3

@NeroTFP1 A ja chętnie zobaczyłbym Jurgena Kloppa (pomijając Barcelonę) w Manchesterze City po odejściu Pepa Guardioli. Wiem, że niemożliwe ale ciekaw jestem co osiągnąłby z jednak mocniejszym klubem niż Liverpool.

0

@FcPortoFan1999 Bayern mając Harry'ego Kane'a u siebie ma takiego pecha, że nawet w Superpucharze Niemiec nie zagrają, a Ty tutaj myślisz o Lidze Mistrzów dla nich.
Ogólnie mówiąc szkoda, że jednak tego Realu w półfinale nie pokonali bo to chyba byłoba pewna LM dla BVB.

0

@FcPortoFan1999 Można powiedzieć, że ten zwycięski finał LM Chelsea z 2012 roku był takim oddaniem tego co trochę los zabrał w 2008 roku. Wtedy moim zdaniem gdyby wygrali to wcale nie byłoby to mniej zasłużone zwycięstwo niż to Manchesteru United.

0

Widzę, że trochę krytyki w stronę Estevao bo przechodzi do Chelsea nie czekając na swoje marzenie czyli Barcelonę.
No cóż, chyba każdy ma jakieś narzekania i chciałby je spełnić ale jeśli są one trudne lub w tym momencie niemożliwe do spełnienia to trzeba brać co jest, a transfer do Chelsea to jednak nie byle co i wielka szansa dla młodego Brazylijczyka. Szkoda, że nie od lipca ale jest jeszcze młody więc ma dużo czasu.

3

@Hosh Najważniejsze żeby Puszcza Niepołomice to wykorzystała i najlepiej zdobyła 3 punkty. Wtedy utrzymanie będzie już oficjalne.

1

@NeroTFP1 "Z całym szacunkiem dla Pepa Guardioli i najlepszej Barcelony w historii, ale to właśnie ten finał był NAJLEPSZY!" - Też mam takie odczucia ale myślę, że uważamy też tak dlatego, że to nasz pierwszy finał LM z udziałem Barcelony. Sentyment pozostaje na zawsze.

1

@kubix05 Piękny finał. Nie był to mój pierwszy finał LM ale pierwszy z udziałem Barcelony.

Fantastyczny Larsson i bramki Bellettiego i Eto'o. Wielka radość po meczu ale jak bardzo mi wtedy było szkoda Arsenalu - do dzisiaj lubię tę drużynę, a wtedy mieli jeszcze Thierry'ego Henry'ego - wtedy moje piłkarskie marzenie żeby trafił do Barcy i ostatecznie się udało.

0

@Nazio_87 Nie będziesz oglądał finałów europejskich pucharów i krajowych pucharów?

2

@MichalZZZ Brak Moussy Diaby'ego i szkoda, że nie dali szans sprawdzenia się Michaelowi Olise.

Mimo wszystko nic dziwnego bo mając takie bogactwo w ataku taki Wissam Ben Yedder czy Alexandrę Lacazette latami strzelają masę bramek, a na reprezentację to wciąż za mało.

Szkoda tych kontuzji Christophera Nkunku bo mógłby jeszcze wzmocnić tą już mocną drużynę.

3

@Popitek12 Walcie wódeczkę. Wchodzi dobrze. A no i do kebaba bo nie dopisałem.

0

@pt9 A mnie byłoby wstyd iść i nie dać nic. Nie tak zostałem wychowany.

1

@pt9 Ok przecież ja Ci nie mówię, że trzeba dawać tylko powinno. Jeśli Ty chodzisz na imprezy i nic nie dajesz albo dajesz grosze bo ważne jest zobaczenie się z gośćmi to nie o mnie świadczy tylko o Tobie. I to nie jest atak na Ciebie tylko dla mnie osobiście byłoby wstyd iść gdzieś na imprezę, nażreć się i nic nie dać.

PS W sumie mogłeś też te koperty zwrócić gościom skoro nie zależało Ci na pieniądzach ale wziąłeś więc jednak troszeczkę na to liczyłeś.

1

@blakkudium Nie dokładnie. Za te pieniądze warto zaryzykować tym bardziej, że rzeczywiście na rynku ciężko teraz o dosyć dobre "9-tki" za w miarę rozsądne pieniądze.

Wymiana? I to ciekawe kogo PSG mogłoby chcieć z BVB.

1

@kubix05 Jeśli Ci się chce to możesz mnie oznaczać. Bardzo ciekawe rzeczy.

3

@tristan87 Zabawne jak frajerstwo Bayernu zwalają na polskiego sędziego. Ja rozumiem, że jakieś błędy popełnił ale Bayern ponownie zesrał się przed Realem. Bo chyba o to im chodzi nie chcąc Marciniaka jako sędziego ich meczów? Czy może coś jeszcze się wydarzyło?

1

@blakkudium Podobno BVB zainteresowana jest również Randalem Kolo Muanim ale on może być za drogi, a cena za Guirassy'ego wydaje się dosyć promocyjna nawet jeśli za rok już nie strzeli tylu bramek co w tym.

1

@pt9 No nie wiem ale jeśli załóżmy ktoś zrobi jakąś imprezę za 20 tys zł, a z kopert zbierze 2 tys zł to nie wiem czy po całej imprezie powiedzą "ważne, że wszyscy przyszli, pogadali i miło spędzili czas ze sobą" - a nawet jeśli (może ktoś lubi ponosić tak duże straty) to z własnej woli nie mógłbym iść na imprezę i nic nie dać lub dać komuś 100 zł jak wiem, że wydał na mnie dużo więcej tym bardziej jeśli chodzi o dziecko, które jednak liczy na prezenty - ot takie normalne ludzkie zachowanie ale może nie każdy tak ma. Wielu może idzie na imprezę nażreć się do woli, nachlać i wyjść jak gdyby nigdy nic ale nie mnie oceniać.

A i jeszcze jedno, oczywiście, że jeśli robisz jakąś imprezę to nie analizujesz ile zarobisz bo zazwyczaj na tym się traci ale nie mów mi, że kiedy np. robisz sobie wesele to masz gdzieś czy ktokolwiek coś Ci da bo w to nie uwierzę. Już nie mówię, że masz zarobić bo jak napisałem wyżej takie imprezy to zazwyczaj straty ale jeśli np. Twoje wesele kosztuje 100 tys zł to serio nie chciałbyś zebrać chociaż tej kwoty aby się zwróciło lub podobnej byleby nie było zbyt dużych strat tylko myślisz sobie "a co tam, mogą nic nie dać ważne żeby sobie pogadali"?

0

@Lionel_Messi10 "Ważny jest gest, że coś tam dałeś" - ja się z tym nie zgadzam. Oczywiście kiedy robi się różnego rodzaju imprezy to nie warto nastawiać się na zarobek ale przydałoby się dać przynajmniej tyle żeby osoba robiąca dana imprezę nie poniosła strat więc "coś tam" nie wystarczy tym bardziej jak się jest chrzestnym.
Ważną rzeczą jest też to na ile dana osoba może sobie pozwolić włożyć do koperty więc nie będę tutaj podawał cen bo nie znam sytuacji kolegi wyżej ale na pewno mniej niż talerzyk nawet nie wypada dać i szczerze mówiąc byłby to jednak wstyd.
Kolejna sprawa to czy kolega wyżej idzie sam czy z żoną/narzeczoną/dziewczyną i ewentualnie dziećmi - czym więcej osób tym więcej za nich płacą więc już koperta powinna być "grubsza".

W ogóle ciekawy temat bo ja dawno na komunii nie byłem, a już niedługo także jako chrzestny na niej wystąpię (jeszcze nie w tym roku) więc też mogę dowiedzieć się ile teraz "się daje".

0

@shinthps Akurat nie dziwi mnie, że nikt tego meczu nie oglądał ale, że ja nie oglądam w ogóle Interu Miami, a wiem że tutaj oglądają i do tego były posty przed meczem, że w nocy mecz to liczyłem na jakąś relację - to, że nie oglądam nie znaczy, że nie interesuje mnie jak radzą sobie byli piłkarze Barcelony i trochę się zdziwiłem, że jednak wszyscy olali mecz w którym zagrał chociażby Suarez czy Busquets.
Widzisz ile znaczy Messi? Sam kiedyś mówiłem, że nikt poważny Interu nie będzie oglądał i powiem więcej, poczekaj aż Leo odejdzie z reprezentacji to też pół tych wielkich kibiców przestanie oglądać Argentynę - nie mówię, że wszyscy ale będzie weryfikacja kto ogląda dla Leo, a kto dla samej reprezentacji.

Ja dla Leo Messiego i to, że czasem pewnie włączę mecz Argentyny nie znaczy, że będe robił to często.

1

@wojopancer Były posty o tym, że będzie grał Inter Miami i Leo Messi, a jak Leo nie zagrał to nikt nie oglądał. Tylko o to mi chodzi. Nie wiem po co to szukacie sensacji.

1

@PatrychoO No ale grał Suarez czy inny Busquets, a przecież wiadomo, że Inter Miami ogląda się tylko dla Leo Messiego. Jak go nie ma to nagle Inter nie ma kibiców.

1

Właśnie trwa mecz Interu Miami i żadnej relacji? A no tak, przecież Leo Messi nie gra to nikt nie ogląda.

0

Cole Palmer i Chelsea 1-0. 22 ligowy gol Anglika w tym sezonie.

0

@Herato Na pewno nie Tottenham, a tak na poważnie to będzie się liczył bilans bramek.

13

@Lukiss Można się śmiać ale tamten turniej dobiegł końca i nic się nie da zmienić. Tutaj mimo iż z dużym poślizgiem jednak można wręczyć Złotą Piłkę Lewandowskiemu bo był po prostu wtedy najlepszy. Nie dostał jej tylko dlatego że France Football coś sobie ubzdurali i już.

42

Bardzo dobrze! Złota Piłka 2020 należy się Robertowi Lewandowskiemu jak psu buda. Niech ją dostanie i zakończy się ta historia happy endem, a hejterzy niech wyją.

0

@tristan87 Kiedy zaczną ich leczyć?

6

Hubert Hurkacz w ćwierćfinale!

0

@Lionel_Messi10 Ale ja nie napisałem, że Ty tak napisałeś.

1

@97ketrab Napój związany z Messim więc już wiadomo, że nic lepszego od tego nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?