Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@MesQueUnClub96 Nie bedziemy tesknic.
Adios
1
najlepsza scena z hobbita która defacto jest w miare zgodna z kanonem.
0
@Rust_Cohle 4 pokolenia w przód tego nie doczekaja a ty sie o wnuki martwisz xD
3
Sauron tworzy Czarnoksieznika z Angmaru. Ja wale alez arcydzieło.
Serio wyglada to lepiej niz Ring of Power mimo estetyki typowo growej
Ale i tak uwazam ze Shadow of Mordor i War to kiepskie fabularne gry
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz
6
https://static.prsa.pl/images/cc651064-56d7-447d-bcee-d8ad33a3d8f2.jpg
Stromboli-Włochy
Mimo aktywnego wulkanu na wyspie zyje ok 600 osób ;)
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi
0
@VbamboeB Porównujesz Montjuic do stadionów z naszej 1 i 2 ligi? Stadiony to nie tylko wizytówka ale i sposób na zarobek dla klubów.
Barcelona grac tam musi z koniecznosci a nie dlatego ze chce. Kiedys remont trzeba zrobic a Espanyol predzej zburzy stadion niz pozwoli na nim grac
Zobacz na jakich boiskach graja kluby z 1 ligi. Jesli oni chca walczyc o awans to niech zadbaja tez o stadiony bo niektóre wygladaja gorzej niz w 5 lidze angielskiej
0
@PIWOSZ89 Stadion nawet kameralny to minimum jakie kluby powinny zapewnic sobie by grac w ekstraklasie. Jesli klub ma ambicje by tam grac to nie moze byc tak ze graja na obcym stadionie. Kur no powinny byc jakies minimalne wymogi.
Rozumiem sytuacje Puszczy i np mogliby grac na tymczasowej licencji i skoro awansowali to powinni zajac sie dostosowywaniem infrastruktury do pozionu najwyzszej klasy rozgrywkowej w polsce
0
@PIWOSZ89 Jesli Awansowali to powinni stadion dostosowac do poziomu rozgrywek. Puszcza moze grac gdzies indziej ale nie moze tak byc ze w lidze sa kluby które infrastrukturalnie nie dojezdzaja.
Sprawa puszczy? Graja z tymczasowa licencja dopóji stadionu nie ogarna. Sytuacja Jagi jest zupełnie inna i np oni juz licencji nie powinni dostac bo w teorii maja gdzie grac a ze nie potrafia sie dogadac z miasten nie powinno nikogo obchodzic
1
https://ekstraklasatrolls.pl/jagiellonia-opuszcza-stadion-w-bialymstoku-wiemy-gdzie-moze-zagrac-w-przyszlym-sezonie/
Hahaha kolejny klub bez stadionu...
Nie no kur to sa zarty. Jesli klub nie ma stadionu nie powinien dostac licencji na gre w eklapie.
@FcPortoFan1999
0
@GeneralXavi Taka Chelsea 2x i to 2x tak z dupy xd
1
@Kessie Na TVN24 leciał bodaj. Moze kiedys odpale
1
https://www.filmweb.pl/serial/Midnight%2C+Texas-2017-766004
Kur czemu tylko 2 sezony. Gnioty nie raz maja po 6-7 a tu dobry serial zakonczony po 2 sezonach ;(
6
Fuego
Fuego to Stratowulkan i najaktywniejszy wulkan Gwatemali. Jego nazwa oznacza Góre Ognia co nikogo dziwic nie powinno.
Fuego ma wysokosc 3763m n.p.m i leży obok innego wulkanu o nazwie Acatenango.
W 2018 roku doszło do silnej erupcji o sile VEI-3 która zabiła blisko 200 osób. To była najsilniejsza erupcja od czasu VEI-6 Santy Marii z roku 1902.
Kolumna erupcyjna miała 16 km wysokosci.
Żeby uzmysłowic wam jak zabójcze sa spływy piroklastyczne załaczam ten o to film:
Ciekawostka w tym samym roku do silnej erupcji doszło na Hawajach gdziec wybuchła Kilauea
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi
2
@Kgorecki2500 Za oscypka moge umrzec :)
0
Spaghetti? Top. Posypane oscypkiem? Top Top.
0
Barwny był Silvio ale nie szkoda mi go.
Mocno kontrowersyjna postac zarówno w polityce jak i piłce
9
Porozmawiajmy o trofeach Tottenhamu:
Koniec dyskusji.
0
@bartas97 Powiedział fan rakowa który został twarza kampanii wyborczej Pinokia w zamian za dofinansowanie na rozbudowe stadionu.
0
Najpierw Anka sie o Hiszpana ociera a teraz wychodzi na jaw ze żona Kiwiora jest mistrzynia twerkowania :]
Aj tacy to pożyja.
0
@Khajio To zle?
4
Brawo Nieciecza :)
4
Puszcza bedzie grała na Reymonta jesli awansuje xd
2
@Kessie W punkt
2
Najgorzej. Zamówili "Pizze" Hawajska :(
Nie sprzedam sie i nie tkne tej abominacji
2
@skubi99 Moze byc i zero i nie ma to znaczenia
7
Tym czasem na Hawajach trwa erupcja Kilauei. Kaldera pokrywa sie nowa warstwa lawy i pojawiły sie fontanny
https://images.ctfassets.net/4ivszygz9914/dccaf84b-40a3-4f29-939e-0ab12ef0a49d/421cf1db6c721101ba3cf542977f2f1b/00e0ea5d-89d5-43eb-82b2-bd9df7d7986c.jpg?fm=webp
https://media.npr.org/assets/img/2023/06/08/ap23158571361097_custom-98eb148ce1f411c09804650067318a58f9729461-s600-c85.webp
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi
0
W kanadzie takie pożary ze Nowy Jork wyglada jak post apo.
@mekston oni nie odwołaja GP Kanady przypadkiem?
6
@P33ck "Sio na notatnik" :]
1
@Wossi61FCB Z ta Lechia to sie nie rozpedzaj xd
0
@HighestInTheRoom Nie chodzi o sam mecz. Awans to awans ale memowanie z motoru zawsze spoko