0

Bayer Leverkusen 33 mecz w Bundeslidze i 50 w sezonie bez porażki.

Dzisiaj 5-0 na wyjeździe. Co prawda mieli zadanie ułatwione przez czerwoną kartkę piłkarza Bochum ale jednak.
Do końca sezonu 3 mecze - Augsburg (34 kolejka), Atalanta (LE - najtrudniejszy mecz) i Kaiserslautern (DFB Pokal).

Ogólnie mówiąc Bayer miał już pewne zwycięstwo ale wynik musieli poprawić jak zwykle w doliczonym czasie gry. Mistrzowie.

2

@Danny Gaucho W tym raz był bodajże ex aequo z Ben Yedderem tzn. tam chyba liczyły się asysty czy coś i Kylian wygrał ale bramek mieli tyle samo.
Ciekawe czy w Hiszpanii tak zdominuje klasyfikację strzelców ale patrząc na konkurencję to jeśli nic się tam nie zmieni to powinien. Może nie na aż 6 lat ale jednak.

0

@emeu Mediolan, Turyn, Rzym i Genoa

0

A w Niemczech na Vonovia Ruhrstadion miejscowe VfL Bochum podejmuje nowego mistrza Niemiec Bayer Leverkusen.

Aptekarze dwa mecze od ligowego rekordu nie przegranego żadnego meczu przez cały sezon i cztery mecze od przejścia całego sezonu bez jakiejkolwiek porażki licząc wszystkie rozgrywki.

0

@Dosq Legia i Lech już od kilku lat powinni złomować tą ligę, a do tego w miarę regularnie grać w europejskich pucharach. Niestety gen frajerstwa jest dosyć duży i nawet w takim sezonie kiedy nie ma nikogo dominującego obie te drużyny grają jeszcze gorzej, że nawet mogą nie zagrać w Europie w przyszłym sezonie - jedna z nich na pewno nie zagra.

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że ktoś taki może i pewnie się trafi. Ciężko stwierdzić kto to może być ale generalnie praktycznie zawsze ktoś nieoczekiwany walczy o wysokie miejsca. Skoro w tym roku o mistrzostwo walczą drużyny, które w poprzednim sezonie ledwo się utrzymały to może za rok w czołówce jakaś Cracovia albo nawet Lechia?
Jakbym miał typować to typuję, że Piast Gliwice może ponownie zagościć w strefie pucharowej.

0

@Herato Rok temu wydawało się, że są tak blisko mistrzostwa, że jak go nie zdobędą to już takiego sezonu szybko nie powtórzą i co? Powtórzyli, a nawet zagrali lepszy ale w efekcie końcowym znowu mogą oglądać plecy City z tym, że z nieco mniejsza strata punktową. Trochę ich szkoda, że trafili akurat na Man City.

0

@Dosq Nie wiem czy się ruszy ale Jagiellonia i Śląsk drugiego takiego sezonu pewnie nie zagrają więc siłą rzeczy Legia i Lech będą wyglądać jakby grali lepiej.

0

@FcPortoFan1999 To się jeszcze może skończyć remisem. Nie zdziwi mnie jak Legia samobójem skończy.

12

Lech Poznań wraca do gry. 3-0.

0

@FcPortoFan1999 Odpowiedziałem na to pytanie już wyżej. Na moje odpowiesz?

0

@Encore The Legend Killer wie kiedy kończyć kariery. Następny będzie Novak Djoković.

1

@FcPortoFan1999 Ale wiesz, że w obecnym Euro są te same ekipy co dawniej tylko jest więcej średniaków?
Jedyna różnica jest taka, że jest runda więcej przez co od razu nie ma szlagierów.

A na pytanie odpowiesz, która drabinka łatwiejsza czy nie ma nic liczyć?

0

@JanneAhonen Jedynie można ich tłumaczyć tym, że za wygranie FA Cup mają Ligę Europy z której potem mogą ewentualnie awansować do Ligi Mistrzów, a zajmując 7 miejsce w lidze (przy porażce w FA Cup) mają tylko Ligę Konferencji, która nie dość, że bez większej kasy to nawet triumf w nich nie da im LM. Mimo wszystko mają o co grać chyba, że serio poza LM nie interesuje ich nic ale w takim przypadku powinni oddać walkowerem finał z City.

0

@FcPortoFan1999 Już Ci napisałem, że to głównie zależy od losowania drabinki.

Zakładając, że Polska ma za rywali po wyjściu z grupy na Euro: Niemcy, Portugalia, Anglia, Francja

I po wyjściu z grupy na MŚ: Japonia, Dania, Holandia, Anglia

Co jest teoretycznie trudniejsze?

PS Jeszcze obecne powiększone Euro daje więcej możliwości na jakieś niespodzianki ale pamiętasz Euro 16 zespołowe? Czy ja wiem czy to aż taki łatwy turniej do wygrania? Wątpię, wyjście z grupy i od razu walka na noże.

0

@Arden Adam Nawałka

0

@NeroTFP1 Ja kiedyś chciałem znaleźć pracę od godziny 12 do 13 z godzinną przerwania obiad bo taka praca by mnie nie niszczyła ale się nie udało.

0

@VegetaPolska I tak masz dobrze bo ja wstaje o 4.30 chociaż pół godziny różnicy o tej porze to w sumie niezauważalne jest, przynajmniej dla mnie.

3

@Luciano99 Mieli strzelać bramki? Mieli, strzelali? Strzelali. O co "Wam" jeszcze chodzi?

0

@AFA Bardziej o to mi chodziło, że formuła taka sama, a jeśli będzie się miało szczęście to można uniknąć mocnych drużyn i prześlizgnąć się do samego finału.

Kolega @FcPortoFan1999 uważa, że trudniej wygrać MŚ ale jeśli tak ułoży się drabinka na Euro, że np. od 1/8 do samego finału trafimy np. na Niemcy, Portugalię, Anglię i Francję, a w grupie chociażby na Hiszpanię to mi nie mów, że to jest łatwiejszy turniej do wygrania.
Oczywiście zgadzam się, że na MŚ jest więcej mocnych drużyn bo dochodzi Ameryka Południowa ale przy korzystnych wynikach i szczęściu w losowaniu drabinki wcale na MŚ trudniejszych rywali niż na ME mieć nie trzeba mimo, że to MŚ. Odwrotnie sytuacja taka sama.

@FcPortoFan1999 To, że ostatnio nie było nieoczywistego mistrza świata nic nie zmienia. Dalej przy szczęściu w losowaniu i kolejnych odpadnięć mocniejszych zespołów można trafić na MŚ łatwiejszą drabinkę niż na ME.

1

Lech jest na tyle dobry dla Legii, że sam sobie strzela bramki by goście z Warszawy wiedzieli co to gościnność.

0

Bayern Monachium 3-0 Wolfsburg. Gonią Hoffenheim.
Harry Kane hamulcowy?

2

Cyrk w Poznaniu. VAR, obrona marengo i samobój. Lech "cyrk" Poznań.

0

Fabian Mrożek! Trzyma tutaj Lecha przy życiu.

0

Bayern 2-0. Czyli Wolfsburg chyba tutaj dostanie jakaś piątkę albo więcej.
Harry Kane ma pecha bo mógłby gonić rekord na tym treningu.

0

@FcPortoFan1999 W sumie to nie bo lepiej żeby Lech wygrał.

0

Jednak przy Bułgarskiej wciąż bez bramki. Bardzo dobrze.

0

@FcPortoFan1999 I Legia także. Mimo wszystko do końca daleko.

1

@FcPortoFan1999 De facto przy odrobinie szczęścia MŚ mogą być łatwiejsze od Euro, a to w sumie różni się tylko nazwą.

0

@Herato Dziwna sprawa ale generalnie tej skład też trochę ryzykowny więc w tym upatruję szanse Wolfsburga choć są one nikłe. Niestety.
@tbas @FcPortoFan1999 Właśnie tego się obawiam choć myślę, że Arsenal i Lech nie przegrają.

0

@PatrykBarca Punkt pierwszy, zawsze marzyłem zobaczyć Polskę jako MŚ w bierkach podwodnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?