Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Timo Werner w Tottenhamie i United już prowadzi.
0
@tadzik447 Nie bo słuchając tego co wygaduje @MarioVeB! mógłby sobie coś zrobić, a przy @VegetaPolska byłby bezpieczny bo on zawsze stara się być dobrym.
0
@kamyk_23 Oddałbym właściciela tego psa w ręce @MarioVeB!
0
@KidusFCB Najpierw udowodnij, że Twój. Nie z nami te numery.
0
@FcPortoFan1999 To, że komuś nie kibicuję nie znaczy, że nie mogę go obronić jak wymaga tego sytuacja ale generalnie mimo, że uważam, że Kraft to świetny skoczek to wolę KK dla Wellingera.
0
Gregor Deschwanden skoczył słabo i w tej chwili jest ostatni. Władek Zografski DSQ ale skok także nie był dobry. Dominatorzy lata na wstecznym.
0
@FcPortoFan1999 Sprzeciw. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem Stefana Krafta.
1
@gumaz Do dupy.
1
@gumaz To zależy jaki mecz oglądam i jak bardzo jest ciekawy.
Jeśli jest tak intensywny i ciekawy, akcja za akcję to rzadko kiedy coś napiszę ale jeśli są nudy to zdarzy mi się wejść na La Ramblę i coś napisać.
0
Mam nadzieję, że ktoś tam w Wiśle posmaruje i konkurs wygra Andreas Wellinger.
0
@Barti_Blaugrana Nie wiem ale ciągnie się to od lat. Nawet dzisiaj podczas meczu Djokovicia można było poczytać, że coś mu się dzieje - już było tłumaczenie gdyby miał przegrać.
Stefana Krafta już od początku TCS tłumaczą tymi plecami.
1
I Stefan Kraft jeszcze nie dawno tłumaczony bolącymi plecami nagle liderem po pierwszej serii.
Nie zauważyliście, że trzech sportowców, którzy jeszcze przed startem lub w trakcie zawsze (w razie czego) tłumaczeni są problemami zdrowotnymi/kontuzjami?
A są to:
1. Cristiano Ronaldo
2. Novak Djoković
3. Stefan Kraft
Jak wygrywają to najlepsi, a jak przegrają to wtedy wina leży po stronie kontuzji/chorobie/problemów zdrowotnych.
Niesamowite, że są ludzie, którzy się na to nabierają.
0
Anze Lanisek i Ryoyu Kobayashi pod narty. Już ustawiają konkurs pod nich. Jeszcze huragan dla Stefana Krafta.
2
@NeroTFP1 Ja bym wziął tą dychę, a potem wysypał zakupy i powiedział, że pozbieram za drugą dychę.
0
@mekston Alejandro Garnacho - przyszły lider reprezentacji Argentyny. Następca Leo Messiego.
0
Timi Zajc i Halvor Egner Granerud zapomnieli skoczyć i Kamil Stoch dwa gorsze skoki od serii finałowej. Przy tej loterii mimo iż coraz mocniejsi wcale nie niemożliwe.
0
@FcPortoFan1999 Danił jest ojcem Dmitrija z poprzedniego życia.
0
@FcPortoFan1999 Ale wiesz, że w poprzednim sezonie były te same przeliczniki?
2
@NeroTFP1 Miodowe lata "koniec świata".
1
@szkudi7 Mówisz Werder Brema myślisz Miroslaw Klose.
1
@FcPortoFan1999 Ba, po swoim skoku był nawet liderem konkursu.
1
Klemens "Kredens" Murańka skakał jako pierwszy i po 3 skokach jest ostatni, a skakał Ukrainiec i Kazach.
0
@FCBparasiempre Niestety nie wiem gdzie transmisja bo nie oglądam. Wolę obejrzeć skoki w Wiśle.
Ansu Fati? To już nie jest Hiszpanem?
2
@Herato Jacek Kiełb
1
Bardzo szybko Victor Osimhen wyrównuje.
Nie widzę Victora Boniface w składzie Nigerii, na ławce też go nie ma. Nie powołali go czy jak?
2
Iban Salvador i 1-0 dla Gwinei Równikowej z faworyzowana Nigerią.
1
@escarabajo Ja dzisiaj miałem klasycznie na obiad. Zmieniaki, bigos i schabowy. Może szału nie było ale najadłem się, że do wieczora starczy.
Smacznego i nawzajem.
0
@JanneAhonen Tak ale Jarl Magnus Riiber jest jednak dużo lepszym skoczkiem niż w/w trójka i to nawet w tym momencie trenując także bieg.
Oczywiście nie wiem jakby to wyglądało gdyby Riiber przeszedł na skoki i tylko to trenował ale myślę, że mógłby być jeszcze lepszy niż teraz tym bardziej, że nawet podczas mistrzostw Norwegii w skokach już dawno udowadniał, że skacze na prawdę dobrze nie wiele ustępując najlepszym - i to wtedy kiedy Norwegowie serio było w formie.
Mimo wszystko przejście do skoków to też swego rodzaju ryzyko i zostając w kombinacji może zrobić takie rekordy, których bardzo długo nikt nie pobije.
1
Trzecie zwycięstwo Johannesa Dale w zawodach PŚ w biathlonie!
Podium uzupełnili inni Norwegowie - drugi Vetle Sjaastad Christiansen, a trzeci lider PŚ Johannes Thingnes Boe.
Szkoda ostatniego strzelania bo dwa pudła przekreśliły szanse ostatecznie siódmego na mecie Tarjei Boe na walkę o podium i zwycięstwo.
Polacy nie startowali.
Mistrzostwa Norwegii w PŚ w pełni. TOP 6 PŚ to sześciu Norwegów, a nie ma ich więcej tylko dlatego, że nie mają większego limitu, a przypominam, że Vebjoern Soerum na początku sezonu biegał bardzo i także był w TOP 10 PŚ.
1
@JanneAhonen Oczywiście. Do czasów IO w PŚ i na MŚ Riiber we wszystkich statystykach może być najlepszy. Jedno złoto IO skończy dyskusje (jeśli taka jest) kto najlepszym dwuboistą w historii.
No ale poczekajmy bo to jeszcze dużo czasu.
A co do ewentualnej zmiany dyscypliny przez Riibera. Właśnie - zdrowie będzie kluczowe. Pamiętasz Anssi Koivurantę? On taki dobry jak Riiber nie był ale PŚ w kombinacji wygrał, a potem przez problemy zdrowotne musiał rzucić biegi więc przeszedł na skoki gdzie później wygrał jeden konkurs - loteryjny ale jednak.