Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bulbazaur17 Patrząc na nie tylko nick ale i avatar to pewnie oglądałeś Pokemony? Ja także, kiedyś to było...
1
@Bulbazaur17 Bulbazaur gdzie Twoi koledzy Pikachu i Squirtle, a także szanowny szef Ash Ketchum?
0
@RichardWinters Bardzo ciężko mi w to uwierzyć w czasach gdzie wystarczy telefon i trochę internetu i można wejść do niego będąc wszędzie.
Poza tym chwalisz się czy żalisz, że całego piątkowego wieczoru nie śledziłeś przed komputerem?
0
@Donnie_Darko A Ty wolałabyś psychiatrę czy od razu kaftan?
0
@Criss18Barca Mnie interesuje ten barszczyk. Jakiego smaku był?
0
@jaras121 Jednak na MŚ 2022 i ME 2016 były awanse. Fakt 2 lata temu trochę w sposób śmieszny ale jednak, a w 2016 po naprawdę dobrym turnieju więc nie zawsze, a jednak bardzo często.
0
@norbi77 Też jestem tego zdania ale są i taka Walia mogła tą słabą reprezentację Polski pokonać, a jednak nie dali rady.
0
@Przemek2323 Dla mnie to czekanie na turniej, nadzieje (może śmieszne ale jednak), te emocje podczas meczów - szczególnie tego pierwszego naprawdę dobrego to coś fantastycznego.
Oczywiście teraz duże rozczarowanie ale bez tego dla mnie osobiście to Euro nie byłoby takie samo.
4
@norbi77 Oczywiście te zasady są bardzo śmieszne ale dla wszystkich takie same. Nikt nie bronił choćby Walii nas pokonać.
3
Oczywiście wstyd i rozczarowanie odpadnięciem reprezentacji Polski już po dwóch meczach i to jako pierwsza drużyna w całym turnieju to mało powiedziane ale to Euro bez naszej reprezentacji nie byłoby takie same.
Mówcie co chcecie ale Euro czy MŚ bez Polski by się odbyły. Oglądali byśmy pewnie z podobnym zainteresowaniem ale gdy jest na tych turniejach nasza reprezentacja to jest zupełnie inny klimat, inny turniej i co 2 lata nowe nadzieje, które oczywiście bardzo często są niszczone już po dwóch meczach.
Powiem Wam szczerze - nawet z tymi porażkami wolę ME i MŚ z naszą reprezentacją niż bez niej.
1
@adi7adi8 Ostatni są pierwszymi.
0
@Culer9002 Sugerujesz, że Polska wychodząc z grupy na MŚ pokazała, że to był łatwiejszy turniej?
1
@FabianekMrozek Może i trochę wstyd ale nie zapominaj, że jednak mamy bardzo trudną grupę. Niestety dostaliśmy się na turniej tylnymi drzwiami więc w takie grupie ciężko wygrywać.
0
@RichardWinters Opinia nieuznanej bramki Holandii po Varze?
2
@VegetaPolska I nawet w 1/1000 nie będzie takiego zainteresowania jak podczas dzisiejszego meczu Polski z Austrią. No ale życzę polskim siatkarkom finału i złota!
0
@TheCule Po pierwsze nie rozumiem po co w ogóle mamy mieć sport narodowy (co to w ogóle znaczy), a li drugie uznając, że go mamy i jest nim piłka nożna to wiesz dlaczego? Największe zainteresowanie - to jest to. Ciężko żeby "sportem narodowym" była gra w bierki nawet jeślibyśmy mieli tam samych mistrzów skoro nikt tego nie ogląda i nikogo to nie obchodzi.
Piłkę nożną oglądam każdy lub prawie każdy.
0
@FcPortoFan1999 Wolę z nimi nie grać. Omijać to coś. To już lepiej machnąć mecz z jakimś San Marino.
1
@kanver_ Szczerze mówiąc to powiem tak - moim zdaniem Michał Probierz sporo zawalił wystawiając taką pomoc dzisiaj - to po pierwsze.
Po drugie to akurat Buksa i Piątek mimo, że trochę drewniani to jednak w tej Turcji postrzelali i byli w czubie strzelców - może się nie wyróżniali ale swoje zadanie wykonali.
Po trzecie Lewandowski akurat w klubie częściej zawodził ale ciężko tutaj winić go za wynik i mieć jakieś wielkie nadzieje po kontuzji.
Zalewski czy Urbański to spore talenty ale czy zagrali źle? Błędy były ale nie można na nich opierać całej gry.
0
@FcPortoFan1999 No skoro jeszcze wyżej przegramy to pewnie z Belgią.
1
@icon3520 Ja niby wiedział, a jednak się łudził. No nic, tak działa piłka nożna i kibicowanie reprezentacji Polski i FC Barcelonie.
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj przegraliśmy wyżej bo jednak rywal mocniejszy.
0
@VegetaPolska Jebnąłbyś któremuś?
1
@Worny Nie licząc Polski bo to oczywiste to chciałbym finał Niemcy vs Francja i niech się dzieje wola nieba.
0
@Rust_Cohle I grać w swoją grę?
0
@FcPortoFan1999 Ale zanim mecz z Francją to jeszcze minimum 2,5 godziny oficjalnego bycia w grze.
0
@Encore Ja może teraz mniej oglądam ale dawniej wiele dyscyplin i zawsze kiedy Polacy startowali to mocno kibicowałem. Zawsze miałem frajdę kiedy nasi wygrywali ale muszę przyznać, że nic tak nie grzeje jak piłka nożna.
Na Euro dostaliśmy się tylnymi drzwiami, a jednak "każdy" ogląda i kibicuje mimo, że widział...
0
@FcPortoFan1999 Jak to w jakiej? W dalszej grze.
0
@Emhyr Bo Dider Deschamps to ukryty Polak. Wie co robi.
1
@Jonyx Ale tak szczerze - jak to zostało ujęte? Szczęsny mordą zaatakował nogę rywala?