Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kigani Albania w naszej grupie eliminacyjnej może nie była outsiderem ale nie mieli awansować i to z pierwszego miejsca. Nie mówię, że awansują teraz ale dzisiaj Włochom się postawią.
1
@Aferzysta Na MŚ szli by po medal. Tutaj mogą nie wyjść z grupy.
0
@Astad Zbyt wysokie spalanie? I co ustaliłeś, jaki problem? Czy trzeba jednak do mechanika?
1
@Aferzysta Ja bym jeszcze stwierdził, że mniej niż dwa gole nie strzelą.
0
Matteo Berrettini w finale turnieju ATP w Stuttgarcie.
Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno był w TOP 10 rankingu ATP i że grał w finale bodajże Wimbledonu.
Co się stało z Włochem, że jest tak nisko w rankingu?
@mekston @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Spokojnie. Chorwacja nie lubi strzelać bramek.
2
@cchesterr43 Pojechałeś tam i mnie nie wziąłeś? Chociaż premię mi przywieź.
0
@Nati Oby tak w każdym meczu. Mecze 0-0 także mogą być ciekawe i zacięte ale nie ma to jak bramki - o to chodzi w piłce nożnej.
0
@matirix20 Oczywiście na Mistrzostwach Europy!
0
Hiszpania! 2-0! Fabian Ruiz!
1
36 gol w reprezentacji Hiszpanii Alvaro Moraty! 7 bramka na ME!
0
@IronMan43 Dlaczego niestety? Nie lubisz go? Nie kibicujesz czy po prostu nie czujesz się Polakiem?
0
@mekston Akurat Jasona Doyle to mi bardzo szkoda ale cóż mogę poradzić? Szkoda tej minimalnej porażki z Łagutą w bodajże 2021 roku... Ale i tak Bartek Zmarzlik idzie po najważniejsze rekordy - może trochę zadanie ma ułatwione bo nie jeżdżą Rosjanie (dokładniej to dwóch) ale nie jego wina.
1
Wiem, że trwa Euro ale o 19 ruszają zawody żużlowe w Szwecji. Bartosz Zmarzlik wykona kolejny krok do piątego mistrzostwa świata.
0
@agaFCB Można się śmiać z Alvaro Moraty ale gość ma aż 35 bramek w reprezentacji Hiszpanii (4 miejsce ex aequo z Davidem Silvą), 6 na ME - stoi przed dużą szansą by dobić nawet do dychy podczas tego turnieju i 3 na MŚ - szczerze? Bardzo dobre statystyki, a już na Moratę to świetne. Kto wie czy oo tym turnieju nie wyprzedzi w reprezentacji Fernando Torresa.
2
@TaleOfUs Pomyłka? Być może ale jednak medal MŚ 2 lata temu zdobyli.
0
@FcPortoFan1999 Albo spotkać się z Najmanem w jakimś FAME MMA.
0
@dge21 Ja powiem tak - pamiętam złoty okres Hiszpanów. Kibicowałem im wtedy i mimo że (nie licząc Polski) bardziej będę kibicował Francji czy Niemcom to jednak taki Lamine Yamal ze złotem ME to byłby piękny scenariusz tym bardziej jeśli byłby jednym z ważniejszych punktów drużyny. Nic nie mam do Chorwacji ale w tym meczu, w tej grupie liczę, że Hiszpania zrobi swoje i Yamal będzie bardzo ważną postacią tej drużyny.
0
@AFA Właśnie też z tego powodu pytam bo minęły (prawie) dwa lata, a oni obaj nie wyglądają na gości, którzy mieliby nagle kończyć kariery tym bardziej jeśli chodzi o Leo, który na boisku robi dużo więcej niż "tylko" strzelanie bramek, a więc w teorii może szybciej dotrzymać do kolejnej większy imprezy w formie.
0
@daniel32778 Janne Ahonen też sto razy kończył karierę. Poczekamy na spokojnie.
0
Nie chcę być złośliwy ale tutaj zwolennicy piłki w Ameryce Południowej twierdzą, że Brazylia jest bardzo mocna, a tutaj Ronaldinho takie słowa? Czyli jak to jest? Brazylia bardzo mocna i Ronaldinho bredzi czy może Równie gada mądrze ale zwolennikom półki w Ameryce Południowej "nie wolno" mówić o słabej Brazylii?
I pytam z ciekawości, a nie ze złośliwości bo bardzo mnie to teraz zaciekawiło bo mimo iż Brazylia rzeczywiście nie wydaje się tak mocna i legendarna jak dawniej to jednak ma w składzie piłkarzy, którzy w piłkę grać potrafią.
2
Powiem Wam, że kupiłem Skarb Kibica Euro 2024 ale jeszcze go nie przeczytałem. Oczywiście na pewno przejrzę ale bardziej kupiłem go w celach "kolekcjonerskich".
A u Was ja to wygląda?
1
@mekston Nawet Francja, która na papierze wygląda najmocniej niby ma bardzo dobry okres bo licząc od Euro 16 aż trzy medale i to bez brązu ale "tylko" jedno złoto więc niby najmocniej, a jednak bez dominacji z samych zwycięstwach.
0
@mekston Finał zawsze rządzi się swoimi prawami choć teraz po dwóch złotych medalach Argentyny z rzędu na pewno inaczej do niego podejdą niż ostatnio kiedy podchodzili po "porażkach".
0
@mekston W tym momencie uważam, że Argentyna ma największe szanse na triumf w CA, a wtedy Leo niesiony kolejnym dużym sukcesem myślę że zdecydowałby się grać dalej ale to piłka więc różnie może być. Mimo wszystko Leo na kolejnym (wtedy już niestety ostatnim) mundialu to byłoby coś świetnego ale pewnie sam Leo musi sprawdzić jak będzie ze zdrowiem i formą bo na pewno jechać by podpisać listę nie pojedzie.
2
@FabianekMrozek Podobno odchodzisz z Liverpoolu i niby największym faworytem do pozyskania Ciebie jest Cracovia, prawda to?
1
@Lionel_Messi10 Gdzie jest Paulo Dybala i Angel Correa?
2
@mekston Pamiętam jak bodajże mówił (czy mi się coś pomieszało?), że na kolejnym mundialu raczej nie zagra ale właśnie nie dawno natknąłem się, że niby teraz nie mówi nie, a że do MŚ tylko 2 lata, a Leo gra na takiej pozycji, że spokojnie może nie tylko dotrwać ale i być w dobrej formie to liczę, że się uda.
Myślisz, że 120 goli to takie max co może strzelić Leo w reprezentacji czy jednak 130 w przypadku dotrwania do MŚ w zdrowiu i formie nie jest niemożliwa choć oczywiście trudna?
1
@kigani Ja obstawiam, że nie wyprzedzi choć chciałbym jednak mimo wszystko nawet gdyby Leo Messi pograł jeszcze te dwa lata i strzelił te lekko ponad 20 goli (co byłoby bardzo trudne) to zapewne i tak Cristiano Ronaldo jeszcze coś strzeli w reprezentacji więc ta ilość goli do strzelenia jednak byłaby większa.
3
Widzę, że Leo Messi strzelił dzisiaj dwie bramki i ma już łącznie 108 bramek w reprezentacji Argentyny. Awansował (na razie) na ex aqeuo 2 miejsce w klasyfikacji wszech czasów.
Czy wiadomo coś kiedy Leo Messi zakończy karierę reprezentacyjną czy jednak jest szansa żeby wytrzymał jeszcze dwa lata do Mistrzostw Świata?
Chciałbym zobaczyć Leo jeszcze na MŚ żeby spróbował pobić rekord bramek na Mundialach Miroslava Klose.
Cztery bramki w takim wieku to byłoby bardzo dużo ale myślę że Leo mógłby zaatakować.
@mekston @Lionel_Messi10 @Sysia11 @AFA Może się coś orientujecje?