0

@MarioVeB! Mariuszku ale ty o beczeniu to nie wspominaj lepiej :)

@Esteban_ No ja ewidentnie nie jestem przystosowany do takich temperatur. Zawsze wolałem chłodniejsze miesiace typu wrzesien/pazdziernik

@DonAndresFCB Predzej niedowage bym miał niż nadwage. U mnie jest tak duszno ze czuje sie jak w piekarniku. Temperatura to jedno ale duchota jest w powietrzu taka ze nie idzie funkcjonowac

0

@LS @Kosmici lubia to

0

@Medium Tak. Jak jest z 20 stopni albo jest chociaz czym oddychac.

Wszystko otwarte,wiatrak chodzi a i tak jest nie do wytrzymania

1

Nie no ta pogoda to dramat. Pal licho temperature ale jest taka duchota ze wytrzymac nie idzie. Ze 4x juz właziłem pod wode i po 3 min suchy byłem..

Dajcie kurła deszcz.

Ja rozumiem lato i ze to normalka ale bez przesady zeby az tak duszno było.

2

Oo taniec deszczu zadziałał

2

@Zoker Czyz nie za to kochamy to forum?

1

@Kidd Zawsze mozna obejrzec na telefonie/pc ;)

0

@Kidd Lotr tylko reżyserska wersja

0

@tobiasson92 Ale sama armia rosji jest słaba a przynajmniej w stosunku do tego na jaka sie kreowała. A problemy sie pietrza bo stracili mase sprzetu,amunicji i ludzi. A nic nie wskazuje na to by ruscy mieliby zrobic jakis postep na wojnie

1

Jesli sie dogadali to i tak pokazuje to jak słaba jest armia rosji skoro najemnicy mogliby spokojnie do moskwy wjechac.

Nie uwazam by cała ta akcja była ustawka. Pożyjemy zobaczymy co z tego bedzie

0

Zagrywka po to by wycofac sie z ukrainy czy jakis inny cel?

4

Włodek to Je*nie!

Tak to mozna obecnie skomentowac xd

1

@Culers Nie no bez przesady widac ze post humorystyczny

1

@Hasszz Lepiej byc gotowym ;)

1

Trzeba kupic płyn lugola :]

1

@Jacu327 Jeszcze tego pajaca tu brakowało. Dla dobra ludzkosci niech on sie nie wypowiada

7

@tadzik447 Oesu ale w punkt xD

2

@wasacz Zapewne broni sie przed oblężeniem :]

2

@michal26 To niech zrzucaja ale bedzie to opłakane w skutkach. Bedzie 2 czarnobyl.

7

@draxidox I co zrzuca na moskwe xD? Nikt tak głupi nie jest by zrzucic atomówke na swoje podwórko a zrzucenie na inne panstwo spotka sie z odwetem i zniszczeniem rosji

1

@Nazio87 To sie nawojowali xD

2

@FcPortoFan1999 Neron sie przypomina aczkolwiek w przypadku cesarza jest wiele dowodów ze nie on Rzym podpalił

3

@MesQueUnClub96 Nie psuj mi narracji i w ogóle to paszoł won bo pan tu nie mieszkasz

8

Wychodzi na to ze Moskwe zdobyli Polacy a do nich dołaczy zgraja najemników a poległ m.in Napoleon i Hitler troche to zabawne xD

1

@D10SLEO Sa tak głupi ze to nie jest nie realne xD

3

@Danny Gaucho Własnie sobie wyobraziłem go jako kurdoplowata wersje Najmana. Beda koszmary jak nic

12

@Kondziubarca Alez kompromitacja ekipy Putina xD

0

@tbas W ramach odwetu Wagner wysle samolot i rozdupcy ugande ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?