Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Skończony to Ty powinieneś być już dawno ale wiadomo.
0
@MarioVeB! Akurat w tym przypadku mierzyłem Twoja miarą.
@norbi77 Nie mam krótkiej pamięci bo akurat te czasy pamiętam najbardziej. Nie mówię, że Mourinho powinien być trenerem Barcy ale wiem w jakiej sytuacji jest Barca i gdyby tak się stało i nagle Barca zaczęłaby grać dobrze i zdobywać tytułu to miałbym płakać z tego powodu?
Niestety granie trenerskim DNA to już przeżytek i zabawy z Marquezami skończą się nie lepiej niż z Xavim.
2
@norbi77 A jakby zdobył mistrzostwo to pewnie pierwszy byś zapomniał o skończeniu i kompromitacji całkowitej.
6
@bartekvisca Może nie umarł przez szczepionkę ale szkalował Djokovicia jak to źle robi, a czas pokazał, że Novak i ludzie, którzy się nie szczepili nie tylko mieli rację ale nie pozwolili wstrzykiwać sobie nie wiadomo czego wymyślonego w kilka dni.
Koniec końców ten gość nie żyje (nie znam powodu), a Novak, który według niego miał już dawno umrzeć ma się coraz lepiej.
11
@ObiwanKenobi Do dzisiaj mam niezły ubaw z ludzi co wyśmiewali tych co się nie szczepią jacy to oni źli i w ogóle wszystko będzie zakazane dla nich.
W ogóle gdzie są Ci, którzy łykali to wszystko jak pelikany?
0
@svensonFCB Ja jeszcze śniadania nie jadłem, a ten już o obiedzie myśli.
0
@gumaz Tak na prawdę mało było takich sytuacji kiedy to Mateja wszystko psuł. Oczywiście mówię tutaj o ważnych zawodach drużynowych z możliwością walki o podium, a wiesz dlaczego? Bo za Małysza tak na prawdę tylko on skakał świetnie. Nawet skoki Kamila Stocha nie były jeszcze tak dobre.
Teraz z głowy ciężko mi tak szybko coś napisać ale jedyną taką drużynówkę, którą na prawdę zawalił nam Mateja to MŚ 2007 - tam była realna szansa na medal.
Potem w 2009 roku kiedy nawet Hula skakał bardzo dobrze (jak na siebie wręcz rewelacyjnie) to akurat Małysz nie dojechał że swoją formą. Potem jeszcze bodajże MŚ w lotach 2010 i kapitalna szansa na brąz to Łukasz Rutkowski mogąc skoczyć około 170-180 metrów zawalił totalnie.
Duże nadzieje jeszcze były w 2011 roku, a więc w ostatnim sezonie Małysza i pierwszym w czołówce Stocha tym bardziej, że w Oslo były dwie drużynówki i jeśli ktoś zawalił tą drugą to właśnie Stoch z Hulą ale tam jak dobrze pamiętam warunki były trudne więc łatwo nie było.
A więc za czasów Małysza to tyle. Więcej nie pamiętam żebyśmy kiedykolwiek mieli jakieś szanse medalowe.
1
@Popitek12 Jeszcze gdyby grali do dwóch wygranych setów to można by było się sprzeczać, a tak to wiadomo, że Djoković jednego i drugiego robi jak chce, gdzie chce i kiedy chce. Dla Novaka Fritz i Grek to amatorzy.
1
@Popitek12 Niech będzie Rafał Gikiewicz
2
@emeu 2022/23 Partizan
1
@emeu Vladimir Jugovic
3
@Pawlusek Ja tam wolałbym je klepać, a nie oglądać jak się nawzajem klepią.
2
@jedrek7000 "Bayern znowu z niczym" - jakie znowu? Spałeś ostatnie 12 czy tam ileś lat?
0
@JanneAhonen A jednak dwie ekipy bo po przeczytaniu "nie" zgłupiałem.
1
@emeu Crevna Zvezda Belgrad
2
@HighestInTheRoom To nie jest no name tylko były król strzelców ligi serbskiej.
Napisałbym szybciej ale akurat jak dodawałem komentarz to kazało mi sprawdzić połączenie i czy jestem człowiekiem.
2
@emeu Nermin Haskic Bośnia i Hercegowina
1
@emeu FK Vozdovac
2
@MesQueUnClub96 Nie, nigdy.
0
@Rastafarnianin A teraz trochę tak jakby chciał zakończyć tą tradycje.
Kiedyś wywalił z kadr Kastelika. Teraz pozbyli się Wolnego - i nie, nie mówię, że jakby byli to nagle by wygrywali ale zawsze wina skoczków, a trenerzy bez winy. Jiroutek popsuł sam sobie atmosferę w kadrze, nikt z jego grupy nie ma formy, a za kare słów prawdy Wolny został zawieszony, a Czech dalej na stołku.
O Ziobrze nawet nie wspomnę bo tego to w ogóle nie lubili bo miał trochę charakteru. Leja też olewany.
0
@Jarema2000 Nikola Karabatić - z tego co czytałem gra ostatni turniej Euro, potem jeszcze IO i ze złotem chciałby zakończyć karierę.
Wielka legenda szczypiorniaka.
1
@July_6_BcN Dla porównania podałem niżej wyniki dzisiejszego PK w Sapporo. Jan Habdas - chyba nasz w tym momencie największy talent z grupy juniorów na 28 miejscu, a 170-letni Noriaki Kasai na 9.
1
@July_6_BcN Bez przesady z tą młodzieżą. Oczywiście Paweł Wąsek w tym roku w czerwcu skończy "dopiero" 25 lat więc można go podciągnąć ale Aleksander Zniszczoł za miesiąc z hakiem kończy 30 lat - nie mówię, że jest stary ale nie mówmy jak w PZN, że 30-latkowie to juniorzy.
0
Polacy na 6 miejscu. No cóż ciężko było liczyć na coś więcej przy tej formie.
A u nas indywidualnie? Od najlepszego - Zniszczoł, Wąsek, Stoch i Kubacki.
2
I teraz Aleksander Zniszczoł niczym w próbnej. Brawo.
4
Noriaki Kasai prawie 52-letni japoński skoczek narciarski (pamiętacie go pewnie) zajął dzisiaj w Pucharze Kontynentalnym 9 miejsce w zawodach w Sapporo będąc nie tylko najlepszym ze wszystkich Japończyków ale rozwalając naszych najzdolniejszych juniorów. Najwyżej z naszych Jan Habdas na 28 miejscu.
Mogliby Japończycy zabrać go na MŚ w lotach. Kasai potrafił latać więc myślę, że wcale gorszy od takiego Takeuchiego czy Nakamury (chociaż ten na mamucie względem Taku może zyskać) nie byłby.
3
@FcPortoFan1999 Jakby wywalić Djokovicia to w sumie też nie do końca wiadomo by było kto wygra. Oczywiście i tak losowość byłaby dużo mniejsza niż u pań ale przynajmniej jakieś emocje by były.
1
@FcPortoFan1999 Ale wybrałeś sobie wyzwanie. Biorąc pod uwagę, że mecz skończy się około 23.30 to ledwie pół godziny Cię tu nie będzie.
2
Widzę, że Alexander Sorloth strzelił siódmą bramkę w tym sezonie La Ligi i Villarreal prowadzi 1-0.
Skoro jestem przy Norwegu to kto wie kiedy do gry wraca jego rodak - GOAT Potężny Wiking Braut Erling Haaland?
0
@FcPortoFan1999 Że co? Właśnie ten potencjalnie najlepszy skakał tutaj jako pierwszy. Ewentualnie można sprzedać się czy Nousiainen czy Aalto.