0

@tadzik447 Oni chyba serio lubią ciągle być spoconym nawet jak się nie jest ubranym. Ja rozumiem jak ktoś lubi ciepło, a może nawet gorąco ale dzisiaj to jest tragedia, a nie gorąco. To są samobójcy.

0

@Trojanek23 Jedyny plus lata to właśnie praktycznie nagie kobiety. Ale poza tym to dramat.

3

@Trojanek23 I mokre muszelki.

3

@FCB_dimiC Tragedia taka pogoda. Nawet leżeć w cieniu, na plaży czy gdziekolwiek indziej to meczarnia. O pracy nawet nie mówię.
Mam nadzieję, że od jutra będzie to zapowiadane "ochłodzenie", które oczywiście dalej będzie ciepłe ale przynajmniej nie 35 stopni w cieniu.

0

@Arden To tym bardziej dziwi mnie "walka" o te "drobne" na śmierć i życie.

0

@mekston Na MŚ bez bramki, a tutaj już 9. Szkoda, że karnego mu nie dali bo już mógłby mieć 10.
Myślę, że jeśli coś jeszcze tutaj dorzuci to kto wie czy za 2 turnieje nie będzie liderem. W sumie jeśli nie Leo Messi to kibicuję jemu - niech tam będzie najlepszym strzelcem CA w historii.

0

@Foton A mi uśmiechnięta.

3

@joloskyy W nic.

0

@Borneo Oczywiście, że to nie Leo Messi ale w tym momencie czysto sportowo to właśnie Kylian Mbappe jest takim Messim tych czasów.
Mimo wszystko nie mówię, że to jest jakiś problem ale na pewno szkoda, że taki piłkarz zagra w Madrycie.

0

@Arden Oczywiście, że tak ale podziel tę kwotę na piłkarzy (zapewne są jakieś wytyczne kto ile otrzyma) i wyjdą z tego "małe" sumy. Większość z nich zarabia w klubach dużo więcej i na biedę narzekać nie mogą.

Ja nie będę mówił co mają z nimi robić bo to nie moja sprawa ale pamiętam jak kłócili się o kasę za ostatni Mundial więc wiem, że nikomu nic nie dadzą ale jakby tak jakąś kwotę przekazali na chore dzieci to ok by za bardzo nic nie było, a i wizerunek mocno by poprawili. Zarabiają tak dobrze w klubach, że gra w reprezentacji to powinna być przyjemność powiązana z patriotyzmem, a nie liczenie na zarobek.
Mimo wszystko to ich pieniądze i mogą robić z nimi co chcą, nie będę ich wyzywał jeśli wezmą dla siebie.

0

@tadzik447 Może setkę albo ze dwie łyknął i nie chcę się przyznać?
Wtedy spacer przyjemniejszy.

2

@Joe_Barbaro Chciałbym awansu Słowacji kosztem beznadziejnej Anglii ale ciężko będzie. Oni grają słabo ale tyle indywidualności, że spokojnie jeden błysk któregoś z nich i mogą spokojnie odprawić Słowację.

Jeśli chodzi o Hiszpanię to liczę na wielki ćwierćfinał z Niemcami (szkoda, że tak szybko) ale u wreszcie na bramkę Lamine Yamala.

0

@FcPortoFan1999 W kościele byłeś?

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że mają za rywala tylko Słowację, której nic nie odbieram ale wątpię żeby pokonali nawet słabych Anglików. Gdyby był ktoś na poziomie Szwajcarii to zapewne Anglia dzisiaj mogłaby podzielić los kolegów z Włoch i mogłoby się umówić wspólnie na pożegnalny makaron.

1

@Arden Na miejscu Roberta Lewandowskiego sprzedałbym tą bramkę reprezentacji Francji. Oni mieliby łatwiejszą drabinkę, a on sam mógłby zarobić więcej niż 2 mln złotych.

0

@Kubsoleon Ja myślę, że Vinicius to weźmie w tym roku. Anglii nie widzę ze złotem choć nawet gdyby to Jude na razie niewidoczny. Kroos chyba ma za mały hype (chociaż będę mu kibicował), a Mbappe trochę podobnie jak Jude, szału nie robi i jego reprezentacja gra słabo.

1

Można powiedzieć, że gdyby nie rezerwowy Lautaro Martinez to Argentyna pojechałaby teraz do domu ale wiadomo, że cały zespół gra bardzo dobrą piłkę więc brawa należą się każdemu.

0

@ACMaldini3 Szczerze mówią nie mam pojęcia ale kontrakt obowiązuje od 1 lipca więc na ten moment jeszcze jest piłkarzem PSG ale myślę, że to nie jest tak, że może go zerwać. Wszystko podpisane tylko "czekają" na datę, która i tak większej zmiany nie wprowadzi bo Kylian Mbappe jest na Euro, a potem ma wakacje więc w Madrycie to pojawić się może za miesiąc albo więcej.

1

@Kubsoleon Oczywiście to żart skierowany w dużej mierze do sytuacji z Jorginho, który wygrywając LM i Euro w 2021 stał przed dużą szansą na ZP bo "wszyscy" chcieli dać "byle" komu byleby nie Leo Messi.

Choć teraz uważam, że nie ma takiej rywalizacji niż wtedy Messiego i Lewandowskiego bo nawet jeśli Złotą Piłkę dostanie Vinicius Junior, który owszem w klubie grał bardzo dobrze i jednak byl tym, który niejako przesądził losy Ligi Mistrzów na korzyść Realu Madryt to jednak gdyby ktoś się nieoczekiwanie pojawił na właśnie Euro lub CA to wcale nie musiałby być bez szans.
Mimo wszystko jak wyżej napisałem - to bardziej żart nawiązujący do sytuacji Jorginho niż coś co uważam, że powinno być.

0

Dzisiaj ostatni dzień w którym Kylian Mbappe jest piłkarzem PSG. Od jutra oficjalne będzie "biały" i dołączy do Realu Madryt.

0

@maroon Mam wrażenie, że Julian Alvarez lepiej pasuje to taktyki k gry z Leo Messim. Zresztą na ostatnim Mundialu niejako się to potwierdziło.

0

@AmigoBlancos Też tak uważam. Moim zadaniem mogli i powinni lecieć już po grupie.
Mimo wszystko dla mnie Polska wyglądała lepiej od nich ale wiadomo, że skoro Włosi zaszli dalej to będą wyżej.

Niby obrońcy tytułu ale brak ich na ostatnim Mundialu to jednak nie był przypadek. Piłkarze słabi, drużyna kiepska i w ogóle tak patrząc na nich to mam wrażenie, że już od 2018 roku kiedy zabrakło ich już wtedy na MŚ mają równy zjazd tylko różnica polega na tym, że w 2021 roku jeszcze wyciągnęli z tego złoto Euro (choć moim zdaniem bardzo szczęśliwie - uważam, że Hiszpanie bardziej to zawalili niż Włosi wygrali ale faktem jest, że to Włosi zdobyli złoto), a teraz już pojechali zasłużenie do domu nie męcząc kibiców swoją tragiczna grą.
Arrivederci, płakać po nich nie będę.

0

@maroon Julian Alvarez. Dzisiaj oczywiście Lautaro Martineza wyszedł w pierwszym składzie ale w dwóch pierwszych meczach grał właśnie Alvarez, a Martinez wchodził z ławki.

Co ciekawe Lautaro dwóch pierwszych meczach jako rezerwowy strzelił dwie bramki w 88 minucie meczu, a dzisiaj w 86 minucie meczu. Upodobał sobie końcówki.

1

4 bramki na tym turnieju Copa America Lautaro Martineza (szkoda, że nie wykonywał karnego - kto wie czy nie skończyłby meczu z hat trickiem), 9 w całej historii jego udziałów na CA i 28 bramek w reprezentacji Argentyny.

Gość jest rezerwowym, a mimo to będzie szedł po króla strzelców, a i w historii strzelców w reprezentacji Argentyny zbliża się nieuchronnie do siódmego i szóstego na liście - Angela Di Marii (31 bramek) i Gonzalo Higuaina (31 bramek).

Dla porównania Julian Alvarez ma w reprezentacji tylko 8 bramek. Oczywiście jest trzy lata młodszy od Lautaro, zagrał mniej meczów i zadebiutował w reprezentacji później ale nie zmienia to faktu, że jest podstawowym napastnikiem i wcale łatwo nie będzie żeby dogonić Martineza.
---
Lautaro Martinez mistrz Włoch, król strzelców Serie A.
Teraz może dołożyć Copa America i króla strzelców (ale wciąż trudne zadanie przede wszystkim to złoto) i Złota Piłka dla Argentyńczyka.

3

@mekston Mateusz Bogusz 12 bramek w tym sezonie MLS. Tyle samo co Luis Suarez i Leo Messi.
Moim zdaniem gość wręcz musi dostać powołanie na kolejne zgrupowanie.

0

@Hindus Oczywiście ale nie zmienia to faktu, że przez kłopot bogactwa na 10-tce i niejako biedy w ataku Havertz gra na nie swojej pozycji i mimo niezłego meczu nie strzelona setka mocno mówi o nim, a jednak trzeba powiedzieć, że walczy i robi co może. Gdyby miał skuteczność jak prawdziwy napastnik byłby królem strzelców.

1

Jamal Musiala 2-0. Bardzo dobrze. Cała La Rambla szczęśliwa!

1

Wydaje mi się, że granie na "9-tce" nie jest zbyt dobre dla Kai'a Havertza. Widać, że Niemiec grać potrafi ale nie będąc napastnikiem nie ma takiego wykonc przez co wielu mu umniejsza. Oczywiście setki trzeba trafiać - nie będę mówił, że nie ale wysunięty napastnik to nie jego miejsce i traci moim zdaniem sporo na tej pozycji.

1

@fart Będąc złośliwym powiedziałbym, że Mario Goetze zrobił to szybciej nawet strzelając bramkę w finale. Był lepszy od Leo w latach 2014-2022 bo był mistrzem świata?

2

@Jackazz Śmiem twierdzić, że Kai Havertz może w przyszłości (może na tym turnieju) zostać królem strzelców Euro. Leo Messi nigdy tego nie osiągnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?