Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety Lovro Kos na 2 miejscu ledwo 0,4 pkt przed Kamilem Stochem.
Można jakoś go zdyskwalifikować?
1
@MesQueUnClub96 Ja mogę brać obie na raz. Mogłoby być fajnie.
1
Pierwszy z 21 skoczków do końca już skoczył i do tego słabo także za Polakami. Jeszcze 20 skoczków popsuje skoki i w przypadku odwołania drugiej serii mamy polskie podium.
0
@bodzio10 Jeśli wszyscy zainteresowani sami z siebie by zrezygnowali ze skoku to chyba wtedy mogliby zaliczyć ten konkurs, a tak nie ma innej możliwości.
1
@FcPortoFan1999 Aż tak to nie bo odwołają i tyle z wyników ale jakby tak wiało, że nikt do 90 metra nie doleci to bym nie płakał z tego powodu.
2
Trzech Polaków w TOP 3 - kończycie ten konkurs.
0
@FcPortoFan1999 Podobno tak. Ja mówiłem skoku nie widziałem ale z tego co słyszałem/czytałem to lądował już na wypłaszczeniu.
0
@Witekk10 Darmowe
0
@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 Nie wiem kiedy i czy w ogóle była jakaś modernizacja skoczni od tamtej pory ale według internetu w 2011 roku skocznia Skalite w Szczyrku miała HS 106, a teraz ma 104 więc generalnie dużej różnicy nie ma, a już na pewno nie takiej żeby przy HS 106 na tak małej skoczni latać sobie 10 metrów dalej.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, nie mam pojęcia ale jak widać mógł to zrobić i zrobił. Inną sprawą jest to jak tej skok wyglądał ale tego nie wiem bo nigdy nie widziałem.
@MesQueUnClub96 Raczej nie wymyślona bo w oficjalnych wynikach wszędzie jest podawana tą odległość. Oczywiście nigdy tego skoku nie widziałem ale teraz podczas konkursu o tym wspomnieli więc może w przerwie go pokażą.
0
@FcPortoFan1999 Kiedyś Krzysztof Leja skoczył 116 metrów na tej skoczni i ustał jak dobrze pamiętam.
1
@fart W sumie nie dziwię się, że ich używałeś.
0
@kuz Tylko GOAT Potężny Wiking Braut Erling Haaland.
1
@fart A ładne i wolne chociaż?
0
@Kitek1640 Ja do pracy dopiero jutro ale za to aż do soboty włącznie. Ciężki tydzień się szykuje.
1
@mekston Kylian Mbappe w Barcelonie? Biorę to!
0
@FcPortoFan1999 Masz żonę?
4
@marcin62 Seks to nie tylko reprodukcja. Jak nie wierzysz to zapytaj @VegetaPolska
0
@MesQueUnClub96 Już Cię ojciec @Rust_Cohle wydziedziczy ze wszystkiego.
0
Kto #teamDonaldTusk, a kto #teamAndrzejDuda w konflikcie Premier vs Prezydent?
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem co robisz ale po godzinach widzę, że ciężko będzie.
0
@FcPortoFan1999 Od której do której robisz?
0
@kanver_ Brakuje mi na tej liście Adama Buksy i Marcina Bułki. Nie znam za to Adama Bułki - dobry jest?
0
@FcPortoFan1999 Wyspałeś się już?
2
@escarabajo Właśnie, jak to jest, że Ilax Moriba w Barcelonie wyglądał na prawdę dobrze, były duże nadzieje, a potem tak przepadł? Przecież w Lipsku nie pokazał nic, w Valencii się nie wyróżniał, a w reprezentacji jednak potrafi coś pokazać.
1
@HighestInTheRoom Nie wiem i nie odpowiem Ci na to pytanie jednak zapytam dlaczego jesteś na wypowiedzeniu? Dostałeś lepszą pracę czy może jakieś wypalenie?
0
Za 45 minut do gry w PNA rusza Kamerun. Pierwszym rywalem Kameruńczyków będzie Gwinea.
Nigdy nie byłem w Kamerunie, a kibicuję im praktycznie tylko ze względu na byłego ich świetnego piłkarza Samuela Eto'o. Nie wiem jakie tam mają talenty ale wiem, że gdyby nie Eto'o to pewnie nigdy bym im nie kibicował.
Kto jeszcze poza mną ma sentyment do Kamerunu właśnie dzięki Eto'o?
#teamKamerun #teamEto'o #teamAmbasadaKamerunu
2
@Michu94 Uwielbialem Davida Villę ale po co mają pamiętać o hat tricku Leo Messiego nie mającego nawet 18 lat? To już było, teraz Vinicius ma swój czas i Real swoje trofeum. Tu trzeba się cieszyć, a nie rozgrzebywać coś co było lata temu.
0
@Kitek1640 Jeśli już sport to może wezmę się za odśnieżanie. A co do siłowni to rzeczywiście myślałem o tym. W sumie może nawet karnet wykupie i zadbam o formę?
0
@Kitek1640 Nie mam weny do czytania. W ogóle chyba rzeczywiście odczuwam blue monday i to wcale nie przez wczorajszą porażkę Barcelony.