1

@Mario96w Oj tak +1. Zapomniałem o kinder ;)

0

Wasza ulubiona czekolada?

U mnie milka karmelowa i wedel mleczna.

0

@Pawlak1992 Jak trzech? Dodi to @MesQueUnClub96 a pseudonim wział sie z tego ze swego czasu spamował o Lukebakio na dzielni i tak zostało.

2

@Pawlak1992 Dodi? Mowa o tym @MesQueUnClub96 jegomosciu który za cel sobie obrał zostanie najgłupszym uzytkownikiem serwisu

0

@Nieznajomy Tych tu akurat nie brakuje ;)

2

@Gaz On nie wróciłby tu tak czy inaczej. Podjał decyzje a klubowi nie dał czasu by ten powrót był realny.

1

@Bobo25 Taki Fan ze nie raz wrzucał fejury na nasz temat bez sprawdzenia zródła a potem prostowac musiał. Nie znosze typa

0

Komentarz usunięty

0

@Cygan BRC Zapominasz drogi cyganie ze wielu kibiców Argentyny miało takze opłacane bilety i pobyt w katarze.

3

@Cygan BRC Nie sadze. Myslisz ze Argentynczycy mieszkaja tylko w swoim kraju? Wielu pojechało do Kataru z innego kraju niz ich ojczyzna. Gdzie inflacja nie wynosi 100% i gdzie na taki wyjazd mozna spokojnie odłożyc.

14

@Cygan BRC Ty to za bystry nie jestes kolego

0

Szczerze tak mi media obrzydziły te pozegnanie Kuby ze nawet nie chce mi sie tego odpalac.

0

@DonMatteo901 A po cholere? Pedri jest dla mnie lepszy od Barelli.

8

@Essos Kibice Liverpoolu sa z reguły nienormalni xD

1

@TheNekro94 Haha bo wiecie SEGZ

2



No prosze całkiem niedaleko mnie :)

@BorzyKrzys

2

@SenseiFCB @VegetaPolska dałby sie za to pokroic xD

2

@WiernyKatalonii To żart?

2

@MesQueUnClub96 Miałes nie wracac

5

@Kapiczek Do kobiet nic nie mam ale ich piłka wyglada jak kabaret. Niech swiadczy o ich poziomie to ze Zawodniczki USA przegrały z oldboyami z Wrexham druzyny Reynoldsa

https://ekstraklasatrolls.pl/reprezentantki-usa-byly-pewne-wygranej-z-czwartoligowcem-wasza-druzyna-dzis-upadnie-przegraly-012-wideo/

18

@Kapiczek Gdybym chciał ogladac kabaret to właczyłbym transmisje z sejmu.

2

@HighestInTheRoom Warszawa Lublin lub Płock.

Nie dziwie im sie. Dymani sa okrutnie a Jaga ma problemy finansowe

0

3

@tristan87 I dobrze. Przeliczył sie mocno

1

@BorzyKrzys Backup ;)

1

@BorzyKrzys Schron buduje dej mnie spokój :]

6

Taka ciekawostka

W Yellowstone srednio na tydzien wystepuje ok 100 trzesien ziemi. Jest to obok kaliforni najbardziek aktywny sejsmicznie rejon w USA.

Co bardziej ciekawe w komorze magmowej Yellowstone jest znacznie wiecej magmy niz sadzono. Możliwe ze komora ma 20% magmy co oznacza ze to 2x wiecej niz przypuszczano.

Do erupcji potrzeba duzo wiecej ok 50% i wyżej ale i tak sa to dosyc martwiace dane bo oznacza to ze komora zapełnia sie znacznie szybciej niz zakładano.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi

0

@Kapiczek Powiedział co wiedział. A ty czasem nie powinienes szukac fejków do wrzucenia na strone?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?