0

@Rewolucja123 Oczywiście, że jest ale obronił decydującą akcje w dogrywce i choćby nie wiem co, ambasada zawsze będzie dawać go na pozycji numer 1 - oczywiście zasłużył na brawa za MŚ ale do TOP bramkarzy nie należy i należeć nie będzie.

0

@Amidamaru To, że ktoś zostaje sprzedany bez żalu do innego klubu o niczym nie świadczy bo niby co, myślisz, że Palmer nigdy nie będzie w gronie najlepszych na świecie bo City bez żalu go sprzedało? Dobre sobie.

Bellingham zrobił krok do przodu, a Palmer nie? Na papierze tak to wygląda ale nie mów mi, że przejście do Chelsea by grać i się rozwijać to nie jest krok do przodu... niby siedząc na ławce City (uważasz, że by z niej nie wstał) by się rozwijał? Wątpię dlatego uważam, że jeśli go tam nie chcieli lub nie mieli w planie wiązać z nim przyszłości to Palmer dobrze zrobił odchodząc do słabszej drużyny ale grając rozwija się przez co zrobił krok do przodu by siebie ulepszyć bo na pewno będąc rezerwowym w City nic by się nie rozwinął.

A co do Brahima Diaza, skąd wiesz, że Palmer będzie jak Diaz, a nie np. jak Bellingham? Bo City oddało go bez żalu? A mało to było piłkarzy nie chcianych lub nie sprawdzających się w danym klubie, a po transferze zaczęli grać jak największe gwiazdy światowej piłki?

Taki przykład może z dupy ale zauważ, Salah odbił się od Chelsea, a w Liverpoolu stał się jednym z najlepszych w całej historii Premier League ale według Twojego toku rozumowania było to niemożliwe bo Chelsea oddała go bez żalu bo się nie sprawdził, no Liverpool jest innego zdania ale weź im teraz wytłumacz, że nie mają się z czego cieszyć.

0

@Amidamaru Człowieku, ja mu nie wręczam Złotej Piłki tylko mówię, że gdyby grał w Realu z takimi statystykami to byłby bramy pod uwagę tak samo jak Bowen z WHU - po prostu chodzi mi o to, że Bellingham mając świetny okres był cały czas w gronie najlepszych na świecie bo gra w Realu, gdyby ten Bellingham grał w WHU to nikt by nie mówił o nim w tej sposób.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że Bellingham to jest już pewna marka i poniżej pewnego poziomu nie schodzi ale gra w Realu - nie on to ktoś inny pociągnie zespół, a w Chelsea jak nie Palmer to bardzo nie ma kto. Tyle.

O Bowenie nie mówię bo nie oglądam WHU.

3

Piękna końcówka Chelsea i zwycięstwo 4-3 z Man. United.

Bohaterem jak zwykle Cole Palmer - gdyby grał w Realu byłby kandydatem do Złotej Piłki, a tak to może co najwyżej pomarzyć o niej.
Oczywiście wiem, że żeby dostać ZP nie trzeba tylko grać świetnie ale i wygrywać trofea, a Palmer z Chelsea może wygrać najwyżej Puchar Anglii ale nie zmienia to faktu, że chyba obecnie nikt nie ciągnie swojej drużyny tak jak robi to Anglik. Gdyby Chelsea miała lepszy skład bili by się o coś więcej, a i tak Palmer może zaciągnąć ich nawet do europejskich pucharów.

1

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko będą grać w późniejszym terminie ligę więc tak czy tak jakiś mecz się odbędzie także to nie jest tak, że grając finał CdR później ma się wolne. Różnica polega na tym, że ten mecz ligowy może nie mieć już żadnego znaczenia lub po prostu może nic w tabeli nie zmienić.

0

@FcPortoFan1999 Ok ale co to zmienia? Tylko o to mi chodzi bo przecież coś za coś - grają wcześniej finał pucharu krajowego ale za to dłużej grają ligę..., o ewentualnych finałach europejskich pucharów już nie wspomnę.

0

@FcPortoFan1999 @michaleu Co to w ogóle za powód, że będzie Euro?

Po pierwsze finały innych krajowych pucharów (nie mówiąc o LM) są pod koniec maja (m.in. finały pucharu Niemiec, Anglii czy Francji), a po drugie już widzę ten tłok piłkarzy z Realu Mallorca, który wybiera się na Mistrzostwa Europy.

Oczywiście termin mi nie przeszkadza ale szkoda, że nie grają "normalnie" pod koniec sezonu - zawsze to inaczej wygląda - niby koniec, a jednak kilka meczów o trofeum i wiele finałów.

1

@Sysia11 Powinien inaczej. Nie przewiduje żeby Argentyna miała wylecieć ze światowej czołówki ale bez Messiego uważam, że szybko MŚ nie zobaczą co nie znaczy, że nie będą kwalifikować się na MŚ czy nie będą wychodzić z grupy.

Jeśli Brazylia się nie ogarnie to mogą oczywiście dalej wygrywać CA ale to też ciężko stwierdzić bo kto wie jak będa wyglądały drużyny Urugwaju, Chile czy choćby Kolumbii za kilka lat ale wątpię żeby poza jakimiś wyskokami mieli lepsze składy od Argentyny.

0

@MesQueUnClub96 Co lepiej dla Barcy? Może czegoś nie wiem ale przecież i tak z pierwszego koszyka Barca dostaje dwóch rywali więc o co chodzi?
O to, że mistrzowie Holandii czy Turcji będą w niższych koszykach niż pierwszy i Barca może z nimi zagrać? Myślę, że to nie ma żadnego znaczenia.

0

@barcelonaLM Ale co ogólnie dają teraz te koszyki? Przecież z tego co wiem to jeśli się nie mylę w LM każda drużyna ma zagrać 8 meczów, po dwa z każdego koszyka więc te koszyki służą tylko do tego by zmniejszyć możliwość drużyn podczas losowania. Pierwszy koszyk dla Leverkusen i tak by nic nie zmienił bo i tak mogą z niego dostać tylko dwóch rywali.

0

@Sysia11 Generalnie zgadzam się, że przez większość meczu to Argentyna była drużyną lepszą i głównie dzięki błyskowi Kyliana Mbappe Francuzi do końca karnych byli w grze o złoto ale tak samo mogę powiedzieć, że gdyby nie błąd Randala Kolo Muaniego (strzał w bramkarza mając taką pozycję i Mbappe, a także bodajże Thurama obok siebie był błędem katastrofalnym) to Argentyna o karnych mogłaby pomarzyć.

2

@MesQueUnClub96 Mimo iż lubię Argentyńczyków to muszę Ci powiedzieć, że wraz z końcem kariery Leo Messiego ta reprezentacja w skali świata straci tak dużo, że znowu długie lata mogą czekać na kolejne Mistrzostwo Świata.
Ogólnie mówiąc po Messim i wyniki moim zdaniem będą słabsze (szczególnie jeśli chodzi o MŚ) i kibiców z innych krajów/kontynentów będzie mniej.

0

Zakładając, że finał Pucharu Polski odbędzie się normalnie to jak myślicie kto go wygra?

Pierwszoligowiec Wisła Kraków czy polski Tottenham (ale chyba jednak słabsza wersja) Pogoń Szczecin?

Mam wrażenie, że Pogoń Szczecin będąc tak blisko trofeum znowu może to zaprzepaścić i puchar pojedzie do Krakowa. Nic nie mam do Pogoni ale chciałbym PP dla Wisły Kraków.

0

@MesQueUnClub96 Ale dalej nie zmienia to faktu, że tamto City i tak było na papierze za mocne dla Wigan. Mimo wszystko przegrali ten mecz.
Ja ogólnie myślę, że Bayer Leverkusen zdobędzie dublet ale muszą się pilnować bo jak wyjdą bez szacunku do rywala to skończą jak wtedy City.

0

@MesQueUnClub96 Niby tak ale pamiętasz choćby Man. City kilka lat temu co bodajże w finale Pucharu Anglii przegrali z Wigan? Właśnie o to chodzi - Bayer powinien i wręcz musi w tej sytuacji zdobyć krajowy dublet ale to jest piłka nożna. Kto wie czy po takim sezonie jakiś "no name" nie sprawi, że jednak ten Bayer nie będzie miał aż takiego sezonu na jaki się zapowiada.

1

@LukaszFan Ja powiem tak - w tym momencie brak mistrzostwa Niemiec przy takiej przewadze będzie dużą kompromitacją tego klubu ale brak Pucharu Niemiec mając takich rywali będzie dużym wstydem mimo iż nie wolno nikogo lekceważyć to jednak Bayer Leverkusen doprowadził do tego, że moim zdaniem krajowy dublet jest w tym momencie czymś co po prostu muszą zdobyć bo inaczej będzie duży albo wielki niedosyt.
LE? Będzie trudniej choćby ze względu na mocnych rywali ale jeśli Bayer opanuje swoją ostatnio trochę słabszą formę to na pewno mogą bić się o triumf.

7

Wisła Kraków w finale Pucharu Polski!

Biała Gwiazda wygrywa 2-1 z Piastem Gliwice i już może ze spokojem czekać na drugi półfinał by dowiedzieć z nim zagrają 2 mają na stadionie Narodowy.
Pogoń czy Jagiellonia?
Nie ważne kto bo ona rywale bardzo trudno ale Wisła zrobiła w tym sezonie jak dużo w PP, że tak nie mają nic do stracenia.

Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!

6

@Herato Może Cristiano Ronaldo za bardzo czasem się spina ale jedno co w nim naprawdę podziwiam to fakt, że mimo wieku, mimo takiej kariery, mimo tylu zarobionych pieniędzy Ronaldo wciąż kocha strzelać bramki i kiedy inni albo w tym wieku już nie grają albo odcinają kupony tak Cristiano wciąż pokazuje, że jest niebywale skuteczny.

0

@FcPortoFan1999 Kolega jednak trochę zawiedziony bo jego rodacy niestety przegrywają.

1

@dominox1998 Liczę na to choć na LE jakoś szczególnie mocno się nie nastawiam bo jednak dosyć mocny skład pozostał, a Bayer jednak cały sezon gra świetnie, wciąż bez porażki i siłą rzeczy gdzieś może im się przytrafić gorszy mecz i porażka, a w LE chyba o to najłatwiej przy takich rywalach, no ale zobaczymy.

0

@FcPortoFan1999 Nie zlekceważy ponieważ PSG nie zagra w półfinale i finale LM. Barcelona to bierze, może nie lekko ale spokojnie.

3

@HighestInTheRoom Zapewne tak będzie ale cóż, ma takie prawo.

Mimo wszystko dopiero teraz zwróciłem uwagę na to co jeszcze napisał czyli to, że niby ten ranking jest brany z tego sezonu ale jak? Przecież najmocniejsze europejskie ligi niedługo kończą sezon, a w mocarnej MLS ledwie 5-6 kolejek za nami.

Ja ogólnie obstawiam, że ten dno dna Ajax mógłby spokojnie poradzić sobie z Interem Miami - wyjąć Leo i przegrywają z każdym jak leci.

0

@FcPortoFan1999 Tylko kandydatów więcej, a w pucharze Francji zostało wygrać już tylko jeden mecz choć może to być najtrudniejszy mecz sezonu.

2

@P33ck Przydałby się Lyon w europejskich pucharach, a tylko Puchar Francji może im to zagwarantować to chyba musimy im kibicować.
Chociaż w Ligue 1 po fatalnym początku sezonu i tak ładnie podgonili ale łatwo na miejsce w Europie nie będzie.

14

@Lionel_Messi10 Eh, wiesz co jest najgorsze w rozmowie z Tobą? Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo jesteś tak zaślepiony Messim, że szkoda gadać. Jeśli zrozumiesz co napisałem wyżej to daj znać, jeśli nie to nie pisz już na ten temat.

Aha i jeszcze jedno bo chyba czegoś nie rozumiesz - ja NIE mam pretensji do Ciebie o ten ranking.

2

@takisobiektos Ja przyznaje, że z ligi arabskiej widziałem może z 3 mecze po dosłownie kilka/kilkanaście minut ale wyniki, a przede wszystkim strzelców sprawdzam na bieżąco.

1

@MesQueUnClub96 Czekam na to bardzo długo. Bayer Leverkusen nigdy nie był mistrzem Niemiec, a ja pamiętam jeszcze jak grał tam Jacek Krzynówek i już wtedy polubiłem ten zespół. Historyczną chwila się zbliża, a jeśli będzie dublet to będzie jeszcze lepiej.

17

@Lionel_Messi10 No to z tego, że żartowałem żebyś TUTAJ takich mocnych żartów nie wstawiał, a tutaj wystawiłeś Ty, a nie Opta czy ktokolwiek inny.
Oczywiście zabronić Ci nie mogę tym bardziej, że to było w formie żartu (co nie zmienia faktu, że ten ranking to parodia, a Ty podniecasz się wszystkim z czym związany jest Messi) ale chodziło mi tylko i wyłącznie o wrzucanie tego tutaj.

1

@MesQueUnClub96 Najważniejsze żeby wtedy Bayer Leverkusen zgarnął dublet. Mistrzostwo i Puchar byłyby świetnym wynikiem i uważam, że teraz to nie tylko nie jest niemożliwe ale z czasem staje się czymś czego przegrać już nie można.

Przypominam, że 22 mają jest finał Ligi Europy więc Bayer może stanąć jeszcze przed większa szansą ale akurat LE wydaje się najtrudniejsza do zdobycia.

21

@Lionel_Messi10 Ale to Ty to tutaj wystawiłeś, a nie "oni" - to po pierwsze, a po drugie myślałem, że trochę wrzuciłeś na luz ale Ty dalej jarasz się wszystkim z czym styczność ma Messi.
Niedługo wstawisz ranking najlepszych klubów i w TOP 1 będzie Inter Miami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?