0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bulbazaur17 Patrząc na nie tylko nick ale i avatar to pewnie oglądałeś Pokemony? Ja także, kiedyś to było...

1

@Bulbazaur17 Bulbazaur gdzie Twoi koledzy Pikachu i Squirtle, a także szanowny szef Ash Ketchum?

0

@RichardWinters Bardzo ciężko mi w to uwierzyć w czasach gdzie wystarczy telefon i trochę internetu i można wejść do niego będąc wszędzie.

Poza tym chwalisz się czy żalisz, że całego piątkowego wieczoru nie śledziłeś przed komputerem?

0

@Donnie_Darko A Ty wolałabyś psychiatrę czy od razu kaftan?

0

@Criss18Barca Mnie interesuje ten barszczyk. Jakiego smaku był?

0

@jaras121 Jednak na MŚ 2022 i ME 2016 były awanse. Fakt 2 lata temu trochę w sposób śmieszny ale jednak, a w 2016 po naprawdę dobrym turnieju więc nie zawsze, a jednak bardzo często.

0

@norbi77 Też jestem tego zdania ale są i taka Walia mogła tą słabą reprezentację Polski pokonać, a jednak nie dali rady.

0

@Przemek2323 Dla mnie to czekanie na turniej, nadzieje (może śmieszne ale jednak), te emocje podczas meczów - szczególnie tego pierwszego naprawdę dobrego to coś fantastycznego.
Oczywiście teraz duże rozczarowanie ale bez tego dla mnie osobiście to Euro nie byłoby takie samo.

4

@norbi77 Oczywiście te zasady są bardzo śmieszne ale dla wszystkich takie same. Nikt nie bronił choćby Walii nas pokonać.

3

Oczywiście wstyd i rozczarowanie odpadnięciem reprezentacji Polski już po dwóch meczach i to jako pierwsza drużyna w całym turnieju to mało powiedziane ale to Euro bez naszej reprezentacji nie byłoby takie same.

Mówcie co chcecie ale Euro czy MŚ bez Polski by się odbyły. Oglądali byśmy pewnie z podobnym zainteresowaniem ale gdy jest na tych turniejach nasza reprezentacja to jest zupełnie inny klimat, inny turniej i co 2 lata nowe nadzieje, które oczywiście bardzo często są niszczone już po dwóch meczach.

Powiem Wam szczerze - nawet z tymi porażkami wolę ME i MŚ z naszą reprezentacją niż bez niej.

1

@adi7adi8 Ostatni są pierwszymi.

0

@Culer9002 Sugerujesz, że Polska wychodząc z grupy na MŚ pokazała, że to był łatwiejszy turniej?

1

@FabianekMrozek Może i trochę wstyd ale nie zapominaj, że jednak mamy bardzo trudną grupę. Niestety dostaliśmy się na turniej tylnymi drzwiami więc w takie grupie ciężko wygrywać.

0

@RichardWinters Opinia nieuznanej bramki Holandii po Varze?

2

@VegetaPolska I nawet w 1/1000 nie będzie takiego zainteresowania jak podczas dzisiejszego meczu Polski z Austrią. No ale życzę polskim siatkarkom finału i złota!

0

@TheCule Po pierwsze nie rozumiem po co w ogóle mamy mieć sport narodowy (co to w ogóle znaczy), a li drugie uznając, że go mamy i jest nim piłka nożna to wiesz dlaczego? Największe zainteresowanie - to jest to. Ciężko żeby "sportem narodowym" była gra w bierki nawet jeślibyśmy mieli tam samych mistrzów skoro nikt tego nie ogląda i nikogo to nie obchodzi.

Piłkę nożną oglądam każdy lub prawie każdy.

0

@FcPortoFan1999 Wolę z nimi nie grać. Omijać to coś. To już lepiej machnąć mecz z jakimś San Marino.

1

@kanver_ Szczerze mówiąc to powiem tak - moim zdaniem Michał Probierz sporo zawalił wystawiając taką pomoc dzisiaj - to po pierwsze.

Po drugie to akurat Buksa i Piątek mimo, że trochę drewniani to jednak w tej Turcji postrzelali i byli w czubie strzelców - może się nie wyróżniali ale swoje zadanie wykonali.

Po trzecie Lewandowski akurat w klubie częściej zawodził ale ciężko tutaj winić go za wynik i mieć jakieś wielkie nadzieje po kontuzji.

Zalewski czy Urbański to spore talenty ale czy zagrali źle? Błędy były ale nie można na nich opierać całej gry.

0

@FcPortoFan1999 No skoro jeszcze wyżej przegramy to pewnie z Belgią.

1

@icon3520 Ja niby wiedział, a jednak się łudził. No nic, tak działa piłka nożna i kibicowanie reprezentacji Polski i FC Barcelonie.

1

@FcPortoFan1999 Dzisiaj przegraliśmy wyżej bo jednak rywal mocniejszy.

0

@VegetaPolska Jebnąłbyś któremuś?

1

@Worny Nie licząc Polski bo to oczywiste to chciałbym finał Niemcy vs Francja i niech się dzieje wola nieba.

0

@Rust_Cohle I grać w swoją grę?

0

@FcPortoFan1999 Ale zanim mecz z Francją to jeszcze minimum 2,5 godziny oficjalnego bycia w grze.

0

@Encore Ja może teraz mniej oglądam ale dawniej wiele dyscyplin i zawsze kiedy Polacy startowali to mocno kibicowałem. Zawsze miałem frajdę kiedy nasi wygrywali ale muszę przyznać, że nic tak nie grzeje jak piłka nożna.
Na Euro dostaliśmy się tylnymi drzwiami, a jednak "każdy" ogląda i kibicuje mimo, że widział...

0

@FcPortoFan1999 Jak to w jakiej? W dalszej grze.

0

@Emhyr Bo Dider Deschamps to ukryty Polak. Wie co robi.

1

@Jonyx Ale tak szczerze - jak to zostało ujęte? Szczęsny mordą zaatakował nogę rywala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?