1

@JimMorrisonFCB Ja powiem trochę inaczej - Southgate oczywiście zrobił drugi finał z rzędu i to jest duża sprawa ale wciąż pozostają bez złota, a mam wrażenie, że ta kadra ma taki potencjał, że spokojnie mogłaby wygrać i Euro i MŚ więc zmiana Southgate'a nie musiałaby być ze względu na złe wyniki ale po to by ktoś inny uwolnił tych piłkarzy i wprowadził ich na wyższy poziom z którego wróciliby do domu z imprezy mistrzowskiej ze złotem.

Nic nie odbieram Garethowi ale "obawiam" (tak na prawdę to mnie to cieszy) się, że z nim złotego medalu dużej imprezy nie zdobędą, a te srebra kiedyś przestaną cieszyć.

3

@NeroTFP1 Jeśli powie to zapewne skłamie ale w to byłbym zdolny szybciej uwierzyć niż w to jak niektórzy idą gdzieś do Arabii, USA czy innego Kataru i mówią, że zawsze marzyło tak zagrać.

Milan jednak był TOP TOP-em w czasach dzieciństwa Moraty więc kto wie co tam sobie myślał.

0

@mekston Myślę, że może wpłynąć. Takie plebiscyty z góry są skazane właśnie na coś takiego.

Pamiętasz kiedy bodajże w 2017 roku Kamil Stoch dostał nagrodę Sportowca Roku? Dlatego, że plebiscyt był akurat w dniach w którym Polak jechał wszystkich na TCS to SMSy szły na Kamila.

Ostatecznie nie mówię, że źle, że wygrał ale na pewno tamten nie liczący się TCS do tego plebiscytu bardzo mu pomógł.

0

@FcPortoFan1999 Po prostu ma pecha, że nie był dobrym piłkarzem ofensywnym. Cóż, życie. Niestety.

6

@pt9 Właśnie widziałem na ulicy osobę, która płakała, podszedłem do niej i powiedziałem, że płacze nieprawdzie i udaje. Skończyła płakać i poszła do domu.

0

@FcPortoFan1999 Ciężko powiedzieć ale jak napisałem wyżej. Dla mnie ilość trofeów nie oznacza od razu przyznania Złotej Piłki.

Druga sprawa jest taka, że ja jestem "teamOfensywa więc zawsze będę za piłkarzami ofensywnymi. Może to jest niesprawiedliwe względem defensywnych piłkarzy ale nic nie poradzę.
Pamiętam też szał swego czasu na Van Sojka i o mało nie dostał Złotej Piłki kosztem Messiego. Nie mówię, że grał źle ale to byłaby dopiero śmieszna sprawa gdyby dostał wtedy Złotą Piłkę.

2

@FcPortoFan1999 Muszę przyznać, że za wiele meczów Realu Madryt nie oglądałem więc też nie mogę powiedzieć, że grał źle ale zaczyna mnie śmieszyć, że "zaczynamy" rozdawać ZP nie najlepszemu (już pomijam fakt, że obrońcy i napastnika nijak nie idzie porównać), a takiemu, który wygrał najwięcej trofeów.

Już rozumiem skąd była ta nagonka na Jorginho w 2021 roku.

TOP 3 ZP 2024?

1. Dani Carvajal
2. Nacho Fernandez
3. Joselu

2

@Luciano99 Ale, że będziemy tutaj analizować płacz to się nie spodziewałem. La Rambla jednak wciąż zaskakuje.

1

@sen Z matematyki, a z nią nie wolno się kłócić wychodzi mi pół na pół. Albo zagra albo nie zagra.

0

@barcelonaLM Ale te "wasze" problemy z płaczem piłkarzy są niesamowite. Najbardziej mnie śmieszą tłumaczenia poszczególnych piłkarzy czemu kto jak płakał. Kiedy powinien, a kiedy nie.
Kto ładniej, a kto brzydko.
Jeszcze "napiszcie" ile łez wylali.

0

@MesQueUnClub_87 Oczywiście, że tak ale w poprzednich latach także głosowali czy to dziennikarze czy selekcjonerzy lub kapitanowie i widziałeś jak to wyglądało.
Często gęsto właśnie na Ronaldo i Messiego (nie mówię, że nie zasłużyli ale najbardziej ich znali) lub na swoich kolegów.

15

@Rust_Cohle Masz prze*ebane. Właśnie dostałem wiadomość, że przeczytał to jego syn.

1

@capoN W ogóle musicie mieć mega pecha, że nawet po zmianie ludzi ciągle jest to samo bo oczywiście, ja rozumiem, że ktoś pojechał na urlop, imprezuje, pije i słucha muzyki ale żeby tak każdy?

W sensie chodzi mi o to, że każdy od rana do nocy słucha głośnej muzyki, przeklina i w ogóle ciągle hałasuje? Nie wiem gdzie to jest ale serio dramat i nie tylko dlatego, że Wam to przeszkadza ale dlatego że Ci ludzie ewidentnie mają coś nierówno pod sufitem bo nikt normalny tak się nie zachowuje non stop.

Ja także jeżdżę na wakacje, też lubię zrobić sobie grilla, napić się czy posłuchać muzyki ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktokolwiek zwrócił mi jakąkolwiek uwagę dotycząca mojego zachowania. Może to ja jestem dziwny i ostatni, który zachowują jakąkolwiek kulturę na takich wyjazdach ale z racji własnego wychowania przynajmniej wypadałoby się choć odrobinę zastanowić nad tym co się robi.

0

@Danny Gaucho No to prawda jednak głosujących jest wielu właśnie zza poważnym futbolem i mimo że mogą trochę punktów Messiemu nabić to nie nabiją tyle żeby Leo Messi zdobył Złotą Piłkę.

1

@MesQueUnClub_87 Też tak uważam. Moim zdaniem Vinicius wygrywa, Bellingham na drugim miejscu, a Mbappe lub Rodri na 3 miejscu. Przegrany zajmuje 4 miejsce.
Ale mimo wszystko z tym Messim, który właśnie w krajach gdzie znają głównie tylko jego mogą sporo punktów nabić. Oczywiście nie wygra, nie ma na to szans.

Nie no akurat ten argument to taki z dupy, że głowa mała. Albo ten gościu co to pisał w ogóle nie wie jak Leo Messi grał wtedy albo nie rozumie, że wtedy ZP nie dostał za przegrane finały CA tylko za świetny sezon/rok.

0

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1133840/zlota-pilka-znow-dla-leo-messiego-czas-lamine-yamala-dopiero-nadejdzie

Jacy pewni z tym Leo Messim. Uważacie, że mocno im tam sufit na łeb spadł czy jednak coś w tym jest?
Jakie jest wasze zdanie?

2

@Firestone Z jednej strony tak ale myślę, że dla Lamine Yamala uroda jednak jakieś znaczenie miała.

0

Lautaro Martinez - Serie A, Copa America, król strzelców Seria A, król strzelców Copa America

Jak myślicie, co to może dać w plebiscycie Złotej Piłki?

0

@sendesara Moim zdaniem tak podobnie jak Niemcy. Tyle lat w ścisłej czołówce, medale i w międzyczasie MŚ, a mimo to MEn je wygrali w tym wieku.

Śmiesznie wyglądają te brązy. Dramat totalny. W ogóle nie wiem czemu nie ma tego meczu o 3 miejsce i normalnie dać medale jednej drużynie.

3

Najpierw Hiszpania i pierwszy triumf na Euro Lamine Yamala, a potem Argentyna i drugi triumf na CA Leo Messiego.

Można powiedzieć, że aż szkoda, że Leo Messi nie jest 10 lat młodszy.
Mimo wszystko po latach można powiedzieć, że niepowodzeń bo mimo zdobytych medali MŚ i CA brak złota dla takiego piłkarza i takiej reprezentacji to jednak były dosyć duże rozczarowania, a teraz Argentyna z Leo Messim w składzie jako wielki lider zdobywa drugie mistrzostwo kontynentu i wygrywa trzeci duży turniej z rzędu.

0

Hiszpania po złoto Mistrzostw Europy!

0

@Lucyfffer Tylko, że Leo Messi to legenda Barcelony. Ja jednak widzę różnicę między Messim, a Alcarazem czy Djokoviciem.

0

@Lucyfffer Tak to działa. Novak też wygrał tyle, że mało kto mu kibicuje. Za 10 lat mało kto będzie kibicował Alcarazowi.

0

@FCB_dimiC @adamek20151 @KamQiX Z tym 2-0 to chodziło mi, że jest w gemach jak to pisałem... Serio nikt nie zauważył wyniku?

Przyznaję, że może to nie było zbyt czytelne ale wiem, że gramy do trzech wygranych setów.

0

@escarabajo Ja myślęz że może być trzecia opcja - Dani Olmo jest słaby ale pod wodzą najlepszego trenera stanie się świetnym piłkarzem.

Oczywiście ja nie uważam, że Olmo jest słaby ale tak też można uważać.

0

Dzisiaj finał Wimbledonu tylko na flashscore bo grill, piwko i te sprawy ale mam nadzieje, że Carlos Alcaraz wygra z Novakiem Djokoviciem. 2-0!

0

Carlos Alcaraz przełamuje Novaka Djokovicia już w pierwszym serwisie. Bardzo dobrze.

0

@Sysia11 Akurat Wiśle to kibicuję więc zły przykład. Poza tym kluby, a reprezentacje to jednak różnica ale mimo wszystko pamiętam ostatnie zwycięstwo Wisły z Barceloną 1-0 i cieszyłem się jak nie wiem co.

Poza tym jeszcze raz mówię - możesz kibicować Argentynie. Mi to nie przeszkadza generalnie tylko śmieszy mnie to usprawiedliwienie na siłę. Tylko to, nic więcej.
Już lepiej jakbyś powiedziała, nie interesuje mnie reprezentacja Polski i wolę kibicować Argentynie, dla mnie dziwne ale luz, każdy może kibicować komu chce.

0

@Sysia11 Polką? Chyba tylko z nazwy. I nie uważam tak tylko dlatego, że kibicujesz Argentynie. Masz do tego prawo ale co to za gadanie, że jak kibicować Polsce skoro nic nie gra? Ja jestem Polakiem, lubię wiele innych klubów czy reprezentacji ale zawsze reprezentacja Polski jest dla mnie na 1 miejscu bez względu na to czy coś grają czy nie.

1

@Sysia11 Co z tego, że ich klub znajduje się w Hiszpanii.
Ty kibicujesz Barcelonie, a wiem, że w meczu Hiszpania vs Argentyna i tak kibicowałabyś Argentynie.

I tak wiem, że napisałaś o Hiszpanach mieszkających w Madrycie, a Ty mieszkasz w Buenos Aires ale mimo wszystko kibic(ka) Barcelony nie byłaby za Hiszpanią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?