0

@MESSIah16 Przecież większość sukcesów Di Stefano odnosił jako Hiszpan. I tak wiem, urodził się w Argentynie. Nawet zdobył Copa America ale Złote Piłki zdobywał jako Hiszpan i poszło to na konto Hiszpanii więc bardziej to Hiszpan niż Argentyńczyk.
W ogóle czemu zostawił swój kraj i grał dla Hiszpanii?

1

@Rust_Cohle Oczywiście. Przyjemniejsze to jest niż myślenie o ludziach, których nigdy na oczy nie widziałem i być może nigdy nie zobaczę.

6

@MesQueUnClub96 Emiliano Martinez

3

@MesQueUnClub96 Nie wyobrażam sobie użytkowników La Rambli w prawdziwym życiu. Wolę myśleć o czymś innym.

7

@MESSIah16 200 mln? Widzę, że nieźle "Was" wzięło na tych Argentyńczyków. Nie wiadomo czy gość w ogóle zaistnieje w poważnej piłce, a tu już wiadomo ile będzie kosztował.

0

@Emhyr Pamiętam jak strzelił kilka bramek w Legii i poszedł podbijać Rosję. Jedna bramka w CSKA Moskwa i koniec kariery.

Nie twierdzę, że talentu nie miał bo potem jeszcze w Belgii próbował i jako tako to wyglądało ale ogólnie za wiele bramek to on nie strzelał. Może rzeczywiście alkohol go skończył - tego nie wiem.

2

@Cotutajsiedzieje Na pewno nie chodzi o Ciebie?

2

@takisobiektos Dlatego właśnie taki Ronaldo traktuje piłkę w Arabii poważnie bo mimo iż zarabia bardzo dużo dalej chce strzelać bramki, wygrywać i zdobywać trofea dzięki czemu jego fani cały czas chcą go oglądać, a Benzema? Cóż, jak się płaci takie kontrakty to nie dziwne, że ktoś kto już swoje w piłce wygrał jedzie i zarabia - tylko kibiców szkoda bo chcieliby tak jak my oglądając Barcelonę dobrego meczu, a nie olewania go bo Benzenie się nie chce.

2

@LM10GOAT Nie wygląda to optymistycznie no ale nie ma co skreślać Vitora Roque, może będzie tym, który zmieni ten zły trend.

1

@escarabajo Też pomyślałem o tym, że styl życia Neymara także mógł przyczynić się do tych wszystkich kontuzji ale jak sam zauważyłeś tego się nie dowiemy więc nie ma co gdybać.

A co do MLS i ligi arabskiej. Oczywiście w Arabii większe pieniądze więc też idą tam większe nazwiska jednak dalej nie zmienia to faktu, że i CR i Leo poszli do łatwiejszych lig i dla większej kasy (wiem, Leo odrzucił większe pieniądze Arabów ale groszy w USA nie ma), a co za tym idzie wypisali się z poważnej piłki klubowej jednakże dalej pokazują to co potrafią w danej chwili najlepiej i to mnie w sumie cieszy.
Zresztą sam napisałeś, że Leo schodzi i kibice wychodzą więc co to znaczy? Przyszli na mecz tylko dla niego więc dobrze, że mimo lat, mimo tego co osiągnął i ile w życiu zarobił pieniędzy dalej daje radość swoim kibicom i podobnie z CR. Ludzie śmieją się, że bierze ligę arabską na poważnie ale dla jego kibiców to dobrze bo mogą swojego idola oglądać w najlepszej wersji mimo iż ta wersja jest już mocno uboga to dalej robi to co kibice lubię najbardziej, a więc strzela bramki.

0

@FcPortoFan1999 Wiadomo, że po takich eliminacjach każdy kibic był zły. Wiadomo, że ceny biletów są zbyt wysokie na poziom jaki reprezentuje nasza reprezentacja ale ja może trochę głupio ale będę wierzył, że się uda awansować na to Euro. Nie mamy takiej sytuacji jak nasi Argentyńczycy więc chciałbym cieszyć się choć z tego awansu mimo, że awans powinien być formalnością po eliminacjach, a nie być traktowanym jako sukces po barażach ale niestety, takie realia w tym momencie w naszej piłce i z tymi władzami lepiej nie będzie.

1

@NeroTFP1 Oczywiście jest to możliwe także w tą stronę ale jednak tytuł mistrza świata Piotra Żyły może "im" się przypomnieć bo właśnie trwają skoki, a sukcesy Natalii Kaczmarek? Sam wiesz jak to działa.
Dawid Kubacki także miał świetny sezon jednakże bez złota jak Żyła ale z racji, że musiał zakończyć przed wcześnie sezon w wiadomych przyczyn kibice mogą i tym pamiętać.

Mimo wszystko skoczkowie jak zwykle mogą trochę "rozdawać" karty bo jeśli będą skakać kiepsko to mogą potrącić trochę głosów ale jeśli zaczną podczas TCS skakać świetnie to będą zyskiwać.

1

@adi7adi8 Ł. Kaczmarek? Chodzi Ci o tego siatkarza, który w tym roku wygrał z reprezentacją Mistrzostwo Europy i Ligę Narodów, a z klubem LM i PP? Niestety nie został nominowany co w moim odczuciu jest słabą zagrywką ze strony nominujących.
Gość zagrał rok życia, wygrał poza MP wszystko (także nagrody indywidualne zdobywał), a nawet nie został nominowany ale z drugiej strony dzięki temu społeczeństwo siatkarskie aż tak się nie podzieli i tym samym Śliwka będzie na pewno wyżej niż gdyby nominowany był Kaczmarek czy inny siatkarz (np. Leon).

0

@NeroTFP1 Czy ja wiem czy niekorzystne? Prawdę mówiąc prawie wszystkie największe sukcesy były już jakiś czas temu i chyba tylko skoczkowie mogliby poprzez świetny start w tegorocznym TCS jakoś bardzo zmienić całą sytuację ale niestety raczej im to nie grozi.

Inną sprawą jest to, że Kaczmarek mimo, że w TOP 10 będzie luźno (i to nie koniec dychy moim zdaniem) to raczej na podium szanse i tak ma małe. Jak będzie, zobaczymy ale myślę, że Świątek, Zmarzlik, Żyła, Śliwka, Lewandowski czy być może nawet Kubacki będą przed Natalią. Ja osobiście w 10-tce widzę także Oskara Kwiatkowskiego i chciałbym żeby to nie była dolna jej część.

2

1

@Ptasior Oczywiście bramki Mbappe, Haalanda czy Kane są dużo więcej warte niż CR - na pewno na dużo wyższym poziomie. Tego nie neguję ale to, że Ronaldo bierze na poważnie grę w piłkę dla mnie jest dobre, a wiesz dlaczego?

Uwaga - jest dobre dlatego, że Al Nassr ma kibiców, dlatego, że CR ma kibiców i choćby dla nich pokazuje to co w tej chwili ma najlepsze.
Może dla Ciebie to dziwne ale wiele osób ogląda dalej Messiego bo wciąż potrafi dać kibicom to co dawał tyle lat i dlatego go uwielbiają. Mam nadzieję, że CR i Leo do końca nawet w ligach pastuchów będą dawać z siebie wszystko bo są profesjonalistami, a taki Neymar? Dla mnie mimo iż bogata to jednak zmarnowana kariera bo nie brał nic na poważnie tylko kasa i zabawa, a licząc kontuzje (ma to wpływu nie miał) teraz nic dziwnego, że mu się nie wiele chce na boisku bo ma co lubi - kasę i zabawę.

1

@draxidox Można się śmiać ale CR robi liczby w takim wieku kosmiczne i mimo, że gra tylko w Arabii to dalej są to wyniki świetne.
Może jego gra nie jest już taka dobra ale z roli napastnika wywiązuje się świetnie.
Idę o zakład, że większość obecnych piłkarzy w tym wieku to będzie albo po karierze albo będą kopać się po czole.

2

@Rewolucja123 Wyjmij Messiego z Argentyny i Interu Miami i te drużyny od razu połowę kibiców stracą - szczególnie Inter.

7

0

@MESSIah16 Jak oceniasz Alejandro Garnacho? Jaka szansa na dużą karierę i ewentualne wyjęcie go z United?

23

@Felipe_PL Ważne żeby odsunąć PiS od wszystkiego. Narobili tyle zła, siali taka propagandę, że nie ma zmiłuj i lecimy z każdym po kolei.

1

@Sysia11 Jakiej porażki? Przecież cieszę się, że wczoraj Argentyńczyk Alejandro Garnacho pociągnął do wygranej United (ogólnie nie kibicuję im) - poza tym w TOP 5 ulubionych Argentyńczyków dałem samych Argentyńczyków, mało?

0

@FcPortoFan1999 Robert Lewandowski wrócił do formy.

1

@Sysia11 Nikogo nie prowokuje, a to, że Ty czujesz sprowokowana to nie moja wina.

1

@Sysia11 Tylko spokojnie.
Akurat ja lubię wielu piłkarzy Argentyny więc nie wiem gdzie tu jest anty fanatyzm. Powiem więcej, jeśli Leo i Garnacho będą w składzie na Copa America to będę im kibicował w tym turnieju.

7

@Deviler Zaraz podjeżdżam z flaszką żeby ręce się aż tak nie trzęsły.

3

@NeroTFP1 Fanatyzm ambasady do Argentyny i fanbojstwo do Leo nie pozwala im normalnie spojrzeć na świat więc nie oczekuj, że kiedykolwiek powiedzą coś dobrego na temat CR.

0

@Rust_Cohle Ja tylko wypowiem się o piłkarzach, których oglądałem:

1. Cristiano Ronaldo
2. Thierry Henry
3. Zinedine Zidane

(Na dalszych miejscach m.in. Xavi i Iniesta - ciężko zdecydowac między nimi, a Dodane)

1

@Cygan BRC Czy się stoi czy się leży dniówka się należy.

0

@draxidox Ja dzisiaj jeszcze wolne ale przyznaję, że wolałbym iść do pracy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?