0

WWE oficjalnie potwierdziło pierwszy pojedynek na styczniowej gali Royal Rumble.

Ambasada vs Opozycja

0

@FcPortoFan1999 Dopóki jest Wojciech Szczęsny to Marcin Bułka w reprezentacji grał nie będzie - czy dobrze? Uważam, że źle ale w tym przypadku może i dobrze.

1

Kiedyś mówiłem, że Marcin Bułka ma talent i powinien grać zamiast grzać ławę i wreszcie wszedł do bramki Nicei i rozwija się bardzo dobrze.

Teraz to samo myślę o Filipie Marschallu. Uważam, że już teraz mógłby być numerem 1 w bramce Aston Villi. W nim nadzieja nawet na mistrzostwo Anglii.

1

@HighestInTheRoom Dokładnie. Z jednej strony go rozumiem - jest napastnikiem, pozycja świetna i chciał zostać bohaterem ale z drugiej nie został nim, a podając do Kyliana Mbappe prawdopodobnie byłby dzisiaj mistrzem świata i przez jego złą decyzję zrobił z Martineza bohatera.
Mimo wszystko Leo Messi z tytułem mistrza świata to genialny widok.

0

@Lionel_Messi10 Przecież Garnacho był już powoływany do reprezentacji. Na razie praktycznie nie grał ale w sumie jeszcze jest pół roku do CA, gość ma 19 lat i zaczyna grać pierwsze skrzypce w United. Scaloni to widzi i ma tego chłopaka w swoim notesie bo inaczej po co by go powoływał wcześniej?

Scaloni to mądry trener i na szczęście on decyduje kto będzie grał i kogo powoła. Idę o zakład, że jeśli firma pozwoli to Garnacho na CA pojedzie.

1

@Culer9002 I najlepsze jest to, że ludzie gloryfikują tej puchar USA, a jak Ronaldo wygrał puchar Wielbłąda to już nie jest wyczyn. Jaka w tym różnica?

0

@zodiak_10 Ja tam nie oceniam ale póki co i Leo i CR wygrali po jednym trofeum ze swoim zespołem - jakieś podrzędne puchary krajowe zostając przy tym królem strzelców.
Ok dobrze, że wygrali i do tego byli tymi, którzy to ciągnęli ale ja tam za bardzo nie widzę różnicy w tym pucharze Arabii i tym USA.

0

@Lionel_Messi10 Skąd wiesz, że nie będzie grał?
Jeśli będzie w formie i nie pojedzie na CA to nie zdziwi mnie jak nie obronią tytułu. Ten gość wyglada coraz lepiej i za pół roku może być kimś kto w razie co pociągnie ten wózek.
Dla dobra waszej piłki lepiej żeby Garnacho pojechał na Copa America.

0

@Encore Wiem dlatego powinni go polubić inaczej nie będą mogli cieszyć się ze złota w lipcu bo ten gość może im to dać.

1

@Encore Ambasada chyba zadowolona bo rośnie ktoś kto będzie to ciągnął po Messim, a może w przyszłym roku razem z Leo.

1

@HighestInTheRoom Oczywiście gdybanie tym bardziej teraz jest bez sensu ale gdyby Randal Kolo Muani nie uderzył w niego w finale MŚ to ja tam w sumie jego niemożliwych obron nie pamiętam - bohater bo Francuz zrobił wszystko by Martinez obronił.

0

@FcPortoFan1999 Alejandro Garnacho ma ten mental. Gość może być kimś - da się go wyciągnąć z tego United?

1

@HighestInTheRoom Filip Marschall powinien wchodzić do gry - bramkarz na lata.

4

Wiedziałem, że w tym meczu powinien bronić Filip Marschall - ten argentyński bramkarz się nie sprawdza w ważnych meczach.

2

Alejandro Garnacho dublet! Byłby hat trick gdyby tamtą pierwszą bramkę uznali.
Oby forma Argentyńczyka rosła, musi jechać na Copa America by wspomóc Leo Messiego w walce o tytuł mistrza Ameryki Południowej.

1

Na ławce Aston Villi siedzi Filip Marschall - polski bramkarz, który zagrał w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Konferencji że Zrinjskim (1-1). Mógłby Polak wskoczyć na pozycję numer 1.

2

Alejandro Garnacho! Jedyny z tej czerwonej bandy, któremu warto kibicować. Jedziesz tam z nimi.

2

@Dertinho Trener na typowego średniaka. Sevilla, Villarreal i teraz Aston Villa - sukcesy jakieś osiąga.
PSG mimo mistrzostwa czy Arsenal mimo finału LE (przegrany) był jednak niedosyt i to spory.

0

W meczu GOAT-a z najlepszą "9" od czasów Andrija Szewczenki lepszy ten pierwszy.
Niezniszczalny strzelił dwie bramki i wygrali mecz 5-2.
Egzekutor Al Nassr z 19 bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców potężnej ligi arabskiej.

1

@gumaz Jak będzie flaszka to ja mogę usiąść koło niej.

3

@MesQueUnClub96 Odstaw to co bierzesz i zacznij pić alkohol.

4

@takisobiektos Robert Lewandowski wygrał 2 razy Bundesligę z BVB i pociągnął słabą Barcelonę do mistrzostwa w poprzednim sezonie. W Bayernie na pewno miał łatwiej o trofea ale był tam również kluczowy.
Tylko złodziejstwo FF zabrało mi Złotą Piłkę.
Harry Kane to bardzo dobry napastnik - strzelił masę bramek. Być może pobije rekord Lewandowskiego w Bundeslidze ale dalej nie zmienia to faktu, że Lewandowski go zjada, a te dwa mistrzostwa z BVB udowadniają, że nie tylko w Bayernie Polak wymiatał.

0

@FcPortoFan1999 Póki co patrząc na statystyki to sezon życia. O trofeach nie mówię bo on nie wie co to puchar.

3

@Kondziubarca Robert Lewandowski jest zdobywcą wirtualnej Złotej Piłki 2020 za zdobyty Tryplet z Bayernem i króla strzelców z każdych rozgrywek. Harry Kane póki co mimo sezonu życia daleko za Polakiem.

2

@Bocheno1 Dlaczego nie ma jej na zdjęciu? Nie zmieściła się?

0

@MESSIah16 GOAT i najlepsza "9" od czasów Andrija Szewczenki. Mecz warty uwagi - mam nadzieję na kanonadę strzelecką z udziałem tych dwóch geniuszy.

2

@Deviler U Ciebie już 22?

9

@Rust_Cohle @Luciano99 Robimy jakąś flachę dzisiaj? W końcu dzień święty trzeba świecić. Nawet ksiądz pije na mszy.

14

@NeroTFP1 Ładnie poddymiłeś. La Rambla jest z Ciebie dumna.

4

@MESSIah16 Też uważam, że poprzednia formuła Superpucharu Hiszpanii była lepsza tym bardziej kiedy grali jeszcze w sierpniu przed startem sezonu ligowego.
Jedyne co można było zmienić to zrobić jeden mecz zamiast dwumeczu choć piękne to były czasy taki dwumecz o trofeum w sierpniu - jak jeszcze było El Clasico to był festiwal.

Nie zgadzam się co do tego by puchar dawać z automatu w sytuacji gdzie jeden zespół zdobył dublet - niby to byłoby sprawiedliwe ale fajnie takie mecze się ogląda więc lepiej jakby był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?