Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Kondziubarca Ja pier ludzie. Te pieniadze sa mu należne. Robienie z Messiegl wroga nr 1 jest conajmniej niesmaczne.
Dlaczego miałby zrezygnowac z pieniedzy które uczciwie zarobił.
1
@MesQueUnClub96 No to czemu jeszcze posłem nie zostałes? LaBamba musi miec przedstawiciela w cyrku na wiejskiej!
5
@MesQueUnClub96 z ciekawosci w jakiej dziedzinie ekspertem nie jestes?
Prawdziwa z ciebie złota raczka marnujesz sie na LaBambie
1
@fart Ofc poza Lublinem..
1
Mnie tylko ciekawi kogo teraz barca spróbuje sciagnac poza tym nieszczesnym Romeu.
Fabricio Diaz byłby fajna opcja.
0
@pt9 Nie wiem choc sie domyslam
2
Nic tylko życzyc podobnej kariery co Demir.
Na rynku jest wielu ciekawych piłkarzy o których warto powalczyc.
Może by tak Laporta zlał w koncu pereza i wyszedł z tej superligi?
Co nam niby daje układ z nim?
0
@TheNekro94 Sa na to bardzo duze szanse. Zwłaszcza ze tam nie pogra za wiele o ile w ogole.
Płakac po nim nie bede
4
@Bartek_VEB Bo kota nie wolno karac. Chcesz go oswoic to nagradzaj za dobre uczynki jak np poprawbe uzycie kuwety.
Kot nie zna pojecia kary wiec nie na sensu go karac tylko utrwalac pozytywne zachowania
0
@kulek22 Lody były paskudne xD
Raz w zyciu chyba dorwałem ten furgon
3
@Rust_Cohle Zapisze sobie ta sentencje xD
5
Paradoks sraczki
Rzadko a często.
0
@gumaz Dziwne ze cafe choroszcz jeszcze nie padło
0
@Ghostface Ty dobry agent jestes. Nie umniejszam talentu Neymarowi a jedynie zwracam uwage na fakt ze tutaj miał wszystko a wybrał dolary od szejka.
Rogue to inna pozycja i to ze nie jest tak efektowny nie oznacza ze bedzie mniej efektywny.
Neymar miał talent którego długo nikt miec nie bedzie. Tylko co z tego jak wolał go marnowac w PSG
1
@gumaz W wieku 69 hue hue :]
5
@Gaz Japier typie on jest nastolatkiem a ty go z Neymarem porównujesz i pomijam fakt ze to inne pozycje. Piłes? Nie pisz
Masz obsesje na punkcie kogos kto napluł kibicom w twarz. Miał tu wszystko a wybrał złota klatke wiec nich gnije tam
4
Kontrowerysjna opinia
Wszyscy umrzemy a kto umarł ten nie zyje
2
@KrwawiaceoczyVEB Franek Dolas lubi to
17
https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2015/1/26/cec36c730cbbbe1f6e016437f247f017/jpg/deon/preview/shutterstock_20711335.jpg
Piekne zdjecie Mount Rainier w USA. Jest to jeden z najpiekniejszych wulkanow na swiecie.
8
@Messibestplayerintheworld I dobrze. Niech dogra ten sezon
1
https://ciekawe.org/wp-content/uploads/2016/11/2-728x475.jpg
Niebieska lawa ze stratowulkanu Ijen z Indonezji. Własciwie to płomienie sa niebieskie a to ze wzgledu na spalanie siarczanu rozgrzanego przez lawe i oddziaływanie tlenu. Efekt widoczny jest tylko noca
9
@masq Co z wami ludzie? Az taki upały sa?
0
@DonMatteo901 No i fajnie. Mozemy podbic cene jeszcze
0
@FcPortoFan1999 Pewnie ale Velde jest nierówny za 5 mln sprzedałbym.
0
@FcPortoFan1999 Wszystko zalezy za ile i kto ma byc jego potencjalnym zastepca.
1
@FcPortoFan1999 Szwedzi? Top
2
@DaPidejpi No widze ze chyba słonko w dekiel przygrzało.
1
@Kinginiesta No i nie było tematu
2
@Jakchcesz A no i to ma sens. Lubie goscia za komedie "Co ty wiesz o swoim dziadku"
0
@AllBundy Jesli tak to mea culpa.