Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Minuta 28 Cristiano Ronaldo odpalił się po raz pierwszy.
0
@MesQueUnClub96 Mimo wszystko lepiej trafić Austrię, która mimo dobrej formy nie wiadomo jak zagra w późniejszych fazach niż Francję czy Niemcy lub Hiszpanię.
0
@Herato W teorii tak ale i tak nikt nigdy nie ma tyle samo odpoczynku. Oczywiście największym problemem byłoby gdyby drużyna z grupy A zagrała w pierwszym meczu 1/8 z drużyną grupy F - wtedy to już jest bardzo znacząca różnica.
1
@GeneralXavi No przecież nie na następnym.
1
@zadafcb Właśnie. Tu nie chodzi o trudność drabinki tylko o kalkulacje w ostatnich meczach. Popatrz na Francję - nie mogli wygrać z nami to mogli jebnąć sobie samobója i już cyk, łatwiejsza drabinka. Oczywiście dobrze, że zagrali fair ale może się okazać w ostatecznym rozrachunku bardzo złe dla nich samych.
0
@tbas Ok ale karne Lewego nie są już tak pewne jak za czasów Bayernu. Dla mnie osobiście kiedy Lewy podchodzi do karnego to coś tak niepewnego jak dawniej pewniak.
0
@tbas Bardzo dobrze, że był powtórzony ale sędziowie jakby bardziej zwracali na to uwagę niż dawniej. Poza tym powtórkę też francuski bramkarz wyczuł. Wcale te karne Lewandowski ostatnio pewne nie są. Dla Ciebie może są, dla mnie nie.
@mekston Oczywiście, że tak ale dawniej aż tak nie pilnowano tych bramkarzy więc poniekąd to też sporo szczęścia.
Skuteczność dalej bardzo dobra ale moim zdaniem te jego karne w ostatnim czasie wcale nie są pewne i kiedy Lewandowski podchodzi do karnego ja mam duże obawy. W czasach Bayernu wiedziałem, że będzie gol.
0
@tbas Dostaje powtórki dzięki czemu chociażby ten wczorajszy czy z MŚ ostatecznie wpadł ale generalnie kiedy Lewandowski grał w Bayernie mimo iż też mógł się pomylić to byłem pewny jego bramki z karnego, a teraz praktycznie każdy karny jest tak niepewny, że szok.
4
@Kamil689 Właśnie o to chodzi. Wykonywał bezbłędnie, a teraz zaczął pajacować i mało co wpada do bramki. Ma szczęście, że sędzia pilnuje aż tak przepisów i je powtarza.
8
@mekston Fakt pomylił się. Spokojnie można było tutaj nawet 10 punktów zdobyć.
0
@mekston Cóż zobaczymy. Dzisiaj wystarczyło "tylko" strzelić dwie bramki i drabinka byłaby jakże inna, a jednak gdyby nie karny to Mbappe znowu miałby mecz na zero.
Skoro z Polską było mu ciężko to ciężko mi uwierzyć, że nagle w takiej drabince będzie szalał choć umiejętności ma - kto wie może zrobi to czego od niego oczekują Francuzi.
0
@mekston Nie tyle wyróżniam Kroosa co jednak pamiętam, że grał w Realu i był jednak jednym z ważniejszych graczy zdobywających ligę i LM więc jakieś argumenty już ma. Mbappe ich nie ma... Tzn. ligę wygrał ale w LM mimo króla strzelców kiepsko.
1
@mekston Kylian Mbappe mając taką drabinkę robiąc finał i złoto zdobywa Złotą Piłkę.
Innej możliwości za bardzo już nie widzę. Fazę grupową jednak "popsuł" i ze słabą drabinką moim zdaniem wcale ZP nie musiałby zdobyć.
0
@mekston Oczywiście, że różnica - sam to przyznaję ale jednak chociażby tamta Francja, a ta to moim zdaniem też wtedy wyglądali dużo lepiej mimo iż schrzanili tamto Euro, a i ich skład nie powiedziałbym, że wtedy był gorszy.
Także podsumowując Włosi wtedy wyglądali lepiej ale i moim zdaniem rywali nie mieli słabszych niż teraz, a może i lepszych. Ewentualnie Niemcy teraz wyglądają mocniej niż wtedy, może Hiszpania - reszta wydaje się jednak słabsza. Na papierze niekoniecznie ale na boisku widać różnicę.
1
@mekston Dla mnie osobiście w tej sytuacji Kylian Mbappe jeszcze nic na tym Euro nie pokazał więc jeśli nagle w tych 4 meczach nie zrobi czegoś ekstra to nawet złoto mu nie pomoże.
Kane i Bellingham też na razie kiepsko. Szczerze? Sam coraz bardziej idę ku Viniciusowi mimo, że i on pierwszy mecz na CA na minus.
@Arden Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że jak nie Toni Kroos to właśnie Vinicius Junior.
@Encore Właśnie - trudna drabinka - moim zdaniem właśnie teraz gra o ZP. Jeśli doprowadzi Niemców do złota to Złota Piłka będzie bardzo realna. Ma swoje 5 minut.
1
@Rust_Cohle Na papierze to powinny być półfinały.
1
@mekston Mówiłem, że gdyby to były MŚ to Francuzi lekko, a że Euro to ich robimy. Akurat nie udało się ich zrobić ale remis to i tak dużo.
1
@mekston Austria vs Czechy i zwycięzca w ćwierćfinale - chętnie bym to obejrzał choć oczywiście po takiej grupie życzę Austrii nawet i finału.
0
@mekston Mimo wszystko dla mnie większymi faworytami byli wtedy Francuzi, Hiszpanie, Portugalczycy, Anglicy, Niemcy i Belgia. Dla mnie osobiście złoto Włochów to była duża niespodzianka. Oczywiście teraz byłaby jeszcze większa ale już finał kto wie czy nie zrobią.
0
@mekston Teoretycznie tak ale 4(3) lata temu też myślałem, że Włosi nie mają takiej kadry jak Hiszpania choć oczywiście teraz się wydaje, że są jeszcze słabsi na papierze niż wtedy.
Mimo wszystko szybciej Belgię wtedy widział w finale niż Włochów.
0
@mekston Na papierze wydaje się, że ta strona drabinki miażdży totalnie i to tutaj jest nowy mistrz Europy ale potem wychodzą takie Włochy z Anglią... Oby nie.
0
@Emhyr Nie wiem co Francuzi widzą dalej w Deschampsie ale oni już Euro 2016 powinni wygrać. Oczywiście potem złoto w 2018 więc nie ma tematu ale dalej 2020(2021) cienko i mimo srebra w 2022 roku widać było, że po meczu z Polską i nagłym błysku Mbappe w finale w sumie równie dobrze mogli odpaść dużo wcześniej. Oczywiście tutaj kto wie - może nagle się rozkręcą i zdobędą złoto ale póki co wyglądają jakby mieli więcej farta niż czegokolwiek innego. Już z Austrią nie musieli tego wygrać.
0
@Destroyer_of_Worlds W sumie mieliby łatwiej przynajmniej w teorii gdyby się poszczęściło...
1
@Popitek12 Hat tricka w finale Euro Mbappe nie widział, a na MŚ luźno.
0
@Emhyr Finał? Dla mnie to już Francuzi w ćwierćfinale Anglią mieli sporo szczęścia.
0
@Emhyr Zinedine Zidane powinien być ich selekcjonerem od MŚ 2022.
1
@Encore I Polski - oczywiście możecie mnie teraz wyśmiać ale moim zdaniem gdyby Probierz nie zesrał się z Austrią to byśmy mogli wyjść z tej grupy no ale coś mu odbiło i tyle z tego.
2
@mekston Jeśli dobrze liczę to ogólnie 6 bramka.
1
9 mecz z rzędu na ME - nikt tego nie zrobił. Laskowski ciekawostka na miarę złota ME!
0
Gooooool! Robert Lewandowski! Fart czy nie - 6 bramka na ME i 83 w reprezentacji Polski!
Francja 1-1 Polska!