Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szklaner No i fajnie. Zlikwidowac wszystko a od newsów zostawic LaBambe
1
@tomek8756 Oo starlight :)
0
W przypadku uporania sie z grupa Wagnera od razu pluton egzekucyjny czy zsyłka?
7
Podobno ma powstac 4 czesc Mumii z Brendanem Fraserem i Rachel Weisz.
Oby lepsza od 3 czesci która była słaba w porównianiu z 1 i 2
0
@barcelonaLM Tego typu grupy zawsze sa niebezpieczne bo ich interesuje kasa a jak ktos im zapłaci wiecej niz mateczka rosyja to nagle moze sie zrobic niezłe szambo w rosji gdzie beda tłukli sie miedzy soba tracac cenne zasoby amunicji,sprzetu i ludzi.
Ukraina moze brac popcorn i obserwowac :)
5
@arasz1819 200 iq xD
1
@RomanHoffer Zapytaj Polaków oni znaja droge do moskwy :]
0
Wszedzie rewolucje,przewroty czy pucze tylko nie u nas. Polsko wiecie co robic :]
Cytujac Domino Jachasia " Na Belweder!"
13
@DaPidejpi Dla nich to szansa na normalne panstwo przy tylu problemach rosji az sie prosi o pucz
2
@kynio302 Wyglada na to ze to koniec Putina
6
Niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba.
Oby to co sie dzieje w Rosji koniec koncow wyszło kazdej ze stron na dobre.
1
@fart Raczej nie za naszego zycia ale no z tym róznie moze byc
4
@michal26 Jesli Prigożyn da gwarancje bezpieczenstwa Ukrainie i innym sasiadom to moze zostac nawet i Carem bo przewrótcw Rosji jest nieunikniony. Za duzo tam frakcji sie porobiło.
7
Brakuje tylko jakies globalnej katastrofy z kosmosu lub z wnetrza ziemi tak do ciebie pije Yellowstone
2
@michal26 Byłoby przykro gdyby to była prawda. A nie czekaj xD
2
@Comentateiro Bo wszystko kiedys jeb zrobi. W tym nasza planeta xd
5
@arasz1819 Gdyby obecna władza upadła a Putin zostałby wydany to na 100% beda próby odnowienia relacji zachód rosja w tym takze polski.
31
https://zapodaj.net/plik-xZQVmPSOp9
Haha cos w tym jest xD
0
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXU2-hYgg_-AO19uHlWIa4p0sYAfQhfh6Rsw&usqp=CAU
Moze i tak byc xD
0
@TheNekro94 Zaraz bo mnie internet szkaluje
9
Wulkan Tarczowy
Wulkan tarczowy zawdziecza swoja nazwe kształtowi a mianowicie przypomina on leżaca tarcze. Nazwano je tak na czesc wulkanu Skjaldbreiður którego nazwa oznacza szeroka tarcze. Wulkany tarczowe charakteryzuje ich dosyc spokojne erupcje efuzywne(lawowe) chociaz zdarzaja sie także wybuchowe(Kilauea 2018). Ich magma zawiera stosunkowo mało krzemionki przez co jest duzo bardziej płynna niz magma stratowulkanów.
Poza kształtem i spokojnymi erupcjami wulkany te także charakteryzuja jeziora lawowe. Erupcje efuzywne tego rodzaju wulkanów sa stosunkowo łagodne ale ich magma szuka takze ujscia w inny sposób tworzac kanały lawowe które potem tworza szczeliny z których lawa w postaci m.in fontann wydobywa sie na powierzchnie czego przykładem moze byc erupcja Kilauei z Hawajów.
Do najbardziej znanych wulkanów tarczowych należa:
Kilauea
https://www.calacademy.org/sites/default/files/sciencetoday/wp-content/uploads/2011/12/Puu_Oo_looking_up_Kilauea.jpg
Mauna loa
https://dynamic-media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-o/10/69/b7/01/mauna-loa-helicopters.jpg?w=1200&h=-1&s=1
Mauna Kea
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTB1X5ms4fUeqnCaV-km3K5IDm-Kn33xJfb_g&usqp=CAU
Olympus Mons(Mars)
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/DRrktkpTURBXy83MTIzZjUyMTJiMjc1MTVlNzE0OWVmNjc4Yjk3YTNkZi5qcGeSlQMAzMvNE4jNCv2TBc0EsM0Cdg
Skjaldbreiður
Erta Ale
@barcelonaLM @NeKenI @Comentateiro @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi @Kim Kallstrom
2
@Chucky Księża pewnie w niebie ;]
1
Czy ludzie którzy zgineli w tej łodzi powinni dostac nagrode darwina za 1 z najgłupszych smierci?
Nie wiem na ile to prawda ale ta łodz czy co to tam było miała miec wiecej wad niz zalet. Dlaczego w ogóle dopuszczono ja do tego typu ekspedycji?
2
@tarczon Implozja tak?
0
WoW burza do lublina zawitała :)
9
@Emhyr Co mnie rusek obchodzi
1
@GeneralXavi Nie rozmiar a technika zrobi z ciebie zawodnika
0
@tadzik447 Najlepiej jakby przestali przegrywac
0
@Nazio87 To pomysl o tym tak ze te pola powstały w erupcji 10x słabszej od Yellowstone
0
@Nazio87 Wezuwiusz i Campi Flegrei xD
No żyja na 2 bombach i to dosłownie