2

@Rust_Cohle Wyjaśnienie ambasady argentyńskiej - tutaj masz spory plus ale poczytam inne programy wyborcze jeszcze.

3

@Rust_Cohle Stawiam, że Ty dostaniesz pierwszy bo tamten ma immunitet.

0

Marley właśnie wita się ze swoją rodziną. Dobrze Kevin mu poradził.

2

@LS Akurat na moje miejsca zbyt wielu chętnych nie ma. Takich głupich co za te pieniądze jak ja to nie znajdzie.

0

Jutro po raz pierwszy od świąt wracam do pracy. Niestety mój szef to typowy PiS-owiec i już przed świętami stękał coś, że Tusk załatwił imigrantów w Polsce.

Niestety przez czas świąteczno-noworoczny nie śledziłem polityki i w ogóle jestem do tyłu, a więc możecie przybliżyć mi tą sytuację jak to wygląda?

I przy okazji ktoś przypomni mi największe afery PiS-u?

0

@Gh0st Nie wiem ale wiem, że nie jest się pijanym. Wiem bo próbowałem.

0

Widzę, że euro już potaniało, a więc dobrze, że wymieniłem wszystkie swoje oszczędności bo dzięki temu jestem dużo bogatszy niż jeszcze wczoraj o tej porze.

1

@NeroTFP1 Oczywiście siatkarze. Mistrzostwie świata (aktualni wicemistrzowie), mistrzowie Europy, wygrywali Ligę Narodów. Zawsze ściska czołówka.
Nawet w klubowej mamy wielkie sukcesy bo 3 razy z rzędu ZAKSA wygrywała LM mając w składzie właśnie Polaków, którzy potem prowadzili reprezentację Polski do dużych sukcesów.

Dla mnie każdy medal Polaków będzie bardzo ważny i tak samo cenny ale jeśli musiałbym wybrać to właśnie nasz siatkarski dream team - brakuje im tego i ciągnie się to za nimi długo, za długo. Trzeba to wreszcie zmienić.
Paryż - Polacy nadchodzą!

4

@KamQiX Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

3

@Rl9k1nG Nikomu do łóżka ani gdzie tam nie zaglądam więc jak ktoś ma kasę i chęci to może grzmocić u prostytutki. Ja na razie nie mam zamiaru.

0

@Criss18Barca Ogólnie mówiąc o naszych skoczkach to ciężko oczekiwać od 33-37 latków (Żyła, Stoch, Kubacki, Kot), że ciągle będą wygrywać tym bardziej, że po dobrych sezonach musi przyjść słabszy okres (Granerud potwierdza) więc niestety mimo iż wszyscy im kibicujemy wcale nie musi to być tak, że oni jeszcze wrócą na szczyt (choć nie wykluczone, że jeszcze kiedyś jakieś podium czy nawet zwycięstwo będą mieli).

Pytanie gdzie są młodzi? I nie, nie chodzi mi o młodego Aleksandra Zniszczoła bo on w tym sezonie wchodzi do grona 30 latków więc dla mnie jest już w grupie, która jeszcze może coś osiągnąć ale to już nie jest wiek na który możemy liczyć, że będzie wygrywał latami.

3

Mam nadzieję, że rodziców kupili Ci trumnę pod choinkę.

1

I bum, do kibla na główkę.

0

@VegetaPolska Wiem ale też inni aktorzy i w sumie nie najgorsze ale już nie tak dobre jak Kevin sam w domu i Nowym Jorku.

2

On wrócił, zrobił nam zdjęcie.
Jak moja fryzura?

7

Co za durnie tu pracują?
Najlepsi w Nowym Jorku.

1

@Kgorecki2500 Marley TOP!

0

@Rl9k1nG Oba są świetne. Ciężko wybrać ale w Nowym Jorku oglądałem jednak rzadziej więc może i to dałbym na 1 miejscu.
Sam w domu po raz trzeci już z innymi ludźmi to jednak już nie to.

0

Szkoda, że w Nowym Jorku nie ma krwawego Marleya. Przydałby się.

0

@Kgorecki2500 5,04 już. Idzie dobrze - zaraz będę bogaty.

0

@Salchent Poczekam jeszcze chwilę i wymieniam u nich na googlach. Zysk będzie duży.

2

Dwie łyżki? Trzy, nie prowadzę.

0

@MesQueUnClub96 To nie jest jakiś Kevin tylko Kevin McCallister.
Darta jeszcze zdążę obejrzeć, a Kevin tylko dzisiaj.

0

@Axoon W Nowym Jorku większe emocje - znajdą Kevina czy nie? Bandyci tym razem go pokonają czy Kevin sobie poradzi?

2

Kevin już sobie biega po Nowym Jorku nie robiąc sobie nic z tego, że jest tam sam.

1

Anze Lanisek wygrywa dzisiejszy konkurs ale liderem TCS pozostaje Andreas Wellinger. Ryoyu Kobayashi zbliża się do Niemca, a Stefan Kraft mimo pewnej straty jeszcze nic nie przegrał choć już trochę odstaje.

0

Stefan Kraft w drugim skoki trochę słabiej niż w pierwszym ale zostaje nowym liderem i generalnie dla niego najgorsza skocznia nie będzie taka zła. Pytanie na ile i czy w ogóle odskoczą Wellinger i Kobayashi.

0

@MESSIah16 Oni serio myślą, że Stoch, Żyła czy nawet Kubacki (trochę młodszy jest od nich choć też nie junior) będą skakać wiecznie i będą wierzyć, że wrócą do gry o wszystkie trofea. Lata zaniedbań bo najpierw był Małysz, a potem ta trójka i nieco wspomagający ich tacy jak Kot, Hula (jeden po 30-tce, a drugi już zakończył karierę) czy Stękała i za moment nie będzie miał kto skakać bo można narzekać, zastanawiać się co zrobić by nasze trio wróciło do formy ale wieku się nie oszuka i to młodzi powinni nacierać ale jak mają nacierać jak już prawie 30-letni Zniszczoł zdobywa dzisiaj pierwsze punkty w tym sezonie (pewnie koło 20-23 miejsca się znajdzie) i pewnie taki Tajner będzie mówił jak to młody powoli wchodzi do gry.

0

@MESSIah16 Jeśli Liverpool nie zagrozi City to w sumie nie ma kto. Arsenal co ma okazję odskoczyć to przegrywają z pionkami. Tottenham gen frajerstwa, a Aston Villa nie potrafi poradzić sobie z beznadziejnym United - ciężki sezon może być dla Man. City ale po powrocie de Bruyne i Haalanda pójdą na mistrzostwo.

0

Były trener Adama Małysza, były prezes PZN, obecnie poseł na sejm X kadencji Apoloniusz Tajner w studiu Eurosportu właśnie ogłosił, że on jest przekonany, że polscy skoczkowie wrócą jeszcze do formy - no to chyba będzie ciężko. Klątwa rzucona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?