Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie miałbym nic przeciwko tylko obawiam się, że Lewandowski nie chciałby grać w 1 lidze z pensją milion razy mniejszą niż ma obecnie.
2
@AlexDark00 A co z Robertem Lewandowskim?
0
@mekston I jak będzie wygląda klasyfikacja punktowa?
0
@mekston Teoretycznie może tak ale nie mów mi, że Sainz i to w tym bolidzie to gwarancja komfortowej jazdy na 1 miejscu przez cały wyścig. Oczywiście nie mówię, że tak się zdarzyć nie może ale sezon bez RB byłby inny i zamiast 20 wygranych wyścigów Maxa byśmy mieli bardziej równą walkę, a i mistrz nie byłby znany zapewne do samego końca, a tak ja mistrza znałem już rok temu.
0
Nie oglądam wyścigu więc może się mylę ale z tego co piszecie i z relacji tekstowej, którą na szybko przeczytałem wyścig mógłby być całkiem ciekawy i emocjonujący tylko wywalić tego Red Bulla.
Prawda?
0
@Bykunn No Alonso pokazuje, że w gorszym bolidzie coś może zrobić. Wsadź Pereza w gorszy i będzie mógł zapomnieć o podium.
@mekston Nie wiem, nie pamiętam (nie zapisuje tego) ale tutaj większość uznaje Verstappena za najlepszego ale jak nim nie być skoro jeździ dużo lepszym bolidem niż reszta stawki.
1
@barcanawieki To dlaczego nie wznowi i nie pokaże? Gadać każdy może i potrafi. Niech słowa zamieni w czyny bo tak to chyba nikt na poważnie go nie bierze.
2
@Kidd Szczerze? Lubię Formułę 1 ale dziwi mnie, że jeszcze ktoś to ogląda. Żadnych emocji, wszystko rozstrzygnięte jeszcze przed startem sezonu.
0
@budel17 I ktoś powie, że to nie bolid jest najlepszy tylko Ci kierowcy. Oczywiście byle kto nawet tak dobrym bolidem nie pojedzie tak świetnie ale tempo RB jest takie, że nikt nie ma z nimi szans, a taki Alonso w dużo gorszym bolidzie jednak potrafi walczyć z Perezem.
0
@budel17 Słaba ta Formuła 1. Kiedyś oglądałem każdy wyścig, emocje były dużo większe, a teraz wiadomo kto wygra. Znów nie obejrzę, a jedynie wyniki sprawdzę.
0
@patrix211 Jak do pracy? Przecież niedziela to jest dzień z rodziną. Czyżby rząd o Tobie zapomniał?
0
@Lucyfffer Wątpię żeby mieli go gdzieś. Oczywiście po oficjalnym zdobyciu mistrzostwa Niemiec na pewno najważniejsza teraz stała się Liga Europy ale myślę, że skoro tak długo wytrzymali bez porażki to gdzieś z tyłu głowy mają to by skończyć sezon zarówno ligowy jak i we wszystkich rozgrywkach bez porażki. Byłaby to mimo iż bez gry w Lidze Mistrzów w pewnym sensie duża historyczna chwila, która zapisała by ten klub na stałe na kartach piłki nożnej.
Bayer Leverkusen może zrobić coś niesamowitego czyli zdobyć tzw. mały tryplet i nie przegrać żadnego meczu w całym sezonie - tak jak mówiłem mimo iż bez LM (jednak najważniejsze i trudniejsze rozgrywki) to byłoby to wielkie osiągnięcie.
6
@betonito Ja ogólnie zauważyłem, że dla wszystkich wielkich trenerów czy piłkarzy Barca jest najbliższa sercu dlatego Guardiola dłużej trenuje w City, a Messi poszedł najpierw do Paryża, a potem do Miami.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli będziemy mieli skład bez Lecha, Legii u Rakowa to faza grupowa LKE kogokolwiek innego będzie dla mnie duża niespodzianką i zakończeniem na plus.
0
@FcPortoFan1999 Ale ja nie sekuje drużyn, której walczą o mistrzostwo tylko po prostu poprzez brak jakiegokolwiek sensownego rankingu tacy jak Jagiellonia, Śląsk, Górnik czy Wisła Kraków (jest możliwy taki skład na Europę) mogą niestety szybko odpaść, a patrząc też na ich różne problemy obawiam się, że tylko Jagiellonia mogłaby cokolwiek ciekawego pokazać, a to niestety zmarnowało by nasze ostatnie dwa sezony i znów wylecimy daleko za TOP 20.
2
@Sulimo Nie obrażaj się ale będąc kibicem Lecha, którego prowadzi Rumak to zaraz pójdziesz na kolejny detoks.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście, że tak ale nie zmienia to faktu, że naprawdę możemy mieć słaby skład i out już w pierwszych dwóch rundach.
Mimo wszystko życzę Jagiellonii pierwszego w historii mistrzostwa Polski. Po takim sezonie niech mają, a to że Lech, Legia i Raków tego nie potrafią wykorzystać pokazuje ich mega słabość choć w Lechu sami sobie winni. Mogli Rumaka nie zatrudniać to może już byliby liderami.
0
@MesQueUnClub96 Najlepsze Cleveland jakie pamiętam to to z LeBronem Jamesem.
Kto tam teraz jest liderem?
0
@FcPortoFan1999 Patrząc na formę naszych TOP drużyn, aktualną tabelę i to co może się wydarzyć to aż się boję o europejskie puchary w przyszłym sezonie.
Dwa ostatnie sezony mieliśmy naprawdę dobre i prawdopodobnie pójdą na zmarnowanie.
0
@FcPortoFan1999 Niby tak ale gość zagrał całe 2 minuty (dotknął chociaż piłkę?) więc ani udziału w tym nie miał ani nie jest powiedziane, że zagra w tym finale. Ot tyle, że jest w tym Celtiku choć czasem coś tam zagra.
1
@Michael24 Nie ja tego nie rozumiem. Mają powtórki, oglądają je i nie widzą ręki, której nie da się nie zobaczyć. Niech wywalą ten VAR bo on i tak sensu nie ma.
Powinni karać tych sędziów tak żeby odechciało im się wszystkiego to może nauczyliby się czegoś. Biorą kasę za swoją robotę i partolą ja na oczach kibiców całego świata. Albo ślepi albo miało wygrać dzisiaj City.
0
@Heros11 Oczywiście wynik Harry'ego Kane'a tym bardziej w pierwszym sezonie w Bayernie jest świetny ale pamiętam jak wieku mówili, że jest lepszy od Lewandowskiego i ten rekord zrobi luźno. Jak się okazuje ani rekordu nie będzie, ani mistrzostwa, a do tego zagra więcej meczów, minut i i tak wynik będzie słabszy od wyniku Lewandowskiego.
3
Może się nie znam, może się mylę ale Chelsea zagrała moim zdaniem dużo lepiej niż Real z Manchesterem City, a mimo to odpadli z Pucharu Anglii, a Real Madryt gra dalej w Lidze Mistrzów.
Oczywiście w Chelsea gra Nicolas Jackson ale dalej nie zmienia to faktu, że Chelsea pokazała dużo więcej niż Real. Piłka nożna jest niesprawiedliwa.
0
@Antimadridista_WR Typowe. Milion sytuacji z Realem i nic. Karne porażka szczególnie Silva, a teraz wielki bohater.
30
Bernardo Silva karnego popsuł koncertowo z Realem i głównie przez niego odpadli, a teraz wielki mi bohater. Z Realem trzeba było strzelać, a nie z Chelsea.
0
@tbas Bayer Leverkusen w strachu, a nie to Real w strachu.
1
@Antimadridista_WR Z Realem nie zadali więc niech się walą. Tu przechodzi Chelsea.
0
@FcPortoFan1999 Ich nie dałem bo nie ma siły żeby nie awansowali do Ekstraklasy choć to polska piłka - wszystko możliwe.
0
@FcPortoFan1999 Na Wembley z dogrywką mecz może trwać krócej.
0
Nicolas Jackson robi wszystko by pokłócić się o rzut karny z kolegami z drużyny, a sędzia dalej swoje. Nie chce dać mu szansy.