9

Wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia! Przede wszystkim zdrowia i pieniędzy.

A sportowo? Żebyśmy my jako kibice Barcelony wreszcie po 9 latach mogli ponownie cieszyć się ze zdobycia LM - wiem, teraz wydaje się to niemożliwe ale pamiętacie? Niemożliwe nie istnieje!

Nie kłócić się o politykę i nie pijcie za dużo, albo w sumie pijcie - co ja Wam będę bronił.
Wesołych Świąt.

0

@Encore Dokładnie. Sam uważam, że Leo Messi mógłby dalej grać w Europie i robić świetne statystyki ale niestety odszedł do MLS na emeryturę więc tak jakby wypisał się z poważnej piłki - moim zdaniem za wcześnie ale to jego sprawa, czuł, że osiągnął wszystko więc poszedł dalej się bawić, mieszkać w świetnym miejscu i zarabiać pieniądze ale faktem jest, że przez tą decyzję ludzie też inaczej na niego patrzą. Każdy wie, że GOAT totalny ale w tym momencie na emeryturze w Miami.

1

@LionelM95 Kto rano wstaje temu pan Bóg daje. Pamiętaj synu.

0

Dzień Dobry. Wstajemy. Ostatni dzień do pracy przed świętami i potem można odpoczywać i świętować (zjeść dobrze, napić się i spotkać się z rodziną).

3

@mekston Julian Alvarez królem strzelców dlatego, że ma asystę?

0

@kuz Teoretycznie to jego czas wolny ale w praktyce dostał go trochę więcej bo dzisiaj miały się odbyć MP na Wielkiej Krokwi ale z powodu złych warunków odwołali je więc mógłbyś udawać, że jesteście pod skocznią.

15

@Mario96w Tą, pewnie specjalnie wszedłeś mu pod wózek żeby Cię zauważył. Ja już znam takich jak Ty.

0

@mekston To też pokazuje jaki tam jest poziom skoro bez tych piłkarzy City wygrywa ten turniej bez większego wysiłku i zmęczenia.

1

@Mario96w Zachowanie normalne ale ja jednak zapytał bym o zdjęcie. Kamil Stoch to legenda naszego sportu - mógłbym więcej go nie zobaczyć więc chciałbym z nim i jego żoną zdjęcie.

0

Man. City na luzie wygrywa te KMŚ i to bez GOAT-a Erlinga Haalanda. Czekam na powrót bestii z Norwegii - trzeba bić rekordy strzeleckie.

0

@KichuBlaugrana Bardziej chodziło mi jakieś sprawy porządkowe. Czasami trzeba posprzątać w bagażniku albo wlewasz płyn do spryskiwaczy i trzeba przetrzeć bańkę żeby była sucha.
A no to jak tyle roboty to rzeczywiście szkoda marnować czasu choć jakby miała taka koszulkę być do byle czego to mógłbyś podawa wymiary wymyślone - i tak w tym byś nie chodził.

11

@tadzik447 Kanały zamknęły czy jak?

0

@mekston O właśnie. Kompletnie o tym zapomniałem ale obecna formuła mi się podoba. Szkoda, że zmieniają to w turniej raz na cztery lata i może się tak zdarzyć, że będą grać tam zespoły, które LM jednak nie wygrały.

Kiedy pierwsza edycja nowego KMŚ? I czy obecna edycja jest ostatnią w tej formule?

3

@P33ck Nazwa w sumie nie trafiona ale podobnie można powiedzieć jest z Superpucharem UEFA.
Oczywiście często to mecze są naprawdę świetnym widowiskiem i równym meczem (czasem nawet wygrywa zespół zdobywający LE) ale koniec końców zwycięzca LE to jednak zwycięzca pucharu drugiej kategorii.
Mimo wszystko podobnie też jak chociażby w Pucharze Konfederacji, zbierają zwycięzców poszczególnych turniejów i wybierają tego "najlepszego" - mi to w sumie pasuje i szczerze mówiąc wolałbym obecny system z KMŚ i Pucharem Konfederacji niż KMŚ raz na cztery lata.

0

Wątpię żeby drużyna dziadków z Brazylii miała dzisiaj jakiekolwiek szanse na wygranie z Man. City tym bardziej, że początek meczu, a już 1-0.

1

@adi7adi8 W takim razie w przyszłym roku po Euro będą IO więc w jednym roku mógłby to załatwić.

1

Szymon Marciniak sędzia finału KMŚ. Kolejny wielki finał Polaka będzie odhaczony.
To co jeszcze w przyszłym roku finał ME i kariera sędziowska spełniona?

0

Widzę, że dzisiaj Potężny Cristiano Ronaldo strzelił 17 bramkę w lidze (lider strzelców) ale jego Al Nassr ma aż 10 punktów straty do lidera - co prawda mają mecz rozegrany mniej więc teoretycznie po zaległym meczu może ta strata zmaleć ale i tak jestem nieco zaskoczony, że Al Nassr póki co jest daleko od mistrzostwa mimo, że jeszcze może wiele się zdarzyć rzecz jasna.

0

@KichuBlaugrana Miałbyś szmatę do podłogi czy samochodu żeby coś wytrzeć. Ja bym wziął.

1

11 gol w 17 meczu. Do tego 4 asysty grając dla Girony.
Dobry ten Artem Dovbyk, a wiecie, że nie kosztował 70 mln euro, a mimo to jest w czołówce strzelców La Ligi, a jego zespół lideruje w tabeli przed samym Realem i Barceloną.

0

Czy to bydło dalej zajmuje siedzibę TVP czy wreszcie udało się ich stamtąd usunąć?

1

Nie mogłem oglądać meczu, a widzę, że Robert Lewandowski zanotował asystę przy bramce na 3-2 więc zgaduje, że Polak znowu kluczowy bo dał takie podanie koledze, że strzelił bramkę i Barca wygrała mecz.

Robert Lewandowski zapewnia 3 punkty i zamyka mordy, a karuzela kręci się dalej.

2

@FcPortoFan1999 Ważny mecz o dobre humory na przerwę zimową. Legia gra o podium, a Cracovia o wyjście ze strefy spadkowej.

4

@Luciano99 Podobno @VegetaPolska także nie chce płacić alimentów, a powinien.

3

@Criss18Barca Napisałeś to tak jakby kwalifikacje i konkurs główny był w noc sylwestrową i trzeba byłoby wybierać między konkursuem, a imprezą sylwestrową, a ja od lat łącze oglądanie Ga Pa z jakąś imprezą sylwestrową i nie mam z tym problemu.

Chyba, że od ponad 20 lat oglądasz te zawody spod skoczni to wtedy zmienia to trochę sytuację ale też nie ma powodu by sobie wieczorem nie zrobić jakiejś imprezy czy coś (bo nie mówię tu o chlaniu przez cały dzień włącznie z nocą i późniejszym "umieraniu" w Nowy Rok nie kontaktując dobre dwa dni) - podsumowując ja obejrzę sobie i konkurs w Ga Pa i pobawię w noc sylwestrową.

0

@ricardo0705 Tak prawdę mówiąc to, podczas urlopu/wolnego/świąt odpoczywam tylko od pracy jakby to powiedzieć psychicznie bo rzadko kiedy mam tak, że leżę i nic nie robię - mało tego, często właśnie podczas urlopu robię dużo więcej rzeczy niż podczas normalnego chodzenia do pracy ale odczuwam to inaczej, chyba jak każdy?

0

@mekston Co oznacza "Na szczęście w tym przypadku futbol był sprawiedliwy"?

Jeśli wygrałaby Francja po takim meczu (a przypominam, że Randal Kolo Muani miał piłkę meczową w ostatniej akcji dogrywki) to byłoby to niesprawiedliwe?

@Lionel_Messi10 Oczywiście gdyby Leo to trafił to byłoby po meczu ale z drugiej strony gdyby Kolo Muani trafił swoją setkę to także byłoby po meczu i nie byłoby co zbierać z Argentyny. Koniec końców teraz to tylko gdybanie i ja się cieszę, że mogliśmy po takim meczu oglądać rzuty karne.
Jedyny minus to gra Francji przez 80 minut meczu ale potem końcówka, dogrywka i karne to już totalny show godny finału MŚ z dwoma wielkimi bohaterami (kto by nie wygrał to Leo lub Kylian Mbappe MVP i potem Złota Piłka) - na takie mecze czeka się zawsze, a jeśli są one w finałach to już wiemy, że będzie dobre widowisko.

0

@K4tsuuu Tryplet ładnie brzmi poza tym w tym momencie jak Barca wygra choć jedno z tych trofeów to będziesz płakał ze szczęścia.

1

Maciej Skorża ogrywa Man. City, potem pokonuje w finale Fluminense i zdobywa puchar KMŚ.

I wtedy Maciej Skorża wchodzi w miejsce Xaviego i zostaje trenerem Barcelony. Następnie zaczyna walkę o tryplet - wchodzicie w to?

0

@NeroTFP1 Nie wiem tylko po co Lech Poznań znowu zatrudnił Rumaka ale cała reszta może być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?