Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Kai Havertz idzie po miano GOATA na ME. Co prawda do wyniku Cristiano Ronaldo brakuje mu jeszcze 10 bramek ale kto wie czy tego nie pobije.
2
@FcPortoFan1999 Już niedługo, a jeszcze wcze eliminacje europejskich pucharów i Wisła Kraków na początek.
Można mówić wiele - Euro to świetny turniej ale jednak Ekstraklasa i piłka klubowa to coś zajebistego.
0
Kai Havertz 18 bramka dla reprezentacji Niemiec, 4 na Mistrzostwach Europy i druga w tym turnieju!
Niemcy 1-0 Dania
Nasi bracia idą po ćwierćfinał Euro 2024!
For Deutschland!
1
@Faro Hiszpania umie grać z murarzami bo ma doświadczenie? I dlatego od lat nic nie wygrali?
A wiesz, że Ci piłkarze co grali z murarzami to już nie grają i taki Yamal nie ma żadnego doświadczenia w tym aspekcie?
Oczywiście mówię o piłce reprezentacyjnej.
5
2-2! Będzie tie break w meczu Francja vs Polska.
0
Romain Bardet wygrał pierwszy etap Tour de France!
Francuz spełnił marzenie zdobywając żółtą koszulkę lidera największego kolarskiego wyścigu.
4
@KanapkaFCB I Holandię bo wyżej srają niż dupę mają. Czy jakoś tak.
0
@takisobiektos Chyba zaczęli grać na poważnie, a Polacy czytali La Ramblę i zaczęli olewać. Nie dziwię się - IO ważniejsze.
0
Eh, ciężkie jest życie kibica. Liga Narodów w siatkówce, Euro i już o 19 GP Polski w Gorzowie.
Tak w ogóle nie zagłębiałem się w to za bardzo ale dlaczego mamy dzisiaj pięciu Polaków na starcie?
Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Szymon Woźniak, Maciej Janowski i Oskar Fajfer
@mekston
1
@Gibbon_FCB A to druga sprawa (w sumie to raczej pierwsza) ale przynajmniej nie dali Złotej Piłki komukolwiek innemu niż temu co się naprawdę należała.
Inną sprawą jest to, że plebiscyt jednak odwołali wcześniej, a nie po sezonie więc nie wiedzieli, że to Robert Lewandowski będzie faworytem numer 1.
Mimo wszystko cyrk, którego być nie powinno.
2
@Rust_Cohle Dla mnie osobiście ten skład Włochów bez żadnego szału. Nie to co dawniej kiedy aż roiło się od gwiazd.
Zwykły średniak. Lecą dzisiaj.
2
@Gibbon_FCB Jorginho ze Złotą Piłką - ależ wtedy był dramat tych, którzy chcieli mu dać ZP bo wygrał najwięcej z drużynami mimo, że indywidualnie przynajmniej moim zdaniem nigdy najlepszy nie był. Nie mówię, że miał słaby sezon bo nie miał ale ZP dla Włocha to byłaby kompromitacja Złotej Piłki. Można by było rozwiązywać France Football.
1
@michal26 Ale z tym olewaniem LN to chcę zaznaczyć też, że Polacy także w fazie zasadniczej nie grali wszystkich meczów w najmocniejszym składzie czyli, że też olewaliśmy? A jednak zajęliśmy 2 miejsce więc ze wszystkich drużyn olewających byliśmy na 2 miejscu.
0
@lucca87 Głupota? W takiej fazie turnieju? Aha.
USA mogli olewać LN ale nie mów mi, że drużyny, które grają w półfinale LN olewają cokolwiek skoro są już tak blisko medalu.
W tym momencie Francuzi mogą mieć nieco słabszą formę ale grają swój obecny max bo wiedzą, że zaszli tak daleko, że teraz nie ma odwrotu. Nie dlatego, że IO ważniejsze (zresztą kłamie tego meczu nie daje gwarancji medalu w Paryżu) ale dlatego, że ich kibice chcą oglądać swoją drużynę w walce o medale i Francuzi starają się jak mogą, a że przegrywają? Cóż Polacy są mocniejsi - taki sport. A, że powiesz, że inni olewają, a nasi nie? A skąd wiesz, że Polacy na IO nie będą mocniejsi? Tego nie wiemy. Równie dobrze Francuzi na IO mogą grać jeszcze gorzej niż dziś.
0
@tadzik447 Aleksander Zniszczoł jeśli tylko utrzyma formę (mam nadzieję, że jeszcze poprawi) i "uspokoi" głowę to myślę, że w przyszłym sezonie może być naszym liderem i skoczkiem walczącym nawet o czołową 10-tkę PŚ, a już o TOP 15 to na pewno. Oczywiście to tylko w przypadku jeśli od początku sezonu będzie punktował, a nie jak w poprzednim od TCS.
Habdas i Juroszek moim zdaniem nie będą nawet w PŚ skakać poza jakimś pojedynczym przypadkiem - krajówka lub słabsza forma kolegów z kadry A lub sytuacji kiedy sami sobie to miejsce wywalczą poprzez Puchar Kontynentalny.
5
@Criss18Barca Tak bo mistrzowie Europy, obrońcy tytułu Ligi Narodów i wicemistrzowie świata leją rywali to znak, że wszyscy olali tylko nie Polska.
Ja nie mówię, że każdy jest na tym samym etapie przygotowań do IO i mogą być różnice w przygotowaniach i formie ale chyba nie wierzysz, że Francuzi na miesiąc przed IO grając w półfinale LN olewają sprawę tym bardziej, że teraz to nie ma co olewać tylko grać o medale.
W fazie zasadniczej to rozumiem. Różnie moglo być ale teraz każdy już daje 100%.
0
25-22! Polska prowadzi 1-0 w setach z Francją w półfinale Ligi Narodów!
0
@MesQueUnClub96 Byłoby szkoda gdyby Leo Messi zakończył karierę bez złota MŚ ale co miałbym zrobić gdyby Kolo Muani strzelił? Pewnie nic. Żyłbym dalej.
Na pewno nie skoczyłbym z okna bo piłkarz, który nie wie o moim istnieniu nie wygrałby MŚ.
3
@Edoss Wystarczy, że upał bardzo duży i dużo nie trzeba by być pijanym.
0
@spacer Cóż zobaczymy. Oczywiście ja się nie nastawiam na innego zwycięzcę tym bardziej, że lubię Pogacara ale po cichu liczę na jakąkolwiek walkę w jakiejkolwiek części TdF bo to co było na Giro to oczywiście wielki pokaz mocy ale generalnie nuda w klasyfikacji. Od praktycznie pierwszego etapu było po jakichkolwiek emocjach - jakichkolwiek bo i tak nawet gdyby Słoweniec po 6 etapach tracił 15 sekund do lidera to nic by to nie znaczyło.
1
@tadzik447 Oczywiście sporty zimowe ze skokami narciarskimi dopiero pod koniec listopada i czekam na nie jak co roku ale teraz kiedy nasi skoczkowie coraz starsi u niestety słabsi to już nie te same emocje co wcześniej.
Oczywiście kto wie co będzie w tym roku ale ciężko mi sobie wyobrazić żeby ktokolwiek z naszej wielkiej trójki bił się o duże trofea.
@spacer Wygląda na to, że Tadej Pogacar może pójść po drugi z wielkich tourów w tym sezonie ale zobac jak właśnie będzie wyglądał Vingegaard, którego nawet po kontuzji bym nie skreślał.
0
Jutro startuje Tour de France, a w poniedziałek Wimbledon.
Dodając do tego Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a także Copa America to prawdziwy koneserzy sportu nie odejdą sprzed tv przez najbliższe 2-3 tygodnie, a potem Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.
Emocji sportowych w najbliższych tygodniach co nie miara.
1
@NeroTFP1 Dziecko zgwałcone i w ogóle na pewno przeżywa to dużo bardziej niż ewentualna dorosła osoba zgwałcona, a takich debili jeszcze chronią. Dla mnie to totalny szok. Tragedia.
1
@Barcasub Były piłkarz, uznawany za eksperta, a nawet nie wie lub nie rozumie jaki jest podział drabinek. Oczywiście można się pomylić ale gość powinien najpierw sprawdzić, a potem typować.
0
@zodiak_10 No to, że właśnie dzięki grze w Realu Madryt najprawdopodobniej dostanie Złotą Piłkę.
Także oczywiście przyznaje, że zagrał bardzo dobry sezon ale w reprezentacji gra tak słabo, że przy Neymarze i Ronaldinho wygląda słabo, a zaraz od jednego będzie miał więcej ZP, a z drugim się zrówna. Nawet w klubie nie grał na tym poziomie co wyżej wymieniona dwójka. To dużo mówi o obecnym poziomie.
0
@zodiak_10 Zaraz będzie miał Złotą Piłkę - jedną więcej niż Neymar. Tyle samo co Ronaldinho.
Nie mam nic do jego sezonu z Realem Madryt ale to też wiele mówi.
1
@Michael24 I to wszystko już w 2028 roku - reprezentacja Polski w piłce nożnej!
1
@michal26 Wielki mecz Polaków! Po pierwszym secie i przez dużą część drugiego nic nie zapowiadało na taki koniec. Oczywiście zwycięstwo było realną sprawą ale, że az tak zdominujemy Brazylię to bym nie powiedział. Brawo Polska!
1
@wojopancer Powiem tak - to że odpadliśmy wiedzieliśmy już po meczu z Austrią więc po meczu z Francją po tych kilku dniach przerwy emocje opadły i kiedy udało się po moim zdaniem naprawdę niezłej grze z nimi zremisować to dlaczego mielibyśmy dalej płakać? Warto zaznaczyć ten remis, nie wolno oczywiście świętować jakbyśmy zdobyli tytuł mistrza Europy ale też nie robiłbym dramatu z tego, że po meczu z Francją jednak Polacy się uśmiechali. Gdyby ten remis zabrał nam awans to zapewne i humory byłyby inne, a tak? Taki pozytyw tego słabego turnieju.
0
@kulek22 Może tak być tym bardziej, że jednak IO zbliżają się nieuchronnie.