Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA W tak szybkim tempie? Nie raz godzinę oglądają i nie wiedzą co robić, a tu w sekundę ogarnęli wszystko.
0
Już nas przekręcają. Nie wiem czy był karny ale VAR nie mógł obejrzeć?
0
@AFA Anglia jest obecnie moim zdaniem tragiczna, a ta Austria trochę niedoceniana (wszak to właśnie z nimi najbardziej liczyliśmy na zwycięstwo) już z Francją wcale nie musiała przegrać.
0
Moim zdaniem jeśli chcemy grać na dwóch napastników to nie może to być Buksa i Piątek jednocześnie ale ja się nie znam to się nie wypowiadam.
0
@AFA Szczerze mówią to wcale bym się nie zdziwił jakby ta Austria robiła Brazylię.
0
@Rust_Cohle Ja i tak dalej wierzę, że mimo trzech porażek te punkty z innych grup nam coś dadzą.
0
Mam wrażenie, że może poza brakiem Salamona wyszliśmy gorszym składem z gorszą formacją i bez większego pomysłu. I tak wiem, jest początek meczu więc zaraz może się to zmienić i oby za chwilę to Polacy strzelali bramki ale mam wrażenie, że skład z Holandią był lepszy.
0
Wygramy dzisiaj! Polska Biało Czerwoni!
0
@AFA Ok spoko. Tak pytałem dla upewnienia.
1
@AFA Naszych czyli Polaków czy Argentyńczyków? Nie chcę być teraz złośliwy ale serio w tym momencie to nie wiem bo "Was" ambasadę można odebrać, że kiedy piszecie "mamy mocną drużynę" to nie chodzi Wam o Polskę ale właśnie o Argentynę.
0
@MesQueUnClub96 Syn do ojca po nazwisku. @Rust_Cohle
0
@KobeFR Tylko, że Kane w klubie mimo wyników strzeleckich nie wygrał nic więc wątpię, że dali by mu ZP tym bardziej przy jego hype, a Viniciusa. Jedynie ten Bellingham ale uważam, że po pierwszej części sezonu nieco siadł w Madrycie i to Vinicius był liderem, a Jude na razie na Euro gówno gra więc z taką grą moim zdaniem nic nie dostanie.
Toni Kroos? Oczywiście jeśli byłby liderem Niemców (na razie gra świetnie ale nie mogę powiedzieć, że jest ich wielkim liderem), zdobyłby złoto i MVP, a Vinicius na CA nie pokazałby nic to może, może... Ale też wątpię. Jak dla mnie Viniciusa może zmieść tylko Kylian Mbappe ale on potrzebuje złota Euro, MVP i króla strzelców.
0
@Who_you_mam Szczerze? Chyba jednak i tak postawiłbym na Viniciusa Juniora.
0
@KobeFR Zależy od tego co zagra Vinicius Junior na CA.
0
64 bramka Harry'ego Kane'a dla reprezentacji Anglii i 5 na Mistrzostwach Europy.
Anglik niebawem skończy 31 lat ale spokojnie może zagrać jeszcze na dwóch dużych turniejach - MŚ 2026 i ME 2028 - oczywiście może i więcej ale moim zdaniem te 4 lata i te dwa (trzy z obecnym turniejem) turnieje mogą wystarczyć żeby Kane miał ponad 100 bramek w reprezentacji i nawet po 10 (i więcej) na ME i MŚ (8 bramek ma teraz) - może bez żadnego trofeum ale piłkarz, który na koniec kariery może mieć jedne z najlepszych statystyk ze wszystkich napastników jeśli chodzi i reprezentacje i duże turnieje (choć w piłce klubowej także ma je świetne).
0
@mekston Patrząc na dzisiejszy skład to może być on lepszy? No można mówić, że Huber czy Fornal wchodzą i że nie ma większej różnicy ale uważam też właśnie, że to TOP forma Leona czy Kurka może być decydującą właśnie w najtrudniejszych i najważniejszych momentach.
1
@Encore Wiem, że mamy całą masę wielkich siatkarzy ale mam wielką nadzieję, że Wilfredo Leon przygotuje TOP formę ma IO. Złoto olimpijskie z jego TOP formą będzie jeszcze dużo bardziej możliwe.
1
@Lionel_Messi10 Nie ma sprawy. Pytanie bo pewnie się orientujesz. Oczywiście za dużo nie pooglądam z pewnych przyczyn ale lubię duże turnieje reprezentacyjne - gdzieś będzie lecieć w polskiej tv Copa America?
1
@Lionel_Messi10 Generalnie mi to nie przeszkadza, ba nawet do dzisiaj nie wiedziałem o istnieniu tej nagrody więc tylko można się cieszyć, że Leo Messi prawdopodobnie ją dostanie.
1
@bartekvisca To nie MŚ tylko ekstremalne trudne ME. Nie ma szans. Chorwacja już po fazie grupowej jedzie do domu.
0
@Barcasub Jean Pierre Nsame ma bardzo mocne nazwisko jak na naszą Ekstraklasę. Oczywiście ostatnie pół roku po prostu fatalne ale jeśli będzie mu się chciało i zostało mu cokolwiek z tego co grał i strzelał w mocniejszej lidze szwajcarskiej to powinien być gwiazdą Ekstraklasy tym bardziej jeśli Legia Warszawa zacznie grać tak jak powinna.
Mimo wszystko Nsame ma mocne nazwisko i od samego początku będzie po prostu musiał strzelać bramki.
1
@Lionel_Messi10 Trzecia dekada tak ale generalnie można powiedzieć, że gra 20 lat. Do 30-stu nie dojdzie ale oczywiście nie zmienia to faktu, że tylko Leo Messi może dostać tą nagrodę jednak dla mnie czymś fajniejszym byłoby gdyby taką nagrodę rozdawali za dekadę czyli 10 lat.
1
@emeu Lajos Ku.
0
@emeu Emre Can.
1
@Lionel_Messi10 5 kandydatów było? Wiesz kto poza Leo i CR?
0
@michaleu W takim razie musisz kibicować Niemcom na Euro i nie kibicować Brazylii na CA. Oczywiście to niczego nie gwarantuje ale bez takich rozstrzygnięć nie ma szans żeby Kroos cokolwiek zdobył.
27
Niemcy 2-0 Węgry
22' Nie Toni Kroos
67' Nie Toni Kroos
3
@Lionel_Messi10 @TheNekro94 Szkoda, że nie wręczają jej co 10 lat (jednak 30 to jest bardzo dużo i w sumie nikt tyle nie gra) ale nawet jeśli co 30 lat to oczywiście, że nie ma innego kandydata.
Nawet w sumie nie widziałem, że jest taka nagroda i że ktokolwiek ją wcześniej zdobył.
1
@Lionel_Messi10 Co to jest ta Super Złota Piłka?
Od czego zależy jej zdobycie?
Dlaczego akurat za 5 lat?
Zapewne nikt jej nie zdobył wcześniej?
0
@szymek029 Tak.