9

Czy wiecie ze w Afryce jest pewien wyjatkowy wulkan który nie przypomina innych typowych wulkanów a temperatura jego lawy wynosi zaledwie 600 stopni i czesto ma kolor czarny?

Wrzuce o tym obszerniejszy post bo to jest wyjatek w skali całego swiata.

2

@wasacz Przeciez jego to sie powinno z miejsca zablokowac bo bredzi xD

Ciagle sieje defetyzm

1

https://tiny.pl/cxh2h

Dac Dudzie kota...

0

@Survier W kwestii głupoty wygrywasz. Nie masz konkurencji bo nawet dodi wysiada przy tobie

0

https://tiny.pl/cxhtm

MPK Wrocław xD

2

@RomanHoffer Garb xd?

6

Brawooo Laski :)

3

Brawo panie oby jeszczex1 dorzuciły

1

@Gwyn Dobrze by było bo chetnie wyscig bym obejrzał

4

@Maciek069 Turbo stary xD

1

F1 nie nakłada sie z multiliga LaLigi?

7

Komentarz usunięty

2

No i cyk perez tez odpada xD

9

@Gibbon_FCB Barcelona mówi to panu cos?

2

Nikt nie chce walczyc z Maxem o tytuł.

W zasadzie to nawet spinac sie nie musi bo nie ma kto mu zagrozic.

0

@chavez Bo moze

9

@domin682 nie trzeba byc piekarzem by moc ocenic chleb

3

@MesQueUnClub96 No to zes wystawił Laurke Hurkaczowi xD

3

@jacobFCB 3. Linkin Park

1

@MesQueUnClub96 Niech zostawi to bedzie znowu chwila spokoju

1

@MarioVeB! Dziekujemy za oswiecenie

1

https://i.pinimg.com/originals/4f/17/90/4f1790db4eb7c2a44eabb16b7293b540.jpg

Woo art przedstawiajacy pogrzeb Aragorna II Elessara króla zjednoczonego królestwa Arnoru i Gondoru.

0

@Szreko Mam to samo zwłaszcza po tragedii na Anfield ekipy Valverde

1

@Kgorecki2500 Tez Somebody that i used to know kojarze z tym zwiastunem lotra xD

1

Gerrard moment przed tragedia xD



Szkoda imo chłopa. Powinien 1 majstra zdobyc

0

@partymaker Ah shit here we go again :]

17

@Encore Neuer mimo sympatii do Włocha.

Szkop zrewolucjonizował pozycje bramkarza niczym Busquets pozycje spd

0

@Comentateiro Nie zgodze sie. Z Sylwetka obecnych piłkarzy w tym Suareza w Primie tamci obroncy nie wiele mieliby do powiedzenia.

Przepasc jest miedzy obecna a tamta piłka zwłaszcza pod wzgledem prowadzenia sie piłkarzy.

Dla mnie Maradona moze byc w top 3 w historii ale nie uwazam by był całosciowo lepszy od Suareza czy Lewego. Pod wzgledem techniki byc moze ale to chyba jedyny atut na korzysc Diego gdyby go porównac do Prima Luisa czy RL9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?