Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Sulimo Imponujący pas.
0
@mekston Jak wygląda klasyfikacja generalna po dwóch rundach?
Oczywiście do końca sezonu daleko więc nic się nie dzieje ale dwa wyścigi i Zmarzlik wciąż bez wygranej.
1
@Eric_Abidal_22 W sumie rzeczywiście można było się domyśleć, że chodzi o Alabę.
Ilość zdobytych LM zakładając, że wygra w tym sezonie będzie bardzo imponująca bo sumując wszystkie trofea to jednak Guardiola także ma ich bardzo dużo ale 5 LM nie ma, a Carlo zaraz może mieć.
0
@Eric_Abidal_22 Wszyscy mówią, że to Pep Guardiola najlepszy trener w historii, a może to jednak Carlo Ancelotti jest TOP 1?
PS Kto to jest Słaby?
A wracając do zdobytych punktów to chciałbym też zauważyć, że jednak liga najsłabsza od lat.
Barcelona cienka, Atletico nie dojeżdża, że nawet z Gironą przegrywa (z całym szacunkiem ale Atletico na luzie powinno ich połknąć), Sevilla czy Villarreal dopiero teraz zaczęli trochę lepiej punktować, a tak większość sezonu w dole tabeli. Valencia moim iż nieźle jak na ostatnie sezony to też raczej nie jest kimś kto będzie urywał punkty Realowi.
Ogólnie wynik Realu świetny, trzeba przyznać ale też moim zadaniem trafili na naprawdę słaby czas większość drużyn z TOP-u.
1
@Rewolucja123 Historycznie może tak ale gdybyśmy wiecznie żyli historią to wciąż Nottingham Forest > Manchester City. Także odpowiedz sobie jaki ma teraz sens to Twoje porównanie.
0
Chelsea po dzisiejszym zwycięstwie nie tylko jest w grze o Ligę Konferencji ale także o Ligę Europy - tu oczywiście nie tylko oni musieliby zająć 6 miejsce w tabeli ale i liczyć, że City pokona United w finale FA Cup ale myślę, że to akurat jest możliwe.
Szkoda, że Tottenham ostatecznie dzisiaj wygrał bo i 5 miejsce byłoby jeszcze w zasięgu ale jeśli po takim sezonie Chelsea zakończy na pozycji, która da europejskie puchary to mimo iż wydali masę kasy więc miejsce samo sobie sukcesem nie jest to na pewno będzie to taki krok do przodu z nadzieją, że w kolejnym sezonie będą bić się o TOP 4 i Ligę Mistrzów.
1
@FcPortoFan1999 No właśnie - Jagiellonia czy nawet Śląsk do pewnego momentu wyglądali jakby byli nie do ogrania ale ostatni okres pokazał, że jednak byli więc Pogoń straciła szanse nawet na dublet mając takich rywali. Jeśli nie w tym sezonie to chyba nigdy nic nie wygrają, a na domiar złotego nawet w pucharach nie zagrają ponieważ przy tej porażce zostaje praktycznie jedno miejsce i weźmie je zapewne Lech lub Raków ewentualnie Legia jeśli jutro wygra.
0
@FcPortoFan1999 Ostatnio wszyscy kandydaci do mistrzostwa gówno grali, a teraz znowu Śląsk i Jagiellonia wrócili do gromienia rywali - czyli co już można mówić, że mistrzostwo Polski w Białymstoku lub Wrocławiu?
1
@mekston Tym bardziej, że mają jeszcze świetnego Martina Oedegaarda. W ogóle na papierze Norwegia wygląda dobrze, mogą mieć dwa tytuły króla strzelców dwóch najlepszych lig, a na Euro nie zagrają - rzeczy ewenement na skalę światową.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli miałbym strzelcach to obstawiam, że w przyszłym sezonie żaden z tych klubów nie spadnie ale najlepiej zaprezentuje się Bologna we Włoszech.
0
@mekston Jeśli nie Robert Lewandowski to właśnie Alexander Sorloth mógłby zostać królem strzelców La Liga. Chyba żaden Norweg nie bym jeszcze królem w Hiszpanii?
A do tego zrobiłby taki duet z Haalandem - królowie strzelców dwóch najlepszych lig z Norwegii. To byłoby jednak osiągnięcie.
0
@DonCarletto Na dobrą sprawę i tak za wiele do innych lig nie stracą poza oczywiście Bundesligą.
0
@Emhyr Biją się? A tak na poważnie to szkoda, że sezon się już kończy bo ładny pościg do czołówki zrobił En Nesyri.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, starczy mi znak od Flashscore tym bardziej, że jestem w miejscu gdzie nie jestem sam więc nie będę nikomu przeszkadzał meczem.
0
@FcPortoFan1999 Nie oglądam bo nie mam dzisiaj możliwości ale Flashscore dało znak, że Rodado strzelił.
Ogólnie w tym momencie Rodado i Exposito (w sumie dwóch Hiszpanów) mają tyle samo bramek w lidze z tym, że jeden lider strzelców 1 ligi, a drugi Ekstraklasy.
Gdyby zagrali w jednej lidze to wcale bym nie powiedział, że Rodado strzelałby mniej.
0
@FcPortoFan1999 Ważniejsze bo widzę, że Angel Rodado z 18 bramką w tym sezonie i Wisła Kraków 1-0.
0
@TR3YWAY Najbardziej oczywiście Polsce ale jeśli jakimś cudem coś się nie powiedzie to wtedy Francji i Niemcom. Potem ewentualnie Hiszpania i Belgia. To oczywiście z mocniejszych bo jeśli chodzi o słabsze to fajnie by było gdyby jakiś dobry wynik zrobili Czechy.
0
@FcPortoFan1999 Niestety nie mam możliwości dzisiaj żeby obejrzeć mecz ale oczywiście kibicuję Wiśle Kraków.
3
Kolejny artykuł, który na dobrą sprawę nie ma sensu. Przecież koszyki teraz nie dają kompletnie nic więc co to za różnica kto będzie w pierwszym? Oby LE wygrał Bayer Leverkusen.
0
@MesQueUnClub96 Zakończył karierę Rogera Federera to i zakończy Rafy Nadala. To już koniec Hiszpana.
0
@MesQueUnClub96 Oho, szykuje się coś erotycznego.
0
@Radioactive9705 Poderwał kolegę.
1
@Jakchcesz Trenuj starszy, a kiedyś się zmierzymy kto lepszy.
2
A co z Gabrielem Jesusem?
6
@mekston Kontrowersyjna i pięknie by były gdyby przez Courtoisa przegrali. Podwójny cios byłby dla Realu ale za taką decyzję należy im się.
1
@P33ck I Christian Gytkjaer gra w Venezii, były piłkarz Lecha Poznań - kibicuję im żeby awansowali do Serie A.
5
A więc znamy już składy wszystkich finałów europejskich pucharów:
* Liga Mistrzów: Borussia Dortmund vs Real Madryt
* Liga Europy: Atalanta Bergamo vs Bayer Leverkusen
* Liga Konferencji: Olympiakos Pireus vs Fiorentina
Niemcy x2, Włochy x2, Hiszpania x1, Grecja x1
1
@HighestInTheRoom Chciałbym tego bardzo. Oczywiście marzy mi się Kylian Mbappe w Barcelonie ale wiem, że to mało realne.
0
@takisobiektos Gość gra w reprezentacji Brazylii. Ostatnio strzelił dwie bramki (łącznie 4 mecze) - myślisz, że będzie grał w rezerwach? Wątpię.
1
@BartqRKO Endrick świetne wejście do reprezentacji Brazylii i jeśli zrobi taki start w Madrycie to jeszcze bardziej będą kasować za te swoje talenty.