2

@FcPortoFan1999 Nie no nie gadaj głupot. Przy zwycięstwie Legii strata do lidera to "tylko" 4 punkty, a do rozegrania byłoby 7 spotkań także jeszcze wszystko byłoby możliwe tym bardziej w Ekstraklasie. Oczywiście sytuacja dalej nie byłaby łatwa i Legia wciąż nie byłaby od siebie zależna ale ich zwycięstwo dzisiaj zmienia bardzo dużo, a nie nic.

3

78 gol Jesusa Imaza w Ekstraklasie. Hiszpan znajduje się na 2 miejscu wśród obcokrajowców z największą liczbą goli w Ekstraklasie. Do lidera Flavio Paixao traci jednak 30 bramek.

3

Chelsea! 1-0!
Go Go The Blues.

1

@Jackazz Mam nadzieję, że coś wsadzi dzisiaj.

4

@SeWo77 Skąd mają wiedzieć skąd jest reszta jak oni piłkę nożną oglądają 10 lat. Dla nich City i PSG nie mają sensu ale reszta klubów doszła do swoich sukcesów bez pieniędzy, a piłkarze grali tak za miskę ryżu.

3

@BulaKG Arsenal i Bayer Leverkusen - byłoby coś niesamowitego w jednym sezonie te dwie ekipy pokonują na krajowym podwórku City, Liverpool i Bayern.

0

@Herato Arsenal bierze to luźno. City ma problem bo Haaland nie strzela, a de Bruyne zaliczył zjazd, a Liverpool nie daje rady Man. United więc z czym do ludzi.

0

Jak myślicie kto będzie mistrzem Anglii? Pep Guardiola czy Mikel Arteta?

I kto zajmie 3 miejsce w Premier League i dlaczego to będzie Liverpool?

2

@MesQueUnClub96 Wymienisz całą 12-stkę?
Oczywiście brawa dla Huberta Hurkacza. Oby teraz na ważniejszych turniejach zaczął wygrywać szczególnie na Wielkim Szlemie.

0

@Zip Nie twierdzę, że nie. Pytanie gdzie wsadzą.

0

Jagiellonia puchnie czy to tylko chwilowy kryzys?

Jednak porażka z Pogonią z PP i teraz przegrywają w Warszawie pokazuje, że wcale nie muszą być tacy pewni z jakimkolwiek trofeum w tym sezonie.

1

@Rust_Cohle Drugiej nie oglądaj.

0

@Herato Wiesz co tu mogło Cię zdradzić? 4x Mistrz Polski i to, że strzelił 4 bramki w jednym meczu na dużej imprezie. Może się mylę ale wątpię by największe gwiazdy piłki nożnej mieli mistrzostwo Polski na swoim koncie.

2

@Visca_barca Oczywiście Pogoń będzie faworytem. Ogólnie grają bardzo dobrą piłkę jak na polskie warunki ale moim zdaniem bycie polskim Tottenhamem im nie pomaga. Nie mówię, że są bez szans bo musiałbym być nienormalny by tak mówić ale ja stawiam na Wisłę - mylę się? Być może ale pogadamy po finale. Wtedy już będziemy wiedzieli kto wygrał.

2

@Sulimo W piłce nożnej wyrywa ten co strzeli więcej bramek, a nie ten co ma więcej z gry także Lech Poznań pokazał jak to się robi. Oczywiście grali z Pogonią więc było to spodziewane. Polski Tottenham nie może wyjść za bardzo przed szereg.

0

@Visca_barca Liga, a Puchar to często zupełnie inne rozgrywki inaczej jak wytłumaczysz to, że wczoraj w finale CdR zabrakło Barcy, Realu, Atletico, Sevilli, Villarrealu, Valencia, Betisu, Sociedad czy nawet Girony, a zagrała tam drużyna Mallorci (o finale Pucharu Niemiec nawet nie wspomnę), która zajmuje 15 miejsce w La Liga?

1

@escarabajo W sumie raczej nie bo chyba "łyknąłem".

1

@tadzik447 Najgorsze jest to, że wraz z mistrzostwem na stanowisku trenera zostanie Rumak, a on jest pierwszym do wywalenia jeśli Lech chce cokolwiek zdziałać w Europie więcej niż eliminacje.

0

@fcbarcafan19 Wisła Kraków na inne zdanie na ten temat. Biała Gwiazda bierze to.

0

@FcPortoFan1999 Jeśli jest kibicem Lecha Poznań to w tym sezonie nie obejrzy już ich żadnego meczu.

1

@FcPortoFan1999 Jak to Pogoń. Mam wrażenie, że w tym meczu byli dużo lepsi, a mimo to przegrali. Teraz zwycięstwo Jagiellonii i moim zdaniem Pogoń już bez szans. Przy zwycięstwie Legii jeszcze będą w grze ale wątpię w mistrzostwo dla Pogoni.
Dlatego też uważam, że jeśli finał PP odbędzie się normalnie to Wisła Kraków może to wziąć. Polski Tottenham nie jest gotowy na trofea.

1

@escarabajo Z tym graniem w Europie to miałem na myśli Ligę Mistrzów/Ligę Europy/Ligę Konferencji bo to jednak coś więcej (szczególnie LM) niż "tylko" gra w Ligue 1.

0

Lech Poznań wygrywa z Pogonią Szczecin i wskakuje na 3 miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Wiadomo, że w Ekstraklasie nie ma łatwych meczów ale jeśli z tym terminarzem i z terminarzami największych rywali nie skończą sezonu na podium to będzie to znak kompromitacji - tak to widzę.

1

@escarabajo Myślę, że tego nie zrobią ale przyznasz, że jeśli przy takiej stracie punktowej i takim terminarzu zostaną mistrzami to jednak będzie coś niesamowitego.

1

@escarabajo W ogóle fajna sytuacja w Ligue 1. Marcin Bułka u Radosław Majecki pierwszymi bramkarzami w takich klubach jak Nicea i Monaco. Oby to się utrzymali i w przyszłym sezonie zagrali w Europie.
Szkoda, że napastnicy Nicei nie potrafią strzelać bramek bo mogliby zagrać nawet w LM.

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko to dobrze, że Lech bliżej zwycięstwa. Chcę by skończyli sezon w TOP 3 ze względu na grę w europejskich pucharach ale żeby mieli szansę na jakiś niezły wynik w Europie to muszą zmienić trenera. Z Rumakiem to wątpię w dobry wynik.

0

Tak patrzę teraz na terminarz Legii Warszawa w tym sezonie do końca rozgrywek i mają z dzisiejszym meczem 8 spotkań do rozegrania ale w tym 4 mecze z absolutną czołówką - Jagiellonia, Śląsk, Raków, a potem pod sam koniec sezonu jeszcze Lech Poznań.
Jeśli Legia zrobi z tego mistrzostwo to będzie coś niesamowitego tym bardziej, że nie są liderami i mają kilka punktów straty.

1

Mikael Ishak!!! Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin!

2

@Criss18Barca Przyznam, że pamiętam i w ogóle oglądałem te biegi Usaina Bolta kiedy bił rekordy świata na 100 i 200 metrów i chciałbym żeby ktoś się do tych wyników zbliżył na tyle by była realna szansa na ich pobicie, a to dlatego, że świetne emocje temu towarzyszą i gdyby tak te rekordy pobił Jamajczyk to myślę, że sam Bolt nie miałby nic przeciwko.

0

@Popitek12 Niepopularna opinia - gdyby Carlos Sainz jeździł bolidem Maxa Verstappena to dzisiaj miałby na koncie MŚ, a tak to Holender będzie sobie je kolekcjonował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?