1

@RoberDzik Postawimy domy na Polskę i będzie remis. Chcesz żebyśmy wszyscy byli bezdomni?

2

@kanver_ Czy ja wiem czy niestety? Polska zagra trzy mecze więc całą trójka (Borek, Laskowski i Szpakowski) po prostu dostają po jednym meczu.

0

@kanver_ Mateusz Borek i Robert Podoliński.

0

@FCB24 No tak, w momencie kiedy ostatni raz jeździli razem to była to najlepsza trójka także oczywistym jest to, że kiedy zabrakło numeru 2 i 3 to przynajmniej w teorii Zmarzlik ma łatwiej, dużo łatwiej ale właśnie. On świetnie to wykorzystuje i kolekcjonuje tytuły - cala reszta nie potrafi tego zrobić to też dużo mówi o Polaku.

0

@mekston No tak ale generalnie to co Haaland może zyskać na LN to traci później właśnie nie grając na MŚ i ME. Średnią ma świetną ale na rozkładzie za wiele mocnych ekip to nie ma w porównaniu do Mbappe, który oczywiście też nastrzelał słabszym ale jego gole miały zupełnie inną wagę szczerze te z MŚ tym bardziej patrząc komu je strzelał.

Oczywiście, że Mbappe to zupełnie inny kaliber niż Mueller ale nawet Messi miał jedne MŚ bez żadnej bramki i tak naprawdę to na ostatnich MŚ dopiero wykręcił świetny wynik i podreperował swój licznik bramek bo wcześniej wyglądało to bardzo skromnie także nie jest powiedziane, że Mbappe na każdych MŚ będzie strzelał po 5 bramek i więcej.
A, że będzie mecz więcej na kolejnych MŚ to oczywiście kolejny plus dla Mbappe i innych piłkarzy bo to oznacza więcej szans na bramki.

0

@mekston W Lidze Mistrzów dwa mecze więcej (niby cztery ale raczej ani Kylian ani Erling nie będą grać 1/16) ale też te dwa mecze będą z mocnymi rywalami bo jednak do tej pory nie grali z drużynami z tego samego koszyka, a więc więcej szans na bramki ale też rywale mocniejsi.

Dochodzi także klubowy mundial z większą liczbą meczów i de facto tam można sporo postrzelać.

Jeśli chodzi o reprezentacje to tak, Mbappe grając w mocnej drużynie i dostając co losowanie jakiegoś słabszego rywala szanse ma bardzo duże na jakiś wielki wynik strzelecki ale też nie uważam żeby od tak dogonił i przebił najpierw Messiego, a potem Ronaldo.
Trudniej na pewno będzie miał Haaland bo on ma słabsza reprezentację i do tego nie grają póki co na żadnym dużym turnieju, a to jest strata kilku spotkań.

Kylian Mbappe za to może w przyszłości zostać najlepszym strzelcem MŚ. Oczywiście nikt nie wie co się wydarzy - taki Thomas Mueller w 2014 roku miał już 10 bramek i wszyscy nie pytali czy ale podczas którego turnieju - 2018 czy 2022 pobije rekord Klose, a tymczasem dwa mundiale i wynik Muellera wciąż nieruszony.
Fakt, że to były akurat dwa bardzo słabe turnieje reprezentacji Niemiec ale nie zmienia to faktu, że kadrę mieli dobrą.

Mimo wszystko wracając do Mbappe to wiek, drużyny w których gra i ilość turniejów/meczów pozwala mu myśleć o dużych rekordach, a przy szczęśliwych losowaniach chociażby eliminacji ME czy MŚ może podreperować wyniki strzeleckie czy asysty na słabszych jak to zrobił chociażby z Gibraltarem choć akurat Mbappe dużo bramek strzela tym mocniejszym więc to też nie jest tak, że potrzebuje słabych rywali by strzelać bramki.

5

@kubix05 Ja jeszcze pamiętam jak z kolegami robiliśmy bramki z plecaków i się grało.
Zamiast koni to gdzieś tam w tle krowy były. To były czasy.

0

@mekston W sumie chciałbym żeby Haaland i Mbappe strzelali żeby gonili w różnych klasyfikacjach Messiego i Ronaldo ale biorąc pod uwagę fakt, że Francuz będzie strzelał dla Realu to może lepiej niech nie strzela.

0

@mekston Skład dużo mocniejszy niż w PSG. Będzie zapewne liderem drużyny wykonujący przede wszystkim rzuty karne.
Podać będzie miał mu kto, a i on będzie miał komu podać. Na pewno są duże szanse na świetne liczby ale czy aż takie jakie robił w tej drużynie Cristiano Ronaldo? Szczerze mówiąc wątpię w to trochę i nie widzę większych szans na takie 40 bramek w samej lidze, a jednak czy to Ronaldo czy Messi kilka razy to zrobili.
Oczywiście mogę się mylić i Mbappe strzeli jeszcze więcej ale też poprzez brak takiego kogoś kogo miał Leo i CR (siebie nawzajem) po prostu może nie być aż takiego parcia na te bramki tym bardziej, że Vinicius czy Rodrygo, a także Endrick także będą chcieli postrzelać.

2

@mekston Patrząc na Messiego i Ronaldo to mimo, że w jakiejś fazie kariery przegrywają czy to z Haalandem czy Mbappe to z góry można zakładać, że będą "odrabiać" w kolejnych sezonach, a to dlatego że ich liczby z roku na rok były coraz bardziej chore i mimo całego szacunku dla Norwega i Francuza wątpię żeby strzelali po 60-70 bramek w sezonie czy 90 w roku jak Leo.
Z asystami podobnie - jeszcze Kylian Mbappe zapewne będzie ich notował dużo ale Norweg raczej nie jest od tego więc tu będzie tracił.

0

@FCB24 Oczywiście z nimi byłoby trudniej ale też do końca nie rozumiem dlaczego "wszyscy" uważają, że ich za jakiś Bogów. Wiadomo, że to Łaguta był ostatnim, który zabrał mistrzostwo Polakowi ale ledwo bodajże o 3 punkty.
Sajfutdinov nigdy nie był mistrzem. Zmarzlik mimo iż z nim miałby dużo ciężej i tak go zjadał.

I też uważam, że kiedyś poziom był wyższy ale to czy to wina Zmarzlika? Po prostu trafił nam się geniusz, który nie ma rywala dla siebie na przestrzeni całego sezonu, a wraz z dyskwalifikacją Rosjan po prostu wydaje się jakby przerastał całą resztą tak dużo, że mistrzostwo zasadzie można mu wręczyć już na początku sezonu.

Mimo wszystko za kilka lat nikt nie będzie pamiętał kogo nie było i z kim jeździł Bartek. W różnych tabelkach jego wyniki zostaną na pierwszym miejscu bardzo długo i będzie orawd uznawanych za TOP 1 no ale tutaj jeszcze musimy poczekać żeby zdobył oficjalnie te 2-3 tytuły mistrza świata.

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie bezdyskusyjnie choć jeszcze brakuje mu dwóch tytułów żeby być TOP 1 ale w tym sezonie powinien zdobyć piąty.

@Bartas7VeB Na pewno jest łatwiej nie mając za rywali Rosjan ale też trzeba zauważyć, że Zmarzlik cały czas jeździ bardzo dobrze i ma bardzo równą formę, a to też duża umiejętność. Poza tym nie jego wina, że nikt tej słabości rywali nie potrafi wykorzystać.

3

Bartosz Zmarzlik wygrał wczoraj 24 zawody IMŚ na żużlu i został liderem klasyfikacji wszech czasów.

TOP 10:

1. Bartosz Zmarzlik - 24 wygrane
2. Jason Crump - 23
3. Tomasz Gollob - 22
4. Greg Hancock - 21
5. Tony Rickardsson - 20
6. Nicki Pedersen - 17
7. Tai Woffinden - 11
8. Andreas Jonsson - 9
9. Maciej Janowski - 8
10. Martin Vaculik - 8

Bartosz Zmarzlik idzie także po piąty tytuł mistrza świata. Polak w tym momencie ma 17 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji Robertem Lambertem.

1. Bartosz Zmarzlik - 86 punktów
2. Robert Lambert - 69
3. Jack Holder - 68
4. Mikkel Michelsen - 59
5. Martin Vaculik - 53
6. Fredrik Lindgren - 52
7. Dominik Kubera - 50
---
10. Szymon Woźniak - 39

2

@kigani I mówiłem, że Albania wcale nie"odda" meczu Włochom. Oczywiście przegrali ale nie był to zły mecz i z odrobiną szczęścia mogli urwać jakiś punkt faworytowi.

1

@AFA To ja nie chcę wiedzieć jak ten pokój wygląda teraz. Ale pokój pokojem - zastanawia mnie jak wy możecie po takiej dawce dalej normalnie pisać.

2

@sidi12843 Niby fajnie ale szkoda go zdjąć jak nie ma bramki na koncie.

5

@Kessie To jest bajzel? Tam leżą pieniądze za te puszki, które zgarnie @Luciano99 , a i gdzie się schowałeś? Bo na łóżku to pewnie @AFA ?

1

@AFA Tzn. wiadomo, że dużo zależy od reprezentacji. Dla Chorwacji jest to wielka sprawa, dla Argentyny w 2014 roku jednak była to porażka tym bardziej, że czekali tak długo i się nie udało i to trochę pechowo ale dla mnie dalej nie zmienia to faktu, że gdybym miał możliwość (powtarzam możliwość) wyboru to biorę dwa złote medale.

3

@Faro Powiem tak - szkoda, że nie strzelił ale gdyby w tym wieku nie miał nad czym pracować to by skończył szybciej niż zaczął. Tak uważam.

1

@Herato Tak ale jeśli miałbym wybrać - grę na Mundialu, a 2x złoto kontynentu to bez wątpienia druga opcja.

@AFA Pamiętam tamto Chile. Nawet kibicowałem im wtedy z Brazylią i potem żałowałem, że tak pechowo odpadli ale mimo wszystko biorąc stricte wyniki sportowe to jednak wybrałbym 2x złoto CA niż srebro i brąz MŚ mimo że to wielkie osiągnięcia to jednak dla mnie złoto to jest złoto.

Tak samo w skokach narciarskich (pewnie zauważyłeś, że lubię ten sport dlatego "porównuje") wybrałbym złoto MŚ niż srebro IO choć za srebro IO jest emerytura olimpijska co dla sportowca może być bardzo ważne - dla kibica mniej.

1

@Arden @Xaviball TOP! Nie ma lepszej tam. Ciekawe jaka jest w łóżku. Sprawdził bym tylko, że jak?

2

@Luciano99 500 zł wypłaty? Gdzie mam wysłać CV?

0

@lntrowertyk A że Sylwia Dekiert w studiu? No to TOP brałby non stop.

0

@Arden Podaj imię i nazwisko bo nie oglądałem studia, a chciałbym wyrazić opinię.

1

@AFA Tylko Chile na CA ale jednak zgarnęli dwa złota więc niby MŚ > CA ale moim zdaniem 2x złoto > srebro i brąz mimo, że z MŚ...

0

@kigani Mogę się mylić ale dla mnie Włosi nie robią żadnego wrażenia. Może dzisiaj Włochy 5-0 Albania ale ja stawiam, że będą mieli problemy - może wygrają ale nie bez problemów.

1

@Pawlak1992 Chorwacja? Jesteś pewny, że się nie pomyliłeś?

0

@budel17 Chorwacja gra normalnie. Po prostu obrona nie daje rady. Przecież oni i tak by nic nie strzelili.

0

Mówcie co chcecie ale mimo że nie strzelił żadnej bramki to gdyby nie Lamine Yamal to nie byłoby 3-0 po pierwszej połowie.

2

3-0? Wczoraj Niemców uznaliśmy za Mistrzów Europy, czy dzisiaj ten tytuł przejmuje Hiszpania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?