Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale można powiedzieć jedno - patrząc po reakcji La Rambli - ależ grzeje Cristiano Ronaldo. Lata mijają, a on wciąż najważniejszy na La Rambli.
0
Jan Oblak! Słowenia musi doprowadzić tutaj do karnych!
1
Jeśli Cristiano Ronaldo strzelił to dopiero się zacznie. Wszyscy będą o nim mówić.
Pytanie tylko czy trafi?
0
@Lucyfffer W sumie to mnie bardziej interesuje jako piłkarz ale oczywiście nie sposób się nie zgodzić, że CR zawsze pod siebie, a Leo częściej pod drużynę.
0
@FCBMati10 Nie wiem nie wnikam w sumie w to. Mi tylko o to chodziło, że ktoś najpierw mówi, że CR go nie obchodzi i w ogóle, a potem komentuje jego każdą akcję, sytuację i w ogóle przeżywa wszystko.
Cristiano Ronaldo dalej grzeje, kto wie czy nie mocniej niż dawniej bo umiejętności już nie te i wspomaga się głupotami na boisku ale wciąż najbardziej jego grę przeżywają.
0
@Lucyfffer Powiem tak, ja też uważam, że wtedy ZP mógł wygrać Ronaldo i nie wygrał jej w dużej mierze dlatego że odszedł z Realu. Oczywiście te gadki CR często są bez sensu i śmieszne ale generalnie patrząc na świat sportu, dziennikarzy czy kibiców to CR nawet w Polsce chyba ma więcej kibiców niż Leo także może są osoby które go nie szanują ale z tym, że prawie nikt to już gruba przesada.
2
@NeroTFP1 Też mi się wydaje, że im bardziej piszą, że on ich już nie obchodzi tym jeszcze więcej go oglądają i tylko czekają na to żeby nic nie strzelił bo będzie można się pośmiać.
W sumie duży fenomen to jest tym bardziej, że kibice Realu jednak aż tak o Messim nie piszą, nie przeżywają wszystkiego co z nim związane, a nawet zauważyłem, że po końcu tej bezpośredniej walki wiele kibiców Realu zaczęło doceniać Leo i jego wyniki, a także wielką rywalizację z Cristiano.
0
@Lucyfffer Samuel Eto'o też miewał odpadły. Właśnie przez swój charakter Guardiola się go pozbył.
1
@Lucyfffer Nie przesadzaj. Poza klasycznymi fanbojami każdy normalny kibic piłki nożnej docenia i jednego i drugiego. Kibicować nie trzeba ani jednemu ani drugiemu ale ja osobiście nie znam nikogo kto nie szanuje Ronaldo, a powiem więcej - patrząc na świat piłki nożnej to bardzo dużo osób mu kibicuje bardziej niż Leo.
0
@Lucyfffer Nie mówię, że nie ale sytuacja była dość "śmieszna". Najpierw Eto'o wygrał LM z Barceloną, a potem z Interem. Rok po roku. Oczywiście gra cała drużyna i sam Eto'o nie wygrywał LM tylko z kolegami ale potem powrót Zlatana do Włoch i Barca ponownie najlepsza w LM.
Szczerze? Może Zlatan potrafił zrobić więcej ale Eto'o był idealny pod Barcelonę.
0
@Lucyfffer Nie wiem ile w tym prawdy i ogólnie nie mam nic do Zlatana ale pamiętam jego wymianę z Eto'o i jeszcze dopłatę. Tyle lat, a ja dalej nie rozumiem dlaczego.
0
@mekston @FcPortoFan1999 Może i w pierwszym tygodniu ale obstawiam, że nie będzie to wcześniej niż po czwartym meczu.
0
@Kamiloza91 Wiem wiem i mimo, że wiele to nie zmienia to ja dalej uważam, że jednak jakaś różnica to jest.
Jeden mecz na takim turnieju to jednak zupełnie inną półka niż stracić jeden mecz w lidze.
0
Kto by się spodziewał, że Carlos Alcaraz będzie miał trudniej w pierwszej rundzie Wimbledonu niż Casper Ruud.
Trawa nie jest najlepsza dla Norwega ale widać, że Ruud będzie szedł tutaj mocno.
0
@Kamiloza91 Oczywiście, że bardzo słabo ale poprawiłem dlatego, że to jednak coś zmienia, a nie dlatego żeby napisać, że to świetnie.
0
@Kamiloza91 3 mecz bo z Holandią nie grał.
4
Kazimierz Węgrzyn wiedział, że jeden zespół będzie płakał.
Ja bym się nie domyślił - prawdziwy fachowiec.
0
Francja w ćwierćfinale! Ale jadą na tym turnieju Francuzi. Po złoto chyba.
3
@Destroyer_of_Worlds Nie.
0
Randal Kolo Muani chyba nas uratował bo tak byśmy "musieli" oglądać jeszcze kolejne pół godziny i słuchać tego komentarza.
0
Randal Kolo Muani! Francja 1-0! Trójkolorowi jadą dalej.
0
Na flashscore zmienili już herb przy nazwisku Kyliana Mbappe. Pierwszy mecz na Euro dla reprezentacji Francji jako obecny piłkarz Realu Madryt.
Zmieści coś w bramce w doliczonym czasie tak na przywitanie z madryckim kibicami?
0
@TheNekro94 Oni myślą, że będzie rewanż u nich.
0
@Rastafarnianin Podobno jak będzie remis to obie przechodzą dalej, łączą się i w 22 grają przeciwko 11-stce Portugalii.
0
@FcPortoFan1999 Podobno na rozgrzewce nawet widział piłkę.
0
@mekston Olivier Giroud podejrzewam, że właśnie byłby noszony na rękach.
3
@Deviler Fatalny to Ty jesteś.
0
@TaleOfUs Beton to u nich na ławce siedzi. Oczywiście swoje wygrał i szacunek ale czym dłużej tam będzie tym Francja będzie grać gorzej moim zdaniem.
1
@Lordzi Logiczne. Polska już nie gra więc lepiej nie będzie.
3
@Luciano99 Lepiej jakby przegrali i kto wie czy teraz nie śmiali by się z reszty, a tak reszta może śmiać się z nich.