4

@michal26 Szczęście szczęściem ale mając bardzo dobrych siatkarzy i trenerzy z górnej półki chcą ich trenować.

0

Mam wrażenie, że Brazylia rozsypała się po zejściu Leala. Wygląda na to, że on dla nich znaczy dużo więcej niż Leon dla nas.
Właśnie Leal wraca - zobaczymy jak ich podciągnie szczególnie w kolejnym secie bo myślę że Polacy tego nie wypuszczą.

1

@blakkudium Jeśli się uda to myślę, że tak albo transfer do mocniejszej ligi ale jeśli się nie uda to o mocniejszej i drużynie i lidze będzie mógł zapomnieć.
Mimo wszystko liczę, że da sobie radę i szczerze mówiąc jestem spokojny, że na tym poziomie sobie poradzi.

2

@Culer9002 Ciekawe czy skrzynka wódki to nie mało za to będzie?

1

@blakkudium Liga niezła, drużyna walcząca o wysokie miejsca ale nie ma aż takiej presji jak w TOP 3. Szansa na grę w Europie.

Jeśli się nie sprawdzi to znak, że Jaga zrobiła dobry interes bo jeśli się tam nie sprawdzi to gdzie miałby się sprawdzić?

5

@Mixtape Myślałem o Radomiu albo Sosnowcu ale nie mam wizy.

0

@Hosh Rok lub dwa lata temu Slavia Praga sprzedała swojego obrońcę do Benfiki za 8 mln euro.

Oczywiście nie chcę mówić, że jest słabszy od Wdowika i nawet nie wiem ile miał kontraktu. Zdaje też sobie sprawę z tego, że Benfica > Braga ale mimo wszystko mam wrażenie, że tylko u nas oddaje się taniej niż można dostać.

0

@VegetaPolska Ja jeszcze pamiętam Ricardo Garcię. Dla mnie TOP rozgrywający i mimo wszystko założyłbym go do legend Brazylii. Aż szkoda, że Rezende go odsunął swego czasu.

0

23-25! 1-1!
Polska odrabia straty!

0

@TheNekro94 Trochę żartem ale dlaczego kiedy "brali" Leona nie wzięli od razu Leala. Mam wrażenie, że gość jest trochę niedoceniany, a potrafi bardzo dużo.

Mimo wszystko Leal też już wiekowy, a na tej pozycji jednak mamy mocne nazwiska.

0

@Barcasub Na to pytanie niech najlepiej odpowie @FcPortoFan1999 . On wszystko z Ekstraklasy ogląda więc najlepiej się orientuje.

Ja tylko uważam, że jednego ze swoich liderów w młodym wieku można było jednak sprzedać trochę drożej tym bardziej, że w tym momencie jednak osłabią Jagę przed ważną rundą bo jej przejście gwarantuje co najmniej LKE.

Myślę, że jednak powinnyśmy trochę bardziej cenić naszych piłkarzy i nie oddawać ich za "byle" jaką.ofertę. Oczywiście tutaj też dużo zapewne zależało od samego piłkarza (jeśli chciał odejść to też nic na siłę) i rok kontraktu do końca więc zawsze jakaś kasa za niego wpadła

0

@michal26 Nie mam nic do Kaczmarka tym bardziej po ostatnim sezonie reprezentacyjnym ale mam obawy, że może pojechać trochę za zasługi.

2

@michal26 Już 14 miejsc to byłoby ok. Oczywiście 16 to już pewny luksus ale na 14 miejsc bym nie narzekał. 12 to za mało.

0

@bodzio10 Niestety za dużo fazy zasadniczej nie oglądałem więc nie do końca orientowałem się. Szkoda bo liczyłem, że w tym roku będzie mocniejszy niż w zeszłym całkiem dobrym.

2

Jagiellonia Białystok sprzedała Bartłomieja Wdowika do Sportingu Braga za 1,5 mln euro (mogą dojść jeszcze bonusy i procent od kolejnego transferu).

Szczerze mówiąc nie jest to zbyt duża kwota, a i znacznie osłabienie przed eliminacjami Ligi Mistrzów.

0

Podoba mi się ta przerwa podczas Euro 2024.
Spokojnie można obejrzeć walkę Polski z Brazylią o ćwierćfinał Ligi Narodów.

1

@michal26 Myślę, że taki właśnie będzie skład choć ja chciałbym Bołądzia. Szkoda rezygnować z Kurka lub Kaczmarka ale Bołądź wyglądał bardzo dobrze i myślę, że za Kaczmarka mógłby jechać.

1

@priest9999 Bołądź rzeczywiście jest po świetnym sezonie i chciałbym go w składzie właśnie po to żeby wszedł kiedy Kurek się zatnie.

0

@Lucyfffer Mimo wszystko to dalej najwyższy poziom choć w Arabii, a Miura zagra w 4 lidze i to w Japonii gdzie jednak liga słabsza.

Nie zmienia to faktu, że wyczyn dosyć duży żeby w tym wieku dalej biegać za piłką, a co do Ronaldo czy Pepe - grają w reprezentacji na Euro w takim wieku w jakim są. Nie wierzę, że będą grali nawet za 4 lata więc gdzie tu do 57 lat ale myślę, że spokojnie i w tym wieku mogliby grać właśnie w takich ligach jak ten Miura.

0

@FCB24 Znacznie lepsi? Kiedy jeszcze o libero można mówić, że jest ktoś lepszy od Zatorskiego tak kto miałby zagrać za Kurka?
Wydaje mi się, że Kaczmarek póki co nie jest lepszy niż w poprzednim sezonie, a i od Kruka obecnie słabszy. Bołądź bardzo dobrze się pokazywał ale czy na IO byłby najlepszym atakującym?

I co w ogóle z Karolem Butrynem?

1

@michal26 Też uważam, że ta czwórka pojedzie na IO ale jeśli jakoś zmieszczą w składzie Bednorza to wcale nie będzie to moim zdaniem osłabienie. Oczywiście, wygląda na to, że powyższa czwórka jest trochę lepsza ale i Bartek potrafi przyłożyć kiedy trzeba.

0

@JanneAhonen Właśnie dzięki takiej drabince moim zdaniem będzie w finale ktoś mniej oczywisty. Wiadomo, że ciężko mówić o kimś kto wygrał fazę zasadniczą jako o niespodziance ale myślę, że gdyby Słowenia miała drabinkę Polski to na pewno mieliby dużo trudniej - przynajmniej na papierze.

Pamiętajmy też, że LN nie jest w tym roku najważniejsza więc i te wyniki w LN też nie zawsze musiały odzwierciedlać formę i tok przygotowań do IO poszczególnych drużyn.

1

@michal26 Aleksander Śliwka czy Kamil Sememiuk na przyjęciu - kto z nich nie zagra (może poza Leonem) to praktycznie większej różnicy nie ma. Dalej wysoki poziom i dyspozycja dnia może spowodować, że każdy z nich może zagrać lepiej od drugiego.
Osobiście nie skreślał bym nawet Bartosza Bednorza na tej pozycji ale wydaje się, że chyba jest tym numerem 5.

0

@TheNekro94 Ale w meczu bezpośrednim to Japonia wygrała 3-1. Dla mnie pół na pół chyba choć oczywiście minimalnie daje więcej szans Słowenii.

0

@JanneAhonen Mam wrażenie, że dla nas gdyby udało nam się awansować do finału (choć droga bardzo daleka i trudna) to Japonia byłaby lepszym rywalem niż niewygodna Słowenia.

2

@TheNekro94 Najważniejsze IO i to tam chciałbym zwycięstwa - złota ale, że gramy ćwierćfinał Ligi Narodów i brak dobrego wyniku to nie jest gwarancja dobrego wyniku na IO to kibicuję naszym. Niech idą po złoto - jak się najlepiej przygotować do IO? Właśnie wygrywając z takimi tuzami jak Brazylia, Włochy, Francja czy Słowenia, która oczywiście przy tych ekipach wygląda trochę blado ale od kilku lat są w ścisłej czołówce, a dla nas są już bardzo niewygodni.

A co do drabinek to mimo, że nie lekceważę nikogo to jednak nasza strona wygląda jak strona Niemców czy Francuzów na Euro.

0

@SuperPatsonFCB A do tego wszystkiego bardzo często jednak nasze ekipy kończą grę w Europie już w sierpniu (o lipcu nawet nie będę mówił), a panika jakby mieli grać co najmniej do maja w Europie.
Oczywiście w tym sezonie po szczęśliwym losowaniu jeśli Jagiellonia nic nie zawali może grać do końca roku w Europie więc tych terminów będzie mniej ale właśnie - jest wrzesień, są przerwy na reprezentację (bez przesady, że nagle pół składów Wisły i Jagi pojedzie na kadry) i przede wszystkim "wiosna" gdzie już na pewno naszych w Europie nie będzie więc dla mnie osobiście tłumaczenie brakiem terminów to kompromitacja Kuleszy i całej polskiej piłki.

0

@Hosh Najlepsze ligi i kluby mają więcej meczów i rozgrywek i jakoś dają radę. Oczywiście wiem, że nie grają w eliminacjach europejskich pucharów ale i tak coraz bardziej wszyscy ruszają z Superpucharami gdzieś do Arabów w środku sezonu więc dla mnie te tłumaczenia są jak zwykle śmieszne. Szkoda tylko kibiców bo na pewno chętnie obejrzeliby swoje zespoły w walce o puchar.

0

@NeroTFP1 Petra Cecha nie wymienić to już nie wiem.

0

@mekston Anglia vs Holandia w 1/8? Bardzo dobrze. Szkoda tylko, że obie nie mogą odpaść.
Anglicy za grę, a Holendrzy za to swoje buractwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?