Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Nie zmienia to faktu, że 50 tys na trybunach. Poziom poziomem ale Ruch czy Wisła Kraków to lepsze kluby na Ekstraklasę niż ktoś bez stadionu, kibiców i w ogóle. Szkoda tylko, że poziomem sportowym nie dojeżdżają.
1
@messi564 Jest zbyt potężny na jakiś Puchar Anglii. Czeka na półfinały Ligi Mistrzów.
0
@FcPortoFan1999 Gorętsze derby byłyby chyba tylko w Warszawie jeśli Polonia przyjechałaby na Łazienkowską. Żyleta nie zostawiłaby złudzeń kto rządzi w Warszawie.
1
Mówcie co chcecie ale będzie mi brakować Stadionu Śląskiego w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że Ruch szybko wróci bo to, że w tym sezonie spadnie to jest raczej nieuniknione.
2
Co tam dzieje się w Chorzowie? Sylwester? @FcPortoFan1999
1
Niezły tej Nicolas Jackson. Myśli, że jak pół łba zrobi sobie na niebiesko to bramki same będą się strzelać.
1
@GeneralXavi Tak. Już kiedyś to gdzieś widziałem ale dobre to akurat.
0
@ArcziArtt To już wolę żeby Xavi Hernandez pozostał na swoim stanowisku.
4
@MesQueUnClub96 I Lech z tej grupy wyszedł to pokazuje kto powinien grać na KMŚ 2025.
0
@FcPortoFan1999 Liczę, że Norwega Caspera Ruuda. Tym razem musi udać się wygrać.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli potrzebuje strzyżenia to jak najbardziej.
0
@PIWOSZ89 Cole Palmer nakryje go czapką dzisiaj.
0
Man City vs Chelsea w półfinale Pucharu Anglii.
Myślę, że drużyna Pepa Guardioli przegra dzisiaj drugi puchar. Stawiam na Chelsea i Cole Palmera.
The Blues w finale krajowego pucharu - czekam na to bardzo.
Go go The Blues! Cole Palmer pokaż City i Fodenowi kto jest lepszy.
1
@DonAndresFCB UEFA robi wszystko żeby Juventus wrócił do LM tylko sami piłkarze Juventusu chyba nie bardzo mają na to ochotę.
A tak na serio po zmianie formatu teraz dwie najlepsze ligi pod względem punktów w danym sezonie mają otrzymywać jedno miejsce w LM więcej na kolejny sezon także w tym sezonie Włosi są najlepsi, a na drugim miejscu prawdopodobnie Niemcy ale Anglicy jeszcze w grze.
1
@AlexDark00 A Thomas Pekhart gra w Legii Warszawa.
1
@Kidd Tak oczywiście. Miejsce w TOP 4 w PL to będzie większe osiągnięcie niż LKE altym bardziej, że będą grali w Lidze Mistrzów ale puchar to puchar i tym bardziej łącząc go z bardzo dobrym wynikiem w lidze jeśli uda się go zdobyć to będzie to moim zdaniem jeszcze większe osiągnięcie.
2
@AlexDark00 Gościu przestań bredzić. Gdyby Lewandowski grał w PSV to także byłby liderem strzelców Eredivisie. Myślę, że i Lewandowski z Barcą mogliby teraz być w półfinale LE ale 1/4 LM to większe osiągnięcie.
1
@Kamiloza91 Superpuchar Europy: Borussia Dortmund vs Bayer Leverkusen.
Szkoda, że tak nie będzie ale byłoby pięknie - po pierwsze dla piłki nożnej, a po drugie dla mnie jako kibica, który bardzo często Bundesligę stawia wysoko, może czasem za wysoko ale lubię tę ligę.
1
@Kidd Unai Emery specjalista od Ligi Europy wciąż w grze o Ligę Konferencji Europy.
Myślę, że po trudnym meczu i po wyeliminowaniu Lille Aston Villa ma bardzo duże szanse na końcowe zwycięstwo. Obstawiam bardzo ciekawy finał z Fiorentina.
0
@MesQueUnClub96 A to nie od kolejnej północy tzn. z piątku na sobotę?
2
@Stasiu84 Inaczej by się na to wszystko patrzyło gdyby nie głupia czerwona kartka Araujo z PSG i jak zwykle fart Realu.
2
@MichalZZZ Zależy od tego co chcą w tej edycji LE osiągnąć Milan i Liverpool. Jeśli będą chcieli odrobić straty to uważam, że te mecze mogą być najciekawsze aczkolwiek ja jaram się najbardziej Bayerem Leverkusen, które mimo przewagi także nie może czuć się w 100% pewnym awansu.
Skoro tak mówię to pewnie najciekawszym meczem będzie Marsylia vs Benfica.
0
Pamiętacie jak jeszcze w pierwszej części sezonu europejskich pucharów emocjonowaliśmy się walką Francji z Holandią o 5 miejsce w rankingu UEFA?
Teraz Francuzi mają o ponad 5 punktów więcej za ten sezon i ciągle trzy drużyny w grze.
PSG już w półfinale LM, Lille właśnie odrobiło straty i ma pewną przewagę z Aston Villa w LKE, a ci za tym idzie są bliżej półfinału, a jeszcze dzisiaj rewanż w LE rozegra Marsylia, która wcale nie musi stać na straconej pozycji w meczu z Benficą mimo, że pierwszy mecz rozegrali 2-1.
Teraz najciekawsze jest to kto poza Włochami zdobędzie piąte miejsce w LM na przyszły sezon - Niemcy bliżej ale Anglicy mimo iż leżą w pewnym sensie na deskach to wciąż walczą.
Matty Cash zapewnił dogrywkę AV?
3
Tak jak pisałem wczoraj. Jedynym takim plusem z tych wczorajszych meczów Ligi Mistrzów jest to, że Anglicy w rewanżach zdobyli mniej punktów niż Niemcy i na dodatek straciły obie ekipy, a Bundesliga wciąż ma swoje dwa zespoły w grze.
Awans Bayernu i BVB nie gwarantuje punktów ale grając dalej mają szansę je zdobyć w przeciwieństwie do Anglików.
Oczywiście w LE i LKE Premier League wciąż ma aż trzy zespoły ale dwójkę mogą stracić już dziś. Liverpool i West Ham mają dosyć spore straty do odrobienia więc na pewno będzie ciężko tym bardziej, że WHU gra bezpośredni mecz z Niemcami, którzy na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.
Teoretycznie najdalej może zajść Aston Villa (chociaż liczę, że Lille się postawi) ale czy jeśli zostałaby sama to i tak Niemców nie dogonią, a więc szykuje się następny sezon LM z pięcioma drużynami z Niemiec - Bayer Leverkusen, Bayern Monachium, VfB Stuttgart, RB Lipsk i Borussia Dortmund.
Jaki fana Bundesligi cieszy mnie to bardzo. Chciałbym żeby jeszcze VfL Wolfsburg wrócił do gry o Ligę Mistrzów bo lubię tą drużynę od czasów Edina Dzeko i Grafite.
---
Teraz takie pytanie bo po zmianie formatu LM wciąż wszystkiego nie wiem - Bundesliga ma zagwarantowane 4 miejsca w LM, 2 LE i 1 LKE - co się dzieje w przypadku kiedy to piątą drużyna zagra w LM? Miejsce (6, 7*) w LE przechodzi na kolejną z tabeli (tak zakłada logika), a miejsce (8) w LKE na jeszcze następną czy po prostu Bundesliga dalej ma 7 miejsc w pucharach tylko dzięki dostaniu go w LM "tracą" w LKE i wzorem Hiszpanów sprzed kilku sezonów po prostu nie mają swojego przedstawiciela w LKE?
* Zakładam, że miejsca na puchary będą z ligi ponieważ myślę, że Bayer Leverkusen zdobędzie DFB Pokal.
9
@Gaucho Po co zmierzają?
0
@mekston Oby nie będę liczył na Kyliana Mbappe ale łudzić się będę, a wiem jak się skończy.
1
@MesQueUnClub96 Jak jeszcze miałem nieco więcej czasu, chęci i zamiłowania do piłki nożnej, a także jak jeszcze Bundesliga leciała w Eleven to oglądałem często więcej meczów niż innych lig. Generalnie cieszy mnie sukces klubowej niemieckiej piłki ale szczerze? Tylko w Mbappe nadzieja, a i to niepewne bo to finał - PSG przegrali finał LM, a Real w ostatnich latach nawet jak jest fatalny to i tak wygrywa.
0
@JohnnyBarca No to za rok Thomas Tuchel czwarty klub - FC Barcelona.
0
@Bobo25 Ale dobrze wiesz, że dwie drużyny, które razem grają nie mogę odpaść także wybacz ale to bez sensu.
@Kamiloza91 Możesz, oczywiście, że możesz. Przecież ja Ci nic nie zabraniam. Jedni kibicują Barcelonie, a drudzy Realowi. Wolny wybór.
0
@Bobo25 Czyli dzisiaj także za Realem byłeś?