0

@HighestInTheRoom Nie chodzi o sam mecz. Awans to awans ale memowanie z motoru zawsze spoko

1

Jeszcze pizzerka wlatuje :]

0

@ArcziArtt Dac jej twój adres?

1

2 mecze 2x przeslizgneli sie no ale i tak szacun mimo ze uwazam ze to dziady ;)

0

Motor haha jaki fart xd

0

Awansuja czy nie Motor to dziody :)

1

@MesQueUnClub96 Przeciez twoje poczecie to równie duzy fart.

5

Robotniczy klub sportowy HUWDU.
Robotniczy HUWDU niezwyciężony.
To nic, to nic, że spadliśmy.
Jeszcze odrobimy, puchar będzie nasz!
A na razie dzielny HUWDU
niech nam trzyma się w barażach...


RKS HUWDU
na murawie broni tytułu,
na żylecie ultras fani
za RKS życie by oddali.
RKS do boju,
podniesiemy się z tego gnoju,
druga liga super sprawa,
ale trzecia też ciekawa.
RKS!

Jedyny RKS jaki szanuje!

0

@ArcziArtt Jako rodowity lubelak mam to w rzyci. To 2 liga jest kurła

0

@ArcziArtt Motor to dziady koniec dyskusji

0

@ArcziArtt Dziadami sa i dziadami pozostana ;)

0

@FcPortoFan1999 Jego to do choroszczy powinni odwiezc

3

Ide tort wpieprzac :]

0

Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba!

0

@AFA90 Barca Lipsk Szachtar Celtic

0

Sa takie kluby którym nic juz nie pomoże a sa to:

Motor Dziady Lublin
BvB
To ten ham(huehue)

0

Czyżby znowu trzeba bedzie spiewac Motor to dziady?

4

Motor blisko awansu do 1 ligi. Dawac Lublin do ekstraklasy!

2

@Emhyr To bedzie ironia jak wyjdzie na tym lepiej niz na sojuszu z Realem :]

6

Oko za oko panie Perez. Wbijajac nóz w plecy w sprawie Negreiry pogrzebał projekt SL i pojednał w jakims stopniu Barcelone i LaLiga.

1

@Ojciec5tkidzieci Ale nie dam małpki 9 latce xD

0

@Mns21 Messi. Koncówka sezonu Haalanda mu zaprzepasci szanse na ZP

0

12 zł za Piccolo.. Głupi ja zamiast kupic wczoraj na urodziny siostry to dzis przepłaciłem 2x w monopolowym. Tak Piccolo sprzedaja w takich sklepach i nie nie pytajcie dlaczego bo nie mam pojecia

1

@Medium Limity by sie przydały. Powinien byc 1 wspólny limit dla kazdej ligi zeby nie dochodziło do takich absurdów jaki Chelsea zafundowała

0

@Medium Ale tu nie chodzi tylko o City a o to ze w PL ma sie wyebane na takie sprawy. Liga szejków i innych miliarderow gdzie mozna lekka reka wydac 500 mln noc przy tym nie zarabiajac i o to mi chodzi głównie.

City mimo wszystko zarabia na transferach

3

@Encore No i dlatego FFP powinno zaczac sie tym cyrkiem interesowac.

Przeciez to finansowy doping jest i tutaj robi sie przepasc bo jak mozna z taka liga rywalizowac?

0

@Encore Tak jak Robert pechowa narodowosc ale no mimo wszystko sezon oscylował wokół mundialu i jego wygrana da Leo ZP a sezon liczbowo miał tez dobry

8

@Encore Nie odbierze. Finały bez wkładu własnego. Mecze z Realem tez i mimo trypletu z kadra nie osiagnał nic. MS Messiego przeważy szale na korzysc Leo

0

Czy Lukaku jest bardziej memiczny od Harrego z MU?

Dzisiaj znowu przeszedł samego siebie. Az sie przypomniał mecz z Chorwacja gdzie sabotował Belgów xd

0

@Szmulek Juventus lub Inter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?