Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football Bardziej chodziło o to, że wszyscy strzelili hat tricka Barcelonie.
0
@Kitek1640 Właśnie myślę co tu dzisiaj robić. Wolne z pracy, śnieg sobie pada, a ja tak na prawdę mam wszystko zrobione. Jakieś pomysły?
0
Co łączy tych piłkarzy?
Kylian Mbappe, Karim Benzema, Vinicius Junior
0
Hubert Hurkacz potrzebował 52 minuty żeby pokonać 7-6(4) jakiegoś placka dopiero w tie breaku.
Ciężary już w pierwszej rundzie? Ciekawe czy znowu nadzieje wielkie, a Hurkacz odpadnie sobie z jakimś farmerem.
0
@Luciano99 Norwegom lubię pokibicować. W PŚ Wellingerowi bo wolałbym jego z KK niż Krafta czy Kobayashiego.
Karl Geiger również należy do skoczków, których widziałbym w walce i medal jednak w tej formie tego nie widzę.
Wracając do Kamila Stocha to uważam, że na mamucie będzie jeszcze większa różnica między nim, a najlepszymi niż na dużych obiektach tym bardziej, że Kamil Stoch nie należy do typowych lotników a bez formy nie będzie latał po 220 metrów, a Kraft, Ryoyu czy Słoweńcy mają to coś co pozwala im odlatywać nawet jak są w słabszej formie.
Pamiętasz Roberta Kranjca? On będąc w średniej formie na dużych skoczniach nagle na mamutach wygrywał, a kiedy na dużych obiektach nie punktował na mamucie w Planicy potrafił walczyć nawet o TOP 10.
Słoweńcy na pewno będą walczyć o medale. Nie wiem czy poza Laniskiem ktokolwiek indywidualne to zrobi ale drużynowo nie zdziwi mnie nawet ich złoto.
1
@michal26 Teoretycznie tak ale w statystykach lepiej będzie wyglądać 1/4 i ew. odpadnięcie z Bayernem czy City niż 1/8 i oklep od Napoli. Jedynie wstydem może być rozmiar porażki.
1
@michal26 Jeśli będzie loteria, Kamil Stoch dostanie lufę pod narty i to wykorzysta, reszta będzie miała w plecy i konkurs skończą po jednej serii to może i jakieś szanse by były, a tak przy czterech seriach jeśli którykolwiek z Polaków skończy w TOP 15 to już będzie "sukces".
W ogóle co Kamil Stoch może osiągnąć na MŚ w lotach? Tam liczą się tylko medale, a na to niestety szans nie ma żadnych. Drużyny w sumie za bardzo nie mamy, a nawet jeśli nasi będą skakać w miarę poprawnie to i tak nie widzę ich w walce z Norwegią czy Niemcami, a to z nimi przyjdzie się mierzyć w walce o choćby brąz.
1
@lucca87 Czyli łącznie 3 w TOP 15? Odważnie no ale przy tej nędzy dobrze by było.
MŚ w lotach? Oczywiście Lindvik będąc w formie jako mistrz olimpijski zdobywał ten tytuł więc będąc bez formy pewnie będzie walczył o TOP 10 chociaż jeszcze trochę czasu jest więc może forma pójdzie do góry.
Granerud jest wicemistrzem sprzed bodajże 4 lat kiedy to przegrał z Geigerem ale to też pokazuje, że obaj muszą być w formie by walczyć inaczej będzie ciężko.
Forfang jest bardzo nierówny. Nie widzę go w gronie kandydatów do walki o medale. Nawet uważam, że nie skończy MŚ w 10-tce, a Tande? Trenuje więc może coś poprawi jednak wygląda na to, że przez swoje problemy (upadki, kontuzje) popadł w taki marazm i ciężko będzie miał z niego wyjść choć przyznam szczerze, że kibicuję mu by kiedyś wrócił na szczyt. Dla mnie osobiście brakuje Daniela Andre Tande w czołówce PŚ.
Ogólnie wiadomo, że do MŚ w lotach jest jeszcze trochę czasu l. Norwegowie w przeciwieństwie do nas powinni zyskać jednak na mamucie ale to dalej może być za mało do walki o medale bo Austria i Słowenia wydają się być pewniakami do gry i złoto, a Norwegia z Niemcami o brąz no ale zobaczymy za 2 tygodnie jak to będzie wyglądać.
2
@budel17 Z Wisłą było trochę inaczej bo trochę skocznie przebudowali i w sumie Polacy tak jak i cała reszta skakała na niej po raz pierwszy więc znajomości skoczni nie było.
Ale fakt - nawet jeśli Polacy odbyliby na niej kilka sesji treningowych to i tak pewnie nie wiele by to dało jeśli w ogóle.
0
@MESSIah16 Ale przegrał z Argentyńczykiem to chyba "jesteście" zadowoleni?
2
@lucca87 Oczywiście może tak się zdarzyć, że przez znajomość skoczni Polacy mogą minimalnie lepsze mieć wyniki ale ja uważam, że jak ktoś jest w formie to bez względu na skocznie skacze dobrze, a jak komuś nie idzie to znajomość skoczni nagle nie pomoże.
Wracając do lotów to poza Kraftem, Ryoyu (chyba najwięksi faworyci) i Wellingerem trzeba będzie uważać na Słoweńców - Lanisek, Zajc, Prevc i Kos wydają się coraz mocniejsi, a w ich przypadku czym większa skocznia tym rzeczywiście jest lepiej. Są jeszcze Norwegowie ale Lindvik (obrońca tytułu) i Granerud póki co pod formą, a reszta bardzo nie równa i także w słabszej formie.
0
@mekston Dobrze, że udało się Barcelonie trafić w losowaniu CdR najsłabszego rywala na papierze to może jeszcze jedną rundę będzie nadzieja na Tryplet ale potem już tylko gorzej choć dalej uważam, że Napoli Barca rozjedzie.
0
Planuje zostać milionerem tylko nie bardzo wiem jak, a że są tu osoby co zarabiają tysiące to może ktoś podpowie jak szybko zarobić, a się nie narobić?
2
Ładna bramka Roberta Lewandowskiego i to tyle jeśli chodzi o Barcelonę we wczorajszym meczu. Niestety wygląda na to, że trener Xavi nic więcej z tą drużyną nie zdziała, a sami piłkarze to też średniacy, a bramkarz to już w ogóle.
Kapitalny mecz Viniciusa Juniora i bramka Rodrygo Goesa. Brazylijczycy w formie, a to dobry znak dla Brazylii, która z nimi w formie może ograć Argentynę na Copa America.
Wczoraj porażka Barcelony, a dzisiaj Polska gra w piłkę ręczną z Wyspami Owczymi i co ciekawe według bukmacherów faworytem Wyspy Owcze. Nisko upadł polski szczypiorniak, że nawet z takim rywalem musimy bać się wyniku.
1
@LM10GOAT Jak przed pierwszą randką.
0
@Lionel_Messi10 Ale w Barcelonie nie gra żaden Argentyńczyk.
1
@Barti_Blaugrana Witi napoczyna Egipt.
0
@Lionel_Messi10 Angel Di Maria i Nicolas Otamendi sami się nie obejrzą.
1
@kubix05 Pamiętam jak zawsze czekali się na bajkę żeby obejrzeć, a potem rodzicie kazali spać.
0
@gumaz Z Renatą.
0
@Barcanajlepszyteam No właśnie, a przy każdym słabszym momencie zaczyna się gadka o kontuzji. Słabe jak dla mnie i dlatego o tym wspomniałem bo to ściema.
0
@Barcanajlepszyteam Niektórzy to są przekonani, że to maszyna i nie może mieć słabszego momentu w meczu normalnie zwyczajnie nie mówiąc o kontuzji.
0
@Barcanajlepszyteam Tylko, że Rafa Nadal rzeczywiście często jest kontuzjowany i po prostu nie gra, a Djoković gra ale jak ma słabszy moment to nagle problemy zdrowotne ale tylko do momentu w którym wróci do swojego poziomu.
0
@tadzik447 Oby ale raczej wątpliwe. Patrząc na wiek, formę i ogólne możliwości i Stefan Kraft i Ryoyu Kobayashi mogą Polaków w tej statystyce łyknąć.
0
@FcPortoFan1999 14, 20, 21, 25
Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek i Dawid Kubacki.
0
@tadzik447 W Szczyrku czy Zakopanem będzie pobity? Bo raczej stanie się to na polskiej ziemi.
0
Stefan Kraft za krótko. 2 miejsce! Trzeci Andreas Wellinger, a wygrywa pierwszy raz w sezonie zwycięzca TCS Ryoyu Kobayashi.
0
Andreasowi Wellingerowi wyłączyli dmuchawy i tylko 2 po swoim skoki.
Anze Lanisek już z włączonymi dmuchawami słabi.
0
Ryoyu Kobayashi pozamiatał. Atak na zwycięstwo czy jednak nie?
Ale dmuchawy włączyli munood narty.
0
@tadzik447 Słyszałem ale on tylko z laskami w nie gra.