18

@MesQueUnClub96 Nie bedziemy tesknic.
Adios

1



najlepsza scena z hobbita która defacto jest w miare zgodna z kanonem.

0

@Rust_Cohle 4 pokolenia w przód tego nie doczekaja a ty sie o wnuki martwisz xD

3



Sauron tworzy Czarnoksieznika z Angmaru. Ja wale alez arcydzieło.

Serio wyglada to lepiej niz Ring of Power mimo estetyki typowo growej

Ale i tak uwazam ze Shadow of Mordor i War to kiepskie fabularne gry

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz

6

0

@VbamboeB Porównujesz Montjuic do stadionów z naszej 1 i 2 ligi? Stadiony to nie tylko wizytówka ale i sposób na zarobek dla klubów.

Barcelona grac tam musi z koniecznosci a nie dlatego ze chce. Kiedys remont trzeba zrobic a Espanyol predzej zburzy stadion niz pozwoli na nim grac

Zobacz na jakich boiskach graja kluby z 1 ligi. Jesli oni chca walczyc o awans to niech zadbaja tez o stadiony bo niektóre wygladaja gorzej niz w 5 lidze angielskiej

0

@PIWOSZ89 Stadion nawet kameralny to minimum jakie kluby powinny zapewnic sobie by grac w ekstraklasie. Jesli klub ma ambicje by tam grac to nie moze byc tak ze graja na obcym stadionie. Kur no powinny byc jakies minimalne wymogi.

Rozumiem sytuacje Puszczy i np mogliby grac na tymczasowej licencji i skoro awansowali to powinni zajac sie dostosowywaniem infrastruktury do pozionu najwyzszej klasy rozgrywkowej w polsce

0

@PIWOSZ89 Jesli Awansowali to powinni stadion dostosowac do poziomu rozgrywek. Puszcza moze grac gdzies indziej ale nie moze tak byc ze w lidze sa kluby które infrastrukturalnie nie dojezdzaja.

Sprawa puszczy? Graja z tymczasowa licencja dopóji stadionu nie ogarna. Sytuacja Jagi jest zupełnie inna i np oni juz licencji nie powinni dostac bo w teorii maja gdzie grac a ze nie potrafia sie dogadac z miasten nie powinno nikogo obchodzic

1

https://ekstraklasatrolls.pl/jagiellonia-opuszcza-stadion-w-bialymstoku-wiemy-gdzie-moze-zagrac-w-przyszlym-sezonie/

Hahaha kolejny klub bez stadionu...

Nie no kur to sa zarty. Jesli klub nie ma stadionu nie powinien dostac licencji na gre w eklapie.

@FcPortoFan1999

0

@GeneralXavi Taka Chelsea 2x i to 2x tak z dupy xd

1

@Kessie Na TVN24 leciał bodaj. Moze kiedys odpale

1

https://www.filmweb.pl/serial/Midnight%2C+Texas-2017-766004

Kur czemu tylko 2 sezony. Gnioty nie raz maja po 6-7 a tu dobry serial zakonczony po 2 sezonach ;(

6

Fuego

Fuego to Stratowulkan i najaktywniejszy wulkan Gwatemali. Jego nazwa oznacza Góre Ognia co nikogo dziwic nie powinno.
Fuego ma wysokosc 3763m n.p.m i leży obok innego wulkanu o nazwie Acatenango.

W 2018 roku doszło do silnej erupcji o sile VEI-3 która zabiła blisko 200 osób. To była najsilniejsza erupcja od czasu VEI-6 Santy Marii z roku 1902.
Kolumna erupcyjna miała 16 km wysokosci.

Żeby uzmysłowic wam jak zabójcze sa spływy piroklastyczne załaczam ten o to film:



Ciekawostka w tym samym roku do silnej erupcji doszło na Hawajach gdziec wybuchła Kilauea

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi

2

@Kgorecki2500 Za oscypka moge umrzec :)

0

Spaghetti? Top. Posypane oscypkiem? Top Top.

0

Barwny był Silvio ale nie szkoda mi go.

Mocno kontrowersyjna postac zarówno w polityce jak i piłce

9

Porozmawiajmy o trofeach Tottenhamu:

Koniec dyskusji.

0

@bartas97 Powiedział fan rakowa który został twarza kampanii wyborczej Pinokia w zamian za dofinansowanie na rozbudowe stadionu.

0

Najpierw Anka sie o Hiszpana ociera a teraz wychodzi na jaw ze żona Kiwiora jest mistrzynia twerkowania :]

Aj tacy to pożyja.

0

@Khajio To zle?

4

Brawo Nieciecza :)

4

Puszcza bedzie grała na Reymonta jesli awansuje xd

2

@Kessie W punkt

2

Najgorzej. Zamówili "Pizze" Hawajska :(

Nie sprzedam sie i nie tkne tej abominacji

2

@skubi99 Moze byc i zero i nie ma to znaczenia

0

W kanadzie takie pożary ze Nowy Jork wyglada jak post apo.

@mekston oni nie odwołaja GP Kanady przypadkiem?

6

@P33ck "Sio na notatnik" :]

1

@Wossi61FCB Z ta Lechia to sie nie rozpedzaj xd

0

@HighestInTheRoom Nie chodzi o sam mecz. Awans to awans ale memowanie z motoru zawsze spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?