2

@masq Ano sa ale pisanie ze depresja to wybór to jest skrajna głupota i brak wiedzy jak działa i jak podstepna jest ta choroba

Przeżyłem w swoim życiu kilka traum i do dzis sie depresji nie pozbyłem. Jest to mocno uciążliwe kiedy wpływa to na twoje samopoczucie. Sa takie dni ze życ sie nie chce. Same leki pomagaja ale to nie rozwiazuje wszystkiego

7

@Death_voice Własnie przez takich durni depresja jest bagatatelizowana.

Sa sytuacje kiedy sie wyboru nie ma np trauma i takie cos może latami rujnowac życie człowieka.
Łatwo komus powiedziec "To idz do lekarza" a to nie jest takie proste o czym sam sie przekonałem.

5

@AlexDark00 Przeciez to zwykły głupek jest i nie raz to udowodnił.

Ma pieniadze to zapłaci w razie pozwu

8

@AlexDark00 Ale to on kur ma to udowodnic a nie rzuca se oskarżeniani na lewo i prawo.

Takie cos moze zniszczyc komus zycie a Rzezniczak nigdy rozumem nie grzeszył

Mnie szczerze gówno obchodzi czy była czy nie ale majac z nia dziecko nie powinno sie wywlekac takich rzeczy publicznie a przy tym nie majac dowodów na potwierdzenie swoich słów

19

@AlexDark00 Kur chłopie masz dowód ze była? Rzucac oskarżenie może każdy. Moze niech udowodni swoje słow? Juz pomijam fakt ze takich rzeczy nie powinno sie publicznie ogłaszac majac z nia dziecko.

Myslenie nie boli.

7

@AlexDark00 Czy aby na pewno tak było? Bo dziewczyna twierdzi ze ma dowody ze było inaczej i szykuje pozew

1

2

Komu skopiowac fmsa? Kopiuje tylko 50 sr lub 20 um ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

5

@Gaucho Bo jest słaby

0

@AFA90 Dobrze ze nie gołebie. Je to bym wyrzucił. Cholerne latajace szczury :/

7

@MarioVeB! Grzeczniej kolego chyba ze znowu chcesz urlop

0

@Rl9k1nG Miedzinsky
Imaginarium
Forgotten shine restoration
KuchniaKwasiora
TZO/Sprawdzam jak

5

Komentarz usunięty

10

@PatrykBarca Kasa misiu kasa

1

@Dari0G Chyba masz racje. Ta litrowa powinna starczyc. Dzieki

0

@Colon Niee ale na wypad do lasu lub filtrowania kranówy by sie przydała a nie chce filtra do wody kupowac tylko butelke

0

@Colon Oo cos takiego ale taka z 2 litrowa ale zapamietam sobie ta i pewnie kupie gdybym 2l nie znalazł

0

Szukam jakiejs butelki z filtrem tak min z 1 litr a najlepiej 2.

Poleca ktos jakis model? Potrzebuje sie zaopatrzyc a nigdy wczesniej takiej nie posiadałem wiec tez nie bardzo wiem na co konkretnie zwracac uwage

0

@Pewex Juz samo to powinno zniechecac ludzi. Sam ogladałem za dzieciaka w TVN i była to 4h mordega. W tym samym czasie na pc bym rezyserska obejrzał

0

@DaPidejpi Nie masz jaj by oznaczyc? Jakos mnie to nie dziwi.

Nikomu nie bronie ogladac lotra w TV stwierdzam tylko ze jest to masochizm patrzac na ilosc reklam i ile scen jest wycietych.

Ale czego sie mozna po tobie spodziewac. Co do pogody mam prawo narzekac a jak ci sie nie podoba to mozesz to olac a nie szukac pretekstu do wywołania mnie do tablicy. TAK wiem ze ci sie udało. Ostatni raz odpowiadam na takie zaczepki.

9

Laacher See
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0c/Laacher_See_-_Luftaufnahme.jpg/1599px-Laacher_See_-_Luftaufnahme.jpg

Jest to jezioro znajdujace sie w kalderze wulkanu która powstała w okresie 11-13 tys lat temu w wyniku gwałtownej erupcji o sile VEI-6. Wulkan podczas erupcji zniszczył stożek i pozostawił po sobie kaldere która zapełniła sie woda tworzac jezioro Laacher See. Podczas erupcji ww wulkan wyrzucił ok 20km3 materiału a kolumna erupcyjna wzniosła sie na conajmniej 20km. Była to bardzo podobna erupcja do Pinatubo z 1991 roku. Wulkan położony jest w Niemczech w Nadrenii-Palentylat i jest czescia wulkanicznego pola East Eifel.

Mimo wszystko nazywanie go superwulkanem jest spora przesada mimo ze po erupcji popiół dotarł nawet do Petersburga to trzeba pamietac ze to była niewielka erupcja w porównaniu do chociazby Campi Flegrei o Yellowstone,Toba czy Taupo nie wspominajac.

VEI-6 min 10km3
VEI-7 min 100km3
VEI-8 min 1000km3

Superwulkany to wulkany które doswiadczyły erupcji o sile VEI 8 lub conajmniej VEI 7 i pozostawiły po sobie olbrzymie kaldery

Do najbardziej znanych zaliczamy
Yellowstone
Toba
Taupo
Campi Flegrei

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi @Kim Kallstrom

0

Dzis pod lupe wezme Laacher see tzw "Niemiecki superwulkan" chociaz osobiscie uwazam ze ten konkretny wulkan na to miano nie zasługuje patrzac na historie erupcyjna.

0

@marcin62 Rzezniczak to nigdy rozumem nie grzeszył

3

@Firestone Piekne odwrócenie kota ogonem. Zamiast bronic studentki to sie szuka u nich winy

1

@Emhyr Jak to gdzie? W grobie zapewne xD

0

@Qlewer W taka pogode po 1 piwie moze cie złożyc.

@kuz to samo z zimnym prysznicem.

0

@koziar Własnie o to sie rozchodzi. Nie sama temperatura jest problemen a powietrze i duchota jaka sie utrzymuje. Chwile popadało w nocy a od rana jest duszno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?