Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Nie chodzi o sam mecz. Awans to awans ale memowanie z motoru zawsze spoko
1
Jeszcze pizzerka wlatuje :]
0
@ArcziArtt Dac jej twój adres?
1
2 mecze 2x przeslizgneli sie no ale i tak szacun mimo ze uwazam ze to dziady ;)
0
Motor haha jaki fart xd
0
Awansuja czy nie Motor to dziody :)
1
@MesQueUnClub96 Przeciez twoje poczecie to równie duzy fart.
5
Robotniczy klub sportowy HUWDU.
Robotniczy HUWDU niezwyciężony.
To nic, to nic, że spadliśmy.
Jeszcze odrobimy, puchar będzie nasz!
A na razie dzielny HUWDU
niech nam trzyma się w barażach...
RKS HUWDU
na murawie broni tytułu,
na żylecie ultras fani
za RKS życie by oddali.
RKS do boju,
podniesiemy się z tego gnoju,
druga liga super sprawa,
ale trzecia też ciekawa.
RKS!
Jedyny RKS jaki szanuje!
0
@ArcziArtt Jako rodowity lubelak mam to w rzyci. To 2 liga jest kurła
0
@ArcziArtt Motor to dziady koniec dyskusji
0
@ArcziArtt Dziadami sa i dziadami pozostana ;)
0
@FcPortoFan1999 Jego to do choroszczy powinni odwiezc
3
Ide tort wpieprzac :]
0
Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba!
0
@AFA90 Barca Lipsk Szachtar Celtic
0
Sa takie kluby którym nic juz nie pomoże a sa to:
Motor Dziady Lublin
BvB
To ten ham(huehue)
0
Czyżby znowu trzeba bedzie spiewac Motor to dziady?
4
Motor blisko awansu do 1 ligi. Dawac Lublin do ekstraklasy!
2
@Emhyr To bedzie ironia jak wyjdzie na tym lepiej niz na sojuszu z Realem :]
6
Oko za oko panie Perez. Wbijajac nóz w plecy w sprawie Negreiry pogrzebał projekt SL i pojednał w jakims stopniu Barcelone i LaLiga.
1
@Ojciec5tkidzieci Ale nie dam małpki 9 latce xD
0
@Mns21 Messi. Koncówka sezonu Haalanda mu zaprzepasci szanse na ZP
0
12 zł za Piccolo.. Głupi ja zamiast kupic wczoraj na urodziny siostry to dzis przepłaciłem 2x w monopolowym. Tak Piccolo sprzedaja w takich sklepach i nie nie pytajcie dlaczego bo nie mam pojecia
1
@Medium Limity by sie przydały. Powinien byc 1 wspólny limit dla kazdej ligi zeby nie dochodziło do takich absurdów jaki Chelsea zafundowała
0
@Medium Ale tu nie chodzi tylko o City a o to ze w PL ma sie wyebane na takie sprawy. Liga szejków i innych miliarderow gdzie mozna lekka reka wydac 500 mln noc przy tym nie zarabiajac i o to mi chodzi głównie.
City mimo wszystko zarabia na transferach
3
@Encore No i dlatego FFP powinno zaczac sie tym cyrkiem interesowac.
Przeciez to finansowy doping jest i tutaj robi sie przepasc bo jak mozna z taka liga rywalizowac?
0
@Encore Tak jak Robert pechowa narodowosc ale no mimo wszystko sezon oscylował wokół mundialu i jego wygrana da Leo ZP a sezon liczbowo miał tez dobry
8
@Encore Nie odbierze. Finały bez wkładu własnego. Mecze z Realem tez i mimo trypletu z kadra nie osiagnał nic. MS Messiego przeważy szale na korzysc Leo
0
Czy Lukaku jest bardziej memiczny od Harrego z MU?
Dzisiaj znowu przeszedł samego siebie. Az sie przypomniał mecz z Chorwacja gdzie sabotował Belgów xd
0
@Szmulek Juventus lub Inter