0

@nabial Ale trochę racji ma. Oczywiście my kibice chcemy spektaklu tym bardziej, że na boisku są dwie drużyny, które powinny nam to zagwarantować ale właśnie - tutaj liczy się już wynik. Wszyscy wolą zdobyć puchar Mistrzostw Europy niż zagrać pięknie i odpaść w półfinale.

0

Drugi mecz pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów i druga niespodzianka.

Mistrz Gibraltaru Lincoln na wyjeździe ogrywa Mistrza Malty 1-0.
Oczywiście Hamrun od 10 minuty grało w 10-tkę ale cała drugą połowę siły były "już" wyrównane, a mimo to wynik się już nie zmienił. No, póki co dwa mecze i dwie niespodzianki.

0

A więc Lamine Yamal vs Kylian Mbappe - czy dzisiaj będzie pierwszy akt walki dwóch wielkich talentów/piłkarzy (Lamine może jeszcze nie jest wielkim piłkarzem ale będzie, mam nadzieję), którzy już od zbliżającego sezonu będą rywalizować w La Liga będąc liderami swoich zespołów (Barca, Real)?

0

@Trojanek23 Nie, po prostu kiedy pojawił się artykuł był 10-cio osobowy skład bez Daniego Olmo.

9

Hiszpania w 10-tkę. Muszą być mega pewni siebie i bardzo mocni.

2

FK Panevezys wygrywa pierwszy mecz z HJK Helsinki 3-0 w 1 rundzie eliminacji Ligi Mistrzów i są w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem w Finlandii.

Jagiellonia Białystok nie może być jeszcze pewna swojego rywala w 2 rundzie ale mistrz Litwy dużo bliżej awansu i dwumeczu z mistrzem Polski.

0

@mordini123 Tak ale kto wie może akurat trafili swój dzień.
Statystyki mają dobre ale jednak w nich przewaga HJK więc to też nie tak, że gwałcą Finów.

0

@Faro Nie mówię, że Hiszpania jest frajerem ale jeśli dobrze pamiętam to już na poprzednim Euro przegrali z Włochami będąc drużyną dużo lepszą. Oczywiście po karnych ale jednak.
Dlaczego Francja nie mogłaby ich pokonać tym bardziej, że Dembele jak ma swój dzień to jednak grać potrafi?

Zresztą na ostatnim Mundialu też się nie popisali gniotąc Maroko ostatecznie z nimi przegrywając po karnych, których kompletnie nie potrafili strzelać.

Serio? Ja tam jednak widzę pewien problem i wcale bym nie powiedział, że dzisiaj lekko to biorą.
Oczywiście wydaje się, że są drużyną lepszą niż 2-3 lata temu ale to żadna gwarancja przejścia Francuzów.

0

@mordini123 No niestety. Oczywiście nie można żadnej z tych drużyn lekceważyć bo Jagiellonia wcale na pewniaka nie wygląda ale chyba jednak Litwini powinni być teoretycznie łatwiejsi tym bardziej, że HJK większe doświadczenie w Europie.

1

FK Panevezys 3-0 po 70 minutach. HJK jeśli nic nie strzeli mimo rewanżu u siebie będzie w trudnej sytuacji.

I teraz mistrz Litwy podaje rękę Finom. Czerwona kartka dla jednego z piłkarzy Panevezys.

@FcPortoFan1999

0

@HypeR Dzisiaj może być drugi - tak połowicznie bo jednak nie gra Barcelona ale jednak kibice Barcy często właśnie kibicują Hiszpanii tym bardziej, że grają tam piłkarze Barcy.

0

@Hindus Petycję o powtórkę meczu? Mam nadzieję, że Polacy się dołączą i wreszcie tego karnego Błaszczykowskiego powtórzymy.

0

@Rust_Cohle Nie zdziwi mnie jak dzisiaj właśnie Francja wygra m, a Dembele zostanie bohaterem. On niestety lubi "uciszać" kibiców Barcy.

0

@Colon Ja gdybym grał w tenisa nigdy nie dałbym się pokonać.

0

@Encore Antoine Griezmann i Olivier Giroud na zmiany w 2 połowie.
W sumie szkoda, że nie dali Marcusa Thurama, a Dembele na ławkę.

0

@Faro Dlaczego niesprawiedliwym? Oczywiście jeśli Francja zagra słabo i awansuje po jakimś przypadkowym samobóju to przyznam Ci rację ale jeśli zagrają bardzo dobry mecz i okażą się lepsi od Hiszpanii to znaczy, że jednak byli sprawiedliwie.

0

FK Panevezys prowadzi do przerwy 1-0 z HJK Helsinki w 1 rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Przypominam, że zwycięzcą tej pary w 2 rundzie zagra z Jagiellonią Białystok.

Faworytem i teoretycznie trudniejszą drużyną jest ekipa z Finlandii ale mam nadzieję, że mistrz Litwy to dowiezie, obroni na wyjeździe i ostatecznie zagra z mistrzem Polski w kolejnej rundzie.

0

@Lucyfffer A czy to wina Adamka? Niestety takie jest życie i skoro więcej płacą w takim FAME niż w zawodowym boksie czy KSW to bez względu na Adamka nikt nie będzie chciał iść do zawodowego boksu czy MMA bo finansowo będzie to mniej opłacalne i w dużej mierze niestety będą mieli rację bo sport sportem ale sportowcem nie jesteś całe życie, a kasa jednak jest potrzebna.

Więcej pretensji do ludzi, którzy to oglądają i za to płacą bo to zawsze kibice ustalają za co płaci się najwięcej.
I szczerze? Ja sam zauważyłem, że boksu czy KSW już tyle osób nie ogląda za to FAME od groma... Nie chcę oceniać czy to dobrze czy źle ale wnioski wyciągnij sam.

0

@Lucyfffer A skąd wiesz, że Adamek nie jest zabezpieczony finansowo? Może jest tylko dostając tak dobre oferty po prostu nie chcę ich odrzucać ze względu na to, że całe życie poświęcił się sportom walki, że teraz po prostu może się tym "bawi" zgarniając przy tym duży hajs? Pamiętaj, pieniędzy nigdy za dużo, a jeśli są łatwe do podniesienia to większość ludzi z tego korzysta.

0

@Bykunn Patologia patologią ale ja to trochę widzę inaczej. Adamek nie pajacuje. Wchodzi na ring, robi swoje i inkasuje pieniądze.
Całe życie się bił - niestety w zawodowym boksie nie ma już szans. Być może lubi to robić, być może nie nadaje się do innej roboty więc robi to co przez całe życie, a nie w FAME? Cóż, płacą duże pieniądze więc korzysta z tego.
Tomasz Adamek moim zdaniem raczej do biednych się nie zalicza ale każda dodatkowa gotówka tym bardziej, że tutaj nie wkłada tyle wysiłku co w boksie zawsze się przydaje.

1

@Lucyfffer Skoro pchają mu pieniądze do kieszeni to dlaczego ma nie korzystać?
Inna sprawa, że najpierw mówił, że nie będzie tam walczył, a potem walczy ale gdyby tego nie powiedział nie wyszedł by na durnia i prawdopodobnie nikt nie miałby pretensji.

2

@tadzik447 A najlepsze jest, że Ci z rządu myślą, że to pomoże i ludzie przestaną pić... Akurat już to widzę, po prostu będą pić bimber i będzie jeszcze gorzej.

A komu zrobią na złość? Oczywiście normalnym ludziom, którzy choćby będą chcieli kupić alkohol na wesele czy inną imprezę i będą musieli znowu płacić bardzo dużo.
Zwykły alkoholik obejdzie tą ceną dużo tańszym bimbrem. Będzie więcej melin i więcej żuli. Tyle w temacie tych ich dobrych zmian.

PS Alkohol zniknie ze stacji benzynowych - kolejny wielki pomysł rządu.
Bo to cokolwiek zmieni. Nie na stacji to w sklepie ale i tak kto będzie chciał to kupi. Może ja czegoś nie rozumiem ale serio nie widzę w tym nic co miałoby cokolwiek poprawić na lepsze.

Już zabieranie samochodów miało poprawić, a tu jakieś kretyn zabił dziecko mając wszystko gdzieś.

0

@MesQueUnClub_87 A to wy nie jesteście braćmi?

1

@FcBarcaVamosMyClub Kto go lubi i jest jego kibicem i tak będzie dla nich najlepszy zaś jeśli ktoś go nie lubi to nawet jak skończy karierę to i tak będzie wyśmiewany. Także sytuacja bez wyjścia. Co nie zrobi i tak jedyni będą go wyśmiewać, a drudzy podziwiać.

2

@Sezam Mimo wszystko trener to trener i jeśli piłkarze go olewają to nie jest to problem w trenerze tylko w piłkarzach. Oczywiście może być tak, że przyjdzie ktoś inny i będą dużo lepsze wyniki ale jeśli do jednego nie mają szacunku to dlaczego mają mieć do drugiego?

Bardzo dobrze, że przegrali te karne. Zamiast słuchać trenera albo chociaż udawać (może też słabe ale przynajmniej nie poszło by to w świat) to gwiazdeczki lepiej widzieli co zrobić.

3

@RosjaninBut 3 lata więzienia? To co Ty żeś zrobił?

0

@Encore Bartosz Bednorz nie jedzie na IO ale klasę ma bardzo dużą i poza tym będzie kibicował reprezentacji Polski i kolegom.
Trochę szkoda, że go nie zabrali ponieważ sportowo moim zdaniem się bronił i uważam, że zarówno on jak i Bołądź spokojnie mogli być w składzie za Kaczmarka i Śliwkę ale cóż, Grbić też patrzy na nazwiska - nie mówię, że to źle może akurat w najważniejszym momencie się przebudzą ale jest to trochę słabe względem Bołądzia i Bednorza bo sportowo nie było słabsi niż ich koledzy.

0

Ależ Alexander Zverev dał dupy dzisiaj. Taka drabinka do półfinału, a on po 2-0 odpada sobie z Fritzem.

0

@AmigoBlancos Chcesz trafić za 100 zł idealny wynik i się pytasz ile będzie? A kto to wie? Bukmacherka to jest loteria i nikt Ci nie powie czy to dobry wynik czy nie tym bardziej, że Francja może nie gra dobrze ale bramek nie traci.

1

@mrboom @RichardWinters Jak pisałem wyżej mogę być niesprawiedliwy ale jeśli teraz sobie przypomnę całą swoją "karierę" szkolną to wiecie co? Przynajmniej za moich czasów nie było czegoś takiego jak wakacje w roku szkolnym. Oczywiście ja tego nie bronię, nie mówię, że to źle ale pamiętam, że dzieci jeździli na wakacje tylko w wakacje, ferie czy jakieś przerwy świąteczne.

Oczywiście pomijając różne choroby (ktoś tam zawsze był na coś chory) i normalne "legalne" wagary (chyba każdemu się zdarzyło, nawet najlepszemu uczniowi) każdy zawsze cały rok szkolny chodził do szkoły. Nie pamiętam sytuacji w której kogoś nie było tydzień - dwa bo akurat miał wakacje w Turcji albo innej Chorwacji.
Może czasy tak się zmieniły i za nimi nie nadążam, nie wiem.

Aha i oczywiście może rodzice takich dzieci łączą wakacje z obowiązkami i uczeniem innych rzeczy ale średnio mi się widzi to dlatego że zwyczajnie zabraknie na to czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?