1

Ajaj alez dobry jest Jezdziec bez głowy z Deepem :)

3

@Luciano99 Ah szkoda juz szykowałem umowe o dzieło i 5 gr za h bo inaczej miałbym juz Ukrainca na jego miejsce ;(

5

https://tiny.pl/cxjkm

Podniesiono Alarm na filipinach gdyż Wulkan Mayon intensyfikuje swoja aktywnosc. Z Kopuły lawowej zeszły 3 małe spływy piroklastyczne. Jesli dojdzie do rozsadzenia to bedzie to potężna erupcja i zagrożenie dla ludnosci która juz teraz sie ewakuuje

No nie powiem w ostatnich dniach duzo sie dzieje.

@barcelonaLM @Kidd @AssisMoreira @Comentateiro @NeKenI @Kessie

7

@Kapiczek Tak,co to za pytanie z dupy

0

Panowie galowie mam pytanie

Czy Chromebook to dobra opcja dla kogos takiego jak ja? Gram rzadko a i to jedynie w gry typu Empires and Puzzles na telefonie a potrzebuje taniej budzetowej opcji takze do korzystania z internetu.

Z tego co widze chromebooki sa bardzo tanie i zastanawiam sie nad zakupem zeby telefonu nie katowac.

@macio_944

1



Erupcja Kilauei. W nocy wyglada to nieziemsko ;)

0

@betonito Widocznie Pep uznał ze dla dobra druzyny lepiej sie go pozbyc co okazało sie dobrym posunieciem.

7

@betonito Poznał sie na charakterze wiec sie go pozbył proste jak budowa cepa

0

@HighestInTheRoom Nie,on miał juz w Barcelonie problemy

2

@HighestInTheRoom Gdyby nie był taki szklany to mozna by rozwazyc

1

@bartas97 Co nie zmienia faktu ze powinny byc kur jakies granice.

Zreszta o czym my tu mówimy skora LaLiga rzadzi Madridista

Swój swego nie ruszy nawet patrzac przez pryzmat SL


Odechciewa sie ten cyrk ogladac jak Liga torpeduje nawet mniejsze kluby.

1

@bartas97 Problem w tym ze Barca nawet pierdnac nie moze mimo ze zrobiła juz wystarczajaco duzo a real sobie od tak wydac moze 400 baniek nie zarabiajac prawie nic.

Liga 3 predkosci sie chyba komus marzy.

Na szczescie Pedrerol to idiota i jego trzeba traktowac z przymrozeniem oka

0

@bartas97 Haha fajne ffp. Ja rozumiem wszystko ale to juz bedzie kompromitacja La Ligi. Barca schodzi juz jak moze i dalej guzik moze.

Po co sie przemeczac jak mozna dobic najgrozniejszego rywala

3

3

@pacjentzchoroszczy W Miami nie musi tam wiekszosc szprecha po hiszpansku

0

@Encore Wszystko spoko tylko ta liga jest skrajnie nie fair wobec reszty. Szejków w uj,brak ffp etc.

Tam nikt sie nie musi przejmowac ze sa pod kreska i moga do woli wydawac kase.

1

@budel17 Albo siostre przełożyc :]

0

@barcelonaLM Wole juz Carrasco niz Szklanego Naymara do pary z Bombele

1

@hayek Tez prawda xd

0

Żeby transfer Neymara miał jaki sens to raz ze musi byc free a dwa grac za 4-6 mln netto i to pod warunkiem ze zbadaja go z 20x przed podpisaniem umowy xD

0

@takisobiektos Tak se wmawiaj

0

@takisobiektos Ktos bronił zejsc z boiska piłkarzom? Poza tym przegrali bo byli słabsi. Kurtyna

0

@takisobiektos Ta bo tylko na niekorzysc Romy gwizdał xd.

Był słaby w obie strony.

Piłkarze z Florencji powinni byli zejsc i pewnie byłby walkower

0

@takisobiektos Oj boli dupa xd

0

Potężne serie a 2/3 finały w rzyc xd

Pep zrobi 3/3 :)

0

Czyzby Serie A 3 finały w czoko xd?

1

@barcelonaLM W tej sytuacji byłbym murem za Alemanym

0

@barcelonaLM 400 a brakuje ok 40-50 mln do zasady 1:1 wtedy Leo dostałby gwarancje.

Do lipca mamy ffp -250 mln

4

@Snajper10 Wy jestescie nienormalni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?