Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Oj tak +1. Zapomniałem o kinder ;)
0
Wasza ulubiona czekolada?
U mnie milka karmelowa i wedel mleczna.
0
@Pawlak1992 Jak trzech? Dodi to @MesQueUnClub96 a pseudonim wział sie z tego ze swego czasu spamował o Lukebakio na dzielni i tak zostało.
2
@Pawlak1992 Dodi? Mowa o tym @MesQueUnClub96 jegomosciu który za cel sobie obrał zostanie najgłupszym uzytkownikiem serwisu
0
@Nieznajomy Tych tu akurat nie brakuje ;)
2
@Gaz On nie wróciłby tu tak czy inaczej. Podjał decyzje a klubowi nie dał czasu by ten powrót był realny.
1
@Bobo25 Taki Fan ze nie raz wrzucał fejury na nasz temat bez sprawdzenia zródła a potem prostowac musiał. Nie znosze typa
0
Komentarz usunięty
0
@Cygan BRC Zapominasz drogi cyganie ze wielu kibiców Argentyny miało takze opłacane bilety i pobyt w katarze.
3
@Cygan BRC Nie sadze. Myslisz ze Argentynczycy mieszkaja tylko w swoim kraju? Wielu pojechało do Kataru z innego kraju niz ich ojczyzna. Gdzie inflacja nie wynosi 100% i gdzie na taki wyjazd mozna spokojnie odłożyc.
14
@Cygan BRC Ty to za bystry nie jestes kolego
0
Szczerze tak mi media obrzydziły te pozegnanie Kuby ze nawet nie chce mi sie tego odpalac.
2
@zodiak_10 @sidzej o tobie mowa
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6875545#comment-6875545
0
@DonMatteo901 A po cholere? Pedri jest dla mnie lepszy od Barelli.
8
@Essos Kibice Liverpoolu sa z reguły nienormalni xD
1
@TheNekro94 Haha bo wiecie SEGZ
2
No prosze całkiem niedaleko mnie :)
@BorzyKrzys
2
@SenseiFCB @VegetaPolska dałby sie za to pokroic xD
2
@WiernyKatalonii To żart?
2
@MesQueUnClub96 Miałes nie wracac
2
https://www.meczyki.pl/newsy/mali-ludzie-bez-honoru-i-ambicji-nie-zrobilem-nic-zlego-marciniak-przerwal-milczenie-ws-glosnej-afery/213930-n
Rzucanie bezpodstawnych oskarżeń powinno sie konczyc w ciupie.
5
@Kapiczek Do kobiet nic nie mam ale ich piłka wyglada jak kabaret. Niech swiadczy o ich poziomie to ze Zawodniczki USA przegrały z oldboyami z Wrexham druzyny Reynoldsa
https://ekstraklasatrolls.pl/reprezentantki-usa-byly-pewne-wygranej-z-czwartoligowcem-wasza-druzyna-dzis-upadnie-przegraly-012-wideo/
18
@Kapiczek Gdybym chciał ogladac kabaret to właczyłbym transmisje z sejmu.
2
@HighestInTheRoom Warszawa Lublin lub Płock.
Nie dziwie im sie. Dymani sa okrutnie a Jaga ma problemy finansowe
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,29861750,kolejny-bezdomny-klub-w-ekstraklasie-zarty-sie-skonczyly.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Nie lubie Jagi ale dawac do Lublina!
Niesamowite jak operator stadionu dyma Jagielonie...
3
@tristan87 I dobrze. Przeliczył sie mocno
1
@BorzyKrzys Backup ;)
1
@BorzyKrzys Schron buduje dej mnie spokój :]
6
Taka ciekawostka
W Yellowstone srednio na tydzien wystepuje ok 100 trzesien ziemi. Jest to obok kaliforni najbardziek aktywny sejsmicznie rejon w USA.
Co bardziej ciekawe w komorze magmowej Yellowstone jest znacznie wiecej magmy niz sadzono. Możliwe ze komora ma 20% magmy co oznacza ze to 2x wiecej niz przypuszczano.
Do erupcji potrzeba duzo wiecej ok 50% i wyżej ale i tak sa to dosyc martwiace dane bo oznacza to ze komora zapełnia sie znacznie szybciej niz zakładano.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi
0
@Kapiczek Powiedział co wiedział. A ty czasem nie powinienes szukac fejków do wrzucenia na strone?