby. Dzisiaj La Rambla #teamWellinger choć obawiam się, że Ryoyu wchodzi na poziom by gonić Krafta w PŚ.

1

@NeroTFP1 Najlepsze jest to, że od czasów Adama Małysza, który de facto mając taką karierę i tak dominującą formę przez długi czas wygrywał tylko jeden TCS i przez lata byliśmy tłem w tym turnieju nagle przez 5 edycji z rzędu aż 4 z nich padły łupem Polaków w tym jedna w sposób idealny (wygranie wszystkich konkursów). Poza tym przecież jeszcze Piotrek Żyła był na podium, a Macieja Kota trochę "okradli" z "pudła".
Cóż, nasz czas w TCS chyba się skończył ale mamy wiekową ekipę i dopóki nie będzie młodych to raczej ta nasza TOP trójka już TCS-u nie wygra.

0

@FCB_dimiC Nie masz żadnego problemu. Po prostu chciałeś się pochwalić, że masz auto ale nikt bardzo nie zwrócił na to uwagi to dodałeś, że to Quattro i już wszyscy zauważyli.

0

@FcPortoFan1999 Pożyczymy od Ciebie.

1

@Sysia11 To ty nie wiesz, że Lwówek Śląski jest sąsiadem Buenos Aires? Oczywiście patrząc z lewej strony mapy od góry trzymając ją do góry nogami.

9

Jeśli nie macie na kogo głosować to pamiętacie głosować na siebie w plebiscycie Złotej Piłki fcbarca.
Zawsze to kilka punktów więcej z góry dla każdego z Was, a wcale to nie znaczy, że macie za duże ego - w końcu jesteście kibicami Barcy, Argentyny i Messiego.
Dla fanów Ronaldo - nie kibicujcie na siebie bo to będzie oznaką dużego ego i faktem, że boli Was Messi.

0

@Sysia11 Nie wnikam czy to pytanie miało sens czy nie ale odpowiedziałaś na nie więc chyba miało.
Inną sprawą jest jak sobie żyjesz ale serio tracę wiarę w ambasadę.

4

@Sysia11 Ja zawsze wybieram siebie ponad wszystko. Ja, moje zdrowie, finanse, sytuacja i rodzina zawsze jest przed moimi hobby i kibicowaniem danemu sportowcowi czy drużynom piłkarskim.

Oczywiście gdybym spał na pieniądzach mógłbym patrzeć na wszystko inaczej ale nie śpię na nich i nawet jakbym zarabiał 50 tys miesięcznie to i tak wybrałbym najpierw siebie i moją rodzinę.

5

@FCB_dimiC Jej mężem jest albo Lionel Messi albo Lionel Scaloni - w każdym razie jakiś argentyński Lionel.

1

@gumaz Zazwyczaj wódeczka, a potem od czasu do czasu kieliszek (czasem dwa) bimberku przy stole wiejskim.
Piwo się zdarzy ale dopiero na poprawinach.

13

@Sysia11 Pieniądze to nie wszystko? Owszem bo ważne jest również zdrowie czy przede wszystkim rodzina ale Argentyna w której nigdy nie byłaś? Weź nawet nie żartuj bo serio uwierzę, że z Wami coś jest nie tak.
Leo Messi i Argentyna ważniejsze od samego siebie... nie wierzę w to co czytam.

1

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Wiem, że pytanie do ambasady ale moje życie jest najważniejsze - biorę 150 tys i niech się dzieje co chce w Katarze.

1

@gumaz Nie nominowany ponieważ ten plebiscyt byłby wtedy bez sensu. Fajdek ma dostać nagrodę za całokształt Boga polskiego sportu.

1

@Danny Gaucho Wiem wiem. Taki żart bo chyba jako jedyny tutaj tak tego pokonujesz. Ale w sumie fajna sprawa, świetne statystyki.

@maroon Pewnie reprezentacja i klub

0

@LjakRoberciik Na ale taką grę wstępną mógłbyś zrobić, a potem byście zagrali razem, a tak samemu nudno.

1

@Danny Gaucho Nie widziałem, że chodzisz po Japonii i szukasz goli po rzutach wolnych. Niezłe hobby.

1

@LjakRoberciik Z nią byś zagrał, a nie.

0

@MESSIah16 Ja akurat dzisiaj cały dzień (nie)stety w domu i mam w zamiarze obejrzeć większość tych wydarzeń sportowych.
Oczywiście trochę z przymusu muszę siedzieć w domu ale cóż, przynajmniej jest co pooglądać i pokibicować swoim faworytom.

Za chwilę na trasę slalomu giganta kobiet wyjedzie Maryna Gąsienica Daniel. Oby to był pierwszy świetny przejazd Polki - rusza z wysokim numerem startowym (8).

1

Witam w ten świąteczno sportowy dzień.
Dzisiaj będzie się działo bardzo dużo - narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie (przed ostatnie biegi TdS), biathlon i finał TCS w skokach narciarskich.
Do tego oczywiście piłka nożna - Puchary w Anglii, Francji czy Hiszpanii, a także dalej gra Serie A.
Kolejne mecze w Pluslidze - wielki hit ZAKSA vs Jastrzębski.
I na koniec oczywiście tenis. Polskę mamy już w finale i czekamy na rywala - Australia czy Niemcy?

1

@Danny Gaucho Bardzo ciekawa lista. W sumie wiele mocnych nazwisk bez LM w tym Ranaldo i Ibrahimović, a więc jedni z największych ostatnich lat - jeden ma MŚ i ZP (2 razy 2), a drugi "zwiedził" pół najlepszych klubów w Europie, a i tak bez LM.
W sumie przypadek Zlatana jest trochę zarazem śmieszny jak i chyba takim, który pokazuje, że LM mu po prostu nie była pisana.
2009 rok Zlatan gra w Interze, Barca wygrywa LM.
2010 rok Zlatan idzie do Barcy, Inter wygrywa LM
2011 rok Zlatan wraca do Interu, Barca wygrywa LM.

2

@Popitek12 Ale po co czekać do randki? Nie lepiej przy zapoznaniu od razu się oświadczyć?

0

@Sysia11 No właśnie tego nikt wie po co ich obserwujesz.

0

@MESSIah16 Daleka droga by któryś z nich był na wysokim poziomie przez długie lata ale jeśli już mam kogoś ocenić to Garnacho może najszybciej to zrobić jeśli w ogóle nie ale jego ambasada nie lubi więc się nie liczy.

1

@Bartek_z_Kielc Ciężko powiedzieć.

6

@KamQiX Ja tak nie wiem jak to u "Was" było w szkole ale u mnie to i bez patrzenia w oceny widać było gołym okiem kto się przykłada i się uczy, a kto olewa i ma w dupie pewne rzeczy.

0

@insp1re Daj mi 20 zł i głosuj na kogo chcesz.

1

@Bartek_z_Kielc La Rambla jak są dobre dymy.

2

@Emhyr Odejdzie Messi to i ambasady nie będzie. Rozwiąże się sama.

1

@Emhyr Mnie to w ogóle dziwiło, że ktokolwiek do tego go nominował. Chyba, że dla żartów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?