2

@tomek8756 Rodzina Vinicjusa?

2

@wasacz Nie wiem nie znaju sie ale Dodi złapany na baita wiec git

1

@MesQueUnClub96 Dodo dodi dodi nie czujesz sarkazmu?

Hurkacz nawet bez nóg by ja ograł

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz vibe?

1

1x ogladam F1 w Monako i chyba dobry wyscig trafiłem bo podobo przewaznie jest to stypa straszna

0

@mekston Dzieki

0

Kim jest toto wolf i czemu szprecha po polsku xd?

Tak ja sie nie znaju na f1 i ogladam z braku laku

1

@MesQueUnClub_87 Koty wychodzace sa problemem bo rocznie miliard ptaków potrafia zabic.

Jestem fanem tych zwierzat ale jestem przeciw puszczania ich bez nadzoru.

1

@pt9 To kwestia ich zachowania a mianowicie zabijania ptaków co iest problemem bo uszczuplaja ich populacje. Koty jesli juz powinny wychodzic na szelkach by nie polowały i zabijały.

2

@MesQueUnClub_87 Wyżej stawiałbym chyba tylko Crawling i In the end.

14

Numb od linkin Park ma juz 2 mld wyswietlen na yt :)

2

@Pawlak1992 Instynkt. On go przyniósł dla siebie i zeby pochwalic sie. Zabiłby go pewnie lada chwila

1

@Kgorecki2500 Wiesz ze mozesz po dupie dostac? Obecnie walczy sie z kotami wychodzacymi bo niszcza ekosystem polujac na ptaki etc.

Jesli mozesz to wychodz z nimi na szelkach

6

@AduŚ07 Jest obecnie duzo zdrowsza a klub generuje duzo wieksze zyski niz Milan i mozna sobie na wiecej pozwolic

To tak jakbys porównał drabinke city do motoru lublin.

0

@bartas97 To nawet lepiej. Wole zeby wydali kase na kogos za granicy

0

@bartas97 pestka do Lecha idzie za Rebochoo i rywalizacji z Douglasem

0

@goldmetaxa Laporta w 2 lata sprzatnał burdel po Bartomeu i nadal sprzata. W tym sezonie zrobił druzyne na dublet.

0

Eh szkoda ze nie ma tego wczesniejszego komentatora w magazynach 1 i 2 ligii ;(

1

@Dari0G Kto tu sie kompromituje? Przyznałem sie do błedu w kwestii progów bo o tym zapomniałem.

Limit wypełnili w 66 min meczu ale z racji walkowera to nie ma znaczenia i kare dostana i kolejna za wybryki kiboli.

1

@Bobert_Kubicki Tutaj masz racje. Ale nadal jest to głupota patrzac a opłakane finanse klubu i mozliwy restart od 4 ligi

@Vekk Faktycznie zapomniałem o tych progach

1

@Dari0G Walkower oznacza ze Lechiia nie wypełni limitu 3000 minut. Gdyby mecz został dograny to rzutem na tasme by sie zmiescili

Brakowało 196 minut wystarczyło ze mecz cały zagra 3 młodziezowcow co przez walkower nie bedzie miało miejsca.

Nastepnym razem nie sugeruj mi ze sie nie znam bo dokładnie sprawdziłem ile im brakowało i co oznacza dla nich walkower

3

@Bezhistorii Rzucali race na boisko 2x mecz przerwano a za 3 mecz zakonczono i bedzie walkower

4

Żeby wam uzmysłowic głupote kiboli Lechii Gdansk przedstawie wam sytuacje zwiazana z Walkowerem dla Piasta


Lechia spada i ten mecz nie miał znaczenia pod tym katem ale miał znaczenie w kwestii wypełnienia limitu minut dla młodziezowca.

Sytuacja wyglada tak ze wystarczyło dograc mecz by miec to z głowy. Jednak kibole doprowadziły do sytuacji w której piast dostaje walkowera a Lechia nie dosc zs spada to jeszcze zapłaci kare 3 mln za nie wypełnienie limitu :)

Lechia moze rozpoczac sezon w 4 lidze ;)

0

@ObiwanKenobi Nie zawsze ci utalentowani dostaja szanse. Bez przepisu mogliby utonac wsród betonu trenerskiego

1

@danaj7 To ze Raków miał z tym problem nie znaczy ze przepis jest zły

3

Co myslicie o przepisie o młodzieżowcu?

Ja uwazam ze jest to dobra inicjatywa i kazdy klub w eklapie nie powinien miec problemu ze zrobieniem limitu a pomaga to wypłynac co bardziej utalentowanym.

Dla mnie przepis który powinien zostac na stałe

1

@MesQueUnClub96 Kozak skrzydłowy z Górnika. Pasowałby do Lecha w miejsce Skórasia

5

@FcPortoFan1999 Imo jemu sie nie bardzo chce grac. Wyglada na piłkarza na emeryturze

0

@Uukasz_93 Imo Pogon dostała prezent w meczu z Lechem wiec na zero wychodzi. Lech powinien był grac w 11 na 10 i pewnie mecz by po prostu wygrali

0

Do kibiców Górnika Zabrze

Dzieki wielkie za ogranie Pogoni :)

Ps dejta Yokote

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?