Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato Ciężko powiedzieć ale patrząc na to, że kiedyś TOP 4, a więc drużyny na Ligę Mistrzów były rok w rok zajęte przez United, Chelsea, Liverpool i Arsenal, a teraz, że praktycznie co rok to się zmienia poza Man City oczywiście to nie zdziwi mnie jeśli właśnie bez Kloppa Liverpool będzie raz 2, raz 6 itd.
4
17.30, a więc start trzech ważnych spotkań.
* Manchester United vs Arsenal
* Bayern Monachium vs Wolfsburg
* Lech Poznań vs Legia Warszawa
Chciałbym zwycięstw Arsenalu, Wolfsburga i Lecha.
5
@FcPortoFan1999 Grecja też nigdy nie powinna być mistrzem Europy, a jednak wygrali w 2004 roku. Oczywiście nie oznacza to, że uważam, że Polska będzie mistrzem świata ale jak widać zdarzają się mniej logiczne sensacje.
1
@626 Nie powiedziałbym ponieważ niektórzy nie czują się Polakami i wolą Argentynę więc pytanie ciekawe choć gdyby zamiast Barcy była Argentyna byłoby jeszcze mocnej.
6
@MichalZZZ Polska sensacyjnym Mistrzem Świata.
0
@Pawlak1992 Tylu Polaków mu kibicuje, że mógłby zakończyć karierę w jakimś Lechu Poznań albo innej Wiśle Kraków.
4
@Argy Chyba w grudniu opłatkiem.
1
Już niedługo na Enea Stadion przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu miejscowy Lech Poznań podejmie Legię Warszawa.
Myślicie, że będzie potężne 0-0 czy jednak ktoś da radę wygrać?
2
Wczoraj Hubert "The Legend Killer" Hurkacz niemalże zakończył karierę Rafy Nadala, a dzisiaj Alejandro Tabilo ogrywa Novaka Djokovicia.
Już niedługo na French Open Hurkacz zakończy karierę Djokovicia.
1
@Pawlak1992 I nawet szczęście może pomóc w jakimś pojedynczym meczu, a w lidze z kilkunastu/kilkudziesięciu kolejek raczej szczęściem się nie wygra całej tabeli.
Mimo wszystko w MLS to bardziej zabawa niż poważnie granie więc niech grają - więcej meczów tym lepiej. Dobrze, że żadna poważna liga tego nie ma bo mogłyby być cyrki.
1
@NeroTFP1 Chciałbym poznać zdanie @Sysia11 @AFA @mekston @Lionel_Messi10 oczywiście trzeba wybrać jedno bo napisać, że oba to za łatwe.
0
@FcPortoFan1999 Tak ale co byś wybrał?
@Culer9002 Jedna możliwość, co wybierasz?
0
Jeśli byłaby możliwość wyboru co byście wybrali: mamy rok 2026 - Kamil Stoch wraca z Igrzysk Olimpijskich ze złotym medalem czy Leo Messi broni tytuł mistrza świata z Argentyną?
0
Wychodzi na to, że beniaminki z Polski mocniejsze od tych angielskich. U nas jeden zostanie, a w Anglii wszystkie wracają skąd przybyły.
0
@FcPortoFan1999 *Karol Krawczyk
0
@FcPortoFan1999 No teoretycznie to wydaje się niemożliwe ale wiesz jaka jest piłka nożna - wszystko się może zdarzyć.
0
@RosjaninBut Jaka tragedia. Co to niby jest? I pomyśleć, że ona może być kogoś żoną i mieć dzieci.
0
@FcPortoFan1999 Ale po pierwsze to wciąż Bayern, a po drugie walczą o wicemistrzostwo i udział w Superpucharze Niemiec (zakładając, że Leverkusen wygra DFB Pokal) więc nie wiem czy od tak sobie dzisiaj przegrają.
0
@FcPortoFan1999 A to szkoda. Szukałem gdzieś nadziei Wolfsburga na europejskie puchary w kolejnym sezonie ale bez 3 punktów na Allianz Arenie nie będzie to możliwe.
0
Dzisiaj Bayern gra z Wolfsburgiem i tak patrzyłem po statystykach kiedy ostatni raz Wolfsburg wygrał na Allianz Arenie i nawet Flashscore tego nie pamięta. Niby statystki i historia nie grają ale szanse Wolfsburga na dobry wynik chyba nikłe niestety.
3
@Katalończyk 99 To już szybciej Stuttgart, który rok temu utrzymał się po barażach, a teraz spokojnie skończy na podium wciąż będąc na plecach Bayernu. Tylko, że to duży klub jak na Niemcy więc do końca nikt nie patrzy na nich jak na kopciuszka.
0
@Argy Dobrze życzę dlatego z Lewandowskim będzie łatwiej niż z kolejnym de Jongiem, a pensja? Jak nie Lewy to inny piłkarz ją dostanie bo w Barcelonie nie mają pojęcia jak się kontrakty podpisuje.
Chyba, że tego Erika Exposito z Wrocławia za Lewego to jestem nawet za.
0
@TR3YWAY To kto ma grać na "9-tce"? Ja wiem, że pensja duża ale to już wina Barcelony, że nie potrafią podpisywać kontraktów.
Na transfer kogoś z TOP-u nie ma szans, a kolejny Luuk de Jong to byłaby tragedia.
3
Mam nadzieję, że Robert Lewandowski najpierw zostanie w Barcelonie na kolejny sezon - 2024/25, a potem dostanie Złotą Piłkę za 2020 rok, która absolutnie mu się należała.
0
@TheNekro94 Jeśli LM wygra Real to już na starcie Vinicius i Jude mają wielki plus, a do tego hype szczególnie na Brazylijczyka będzie tak duży, że dla mnie Kane już na starcie będzie przegrany. Po prostu uważam, że nie ma szans w takiej sytuacji tym bardziej, że przecież jeszcze jest CA gdzie Vinicius także zagra.
Z MB moim zdaniem wygląda to trochę inaczej bo jemu złoto Euro bez względu na wynik LM może dać Złotą Piłkę no chyba, że Vinicius pójdzie nie tylko po LM ale i CA w jakimś potężnym stylu.
0
@TheNekro94 Harry Kane? Ten, który wciąż ma pusto w gablocie? Jak dla mnie gość odpadł no chyba, że nastąpi nieoczekiwany splot wydarzeń w postaci czyli BVB wygrywa LM, Vinicius Junior nie wygrywa CA, a do tego gra słaby turniej no i oczywiście TOP turniej Kane wraz ze złotem na Euro.
W każdym innym przypadku nie widzę Kane ze Złotą Piłką.
1
@maroon Oczywiście dziwne, że Bayern mając takie sezony dominacji nigdy nie skończył sezonu bez porażki ale ja uważam, że Bundesliga nie jest faremrską ligą. To, że Bayern wiele lat był mistrzem nie oznacza, że liga jest słaba co pokazuje choćby obecna LM gdzie BVB jest w finale.
2
@betonito Też uważam, że Leo Messi nie ma szans choć nominowany może być.
4
@NeroTFP1 Mnie to o w ogóle śmieszy jak ludzie nieraz mówią i martwią się jacy to tacy choćby piłkarze zmęczeni, że za dużo grają i mają za mało wolnego.
Wiem, że mecz, treningi nie należą do najlatwieszych rzeczy tym bardziej, że taki mecz grając na ciągłej intensywności ale grają za grube miliony, są zawodowcami i mają wokół siebie wszystko co najlepsze, a zwykli ludzie często harują po 8-12 godzin lub więcej (na wsi w tym momencie robota jest praktycznie cały czas) i często robią to albo za najniższą krajową albo nawet nie wiedzą za ile bo nie wiedzą czy cokolwiek w tym roku się opłaci. Jak nie mróz to co innego i tak wkoło.
8
@MesQueUnClub96 Mam nadzieję, że uda się wywieźć chociaż remis dlatego że chciałbym aby Bayer Leverkusen nie tylko skończył Bundesligę bez porażki ale i cały sezon.
Mimo że bez gry w Lidze Mistrzów to i tak byłby to niesamowity sezon bo 53 mecze bez porażki byłoby wielkim osiągnięciem.