11

Nie no ale twierdzenie ze takich fauli jak tego typa z Mallorcy jest sporo to jest niezłym kłamstwem.

To moze nie było tak bandyckie wejscie jak Mirandy ale chłop przy odorobinie wiecej pecha mógł zakonczyc kariere Alejandro.

Dla mnie to jest mininum 6 meczy zawieszenia. Za samo wejscie 4 +2 za koncowy skutek.

Wczoraj Acunha dzisiaj tem odklejeniec. No nie tedy droga LaLigo i takich boiskowych brutali powinno sie srogo karac i nic tu jego przeprosiny nie powinny zmienic.



Tak wiem to nie oddaje impetu ale chodzi o to w jaki sposob ten idiota atakuje Balde w sytuacji bez znaczenia i w meczu o nic

Ja rozumiem ze ktos lubi twarda gre ale to nie ma nic wspólnego z gra w piłle a jest zwyczajnym bandyckim atakiem na zdrowie rywala.

17

Brawo sedzia akurat tych gosci mozecie przekrecac do woli xD

1

@Nazio87 Chwała ci panie @tomek8756

1

@Nazio87



A teraz mi znajdz wersje z ta zacna pania z Camp nou

4

@zodiak_10 Dobrze ze ja znam ale teraz mi wersja tej pani potrzebna xd

3



Dobra a teraz mi dajcie wersje która ta pani na Camp Nou zaspiewała xD

3

@Nazio87 Dzieki brachu masz herba

cofnij 24min

3

@klopx Eh zaraz cofne i tak zrobie

7

Nie no ale serio jak sprawdzic ten tytuł piosenki która ta ładna pani zaspiewała?

13

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 Wez mi tytuł znajdz :/

7

Dobra nie ma tak łatwo

Kto nie da poprawego tytułu piosenki i da zielonego to gej lub Vinicjus.

12

Ale serio daj ktos tytuł bo nie chce mi sie wycinac tego ze streama Barcy xD

11

Fajna ta piosenka i piosenkarka

Tytuł zna ktos?

5

Fajny festyn tylko pijanego wuja brakuje.

Oh wait jest przeciez Laporta xD

8

Nie wiem czy było a nawet jesli tak to olac

Espanyol w segunda :]

2

@Emhyr Hobbit to nie jest ale krasnolud i owszem

25

Pink Araujo wygrał zycie. Ani minuty a sobie fetuje z legendami piłki xD

3

Daj boze zeby z raz pesymizm zamienił sie w optymizm.

1

@MrPGG Do nowej kampanii sie wyleczy dobrzr ze teraz a nie na poczatku sezonu

7

Ten kretyn z Mallorcy z 5 meczy zawieszenia powinien dostac. 3 za samo wejscie i 2 za skutek.

1

@AlexDark00 Duzo tego nie było

1

Co z Balde? Jakies 1 diagnozy?

6

@Lola120 Taki piekny ze psy dupami szczekaja

8

@MesQueUnClub96 Paszoł won

2

@tomek8756 Rodzina Vinicjusa?

2

@wasacz Nie wiem nie znaju sie ale Dodi złapany na baita wiec git

1

@MesQueUnClub96 Dodo dodi dodi nie czujesz sarkazmu?

Hurkacz nawet bez nóg by ja ograł

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz vibe?

1

1x ogladam F1 w Monako i chyba dobry wyscig trafiłem bo podobo przewaznie jest to stypa straszna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?