0

Dziekuje dobranoc xD

0

BvB frajerzy? Nowe,nie znałem..

7

@marnow Zalezy od wielu czynników. Ja bym odradzał w ogole wsiadanie do auta w tym dniu

1

@Ojciec5tkidzieci Ajaj piekne oranie koscioła. Dajesz Papa zniechec jeszcze wiecej ludzi do tej zepsutej instytucji

0

@LS Tebas:Potrzymaj mi piwo

0

@cules100pro Na jaki okres czasu? 50 lat? Jesli tak to sami durnie pracuja w klubach LaLigi

0

Dobra jak to jest z tym CVC

Rozumiem ze My Real i Bilbao tego nie podpisalismy. Do tego RFEF z tymi 3 klubami to zaskarżyło

Jesli dobrze rozumiem Tebas i kluby podpisały to i sprzedały czesc praw tv na 50 lat zostawiajac funduszowi furtke do zamienienia tych pieniedzy w pożyczke jesli fundusz sie wycofa?

Wychodzi na to ze jesli fundusz sie wycofa to kluby maja pożyczke na 50 lat?

Jesli tak jest to Tebas z automatu powinien stracic posade bo to jest sabotaz ligi.

0

@cules100pro Ale bierz pod uwage ze my czesc praw sprzedalismy

3

@Sysia11 Przeciez za samo mistrzostwo City dostanie 50 mln tylko. Reszta pochodzi z praw telewizyjnych i tu niestety PL odjezdza wszystkim.

@Emhyr Łacznie pewnie byłoby ponad 100 ale my czesc praw sprzedalismy pamietaj o tym

https://www.meczyki.pl/newsy/tyle-fc-barcelona-ma-zarobic-za-zwyciestwo-w-la-liga-wiecej-nawet-niz-w-premier-league/212600-n

9

@Emhyr Mistrz PL 50 mln za mistrzostwo reszta kasy to prawa tv

Tutaj tez to jest czysta kasa za wynik sportowy bez uwzgledniania praw tv

0

@MarioVeB! Widzisz kolego ja Rakowowi mistrza pogratulowałem bo zasłuzyli a ty jak zwykle próbuesz zabłysnac prowokujac mnie czy innych kibiców Lecha.

Boli cie ze Lech jest wzorowo prowadzony i nie musi krasc pieniedzy lokalnym atrakcjom?

Slask o takiej przygodzie w europie to moze co najwyzej pomarzyc bo ich szczytem jest gra w eliminacjach.

5

60 mln za mistrzostwo podobno nam wpadnie. To da sie gdzies potwierdzic?

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Nie no nigdy za nimi nie przepadałem.

1

Komentarz usunięty

31

@mindbender84 Ogladam to i czuje ogromna żenade na co pozwolono Dudkowi w tych karnych.

Patologia w czystej postaci

2

@P33ck Karmi to okrutny syf raz wypiłem i po łyku wylałem do kibla

1

@PatrykBarcelona Haha nie no trzezwy jestem. Jeszcze piwko sie chłodzi

9

Hah wracam z zabki z browarkiem a tu kot mnie zaczepia i prosi o atencje.

Z 10 min miziałem go i jednak mruczenie to jeden z najlepszych dzwieków jakie mozna usłyszec. Az odpale sobie przed snem

8



Dajcie go chociaz na 1 sezon jeszcze ;(

1

@OskP 30+10 i City go pusci

0

@bartas97 A ja uwazam ze 1 młodziezowiec w składzie to nie jest bóg wie jaki problem.

@Uukasz_93 ma racje. To ze zdobyliscie mistrzostwo grajac na innych zasadach to cos co nigdy miec miejsca nie powinno i zamiast 3 to powinniscie z 10 mln kary dostac patrzac na kluby które nie mogły sobie pozwolic na olanie tematu.

Przepis jest dobry ale zeby sytuacja sie nie powtórzyła to powinny byc drakonskie kary za takie omijanie przepisu jak zrobił to Rakow

0

@Uukasz_93 No Raków stac było to olali. Powinna byc wieksza ta kara ale jest jak jest.

Lech czy Legia nie musza sie tym przejmowac bo maja akademie pełne młodych talentów a Raków musiał zebrac o kase na przebudowe stadionu.

0

@Kidd Tak. Ale teraz bida z kasa na tranafery i nie moga 2x olac tego przepisu.

Jesli znowu oleja to powinna byc kara za recedywe.

Kazdy klub dokłada sie do rozwoju piłki promujac młodych tylko wielki panicz Rakow na to w dupie

1

@Uukasz_93 I dobrze ze zostaje. A Raków bedzie musiał grac młodymi albo znowu kara bedzie

@Kidd 3 mln kary dla rakowa.

0

@MesQueUnClub96 Haaland top

2

@Kidd Spokojnie pewnie mu w szkole łobuzy kanapki ukradły i Dodi nerwowy jest

1

@partymaker Po to żeby sprawdzic czy da tam rade. Jesli nie to poszukamy kogos na rynku.

1 pełny sezon na pivocie pokaze czy moze na stałe tam grac

0

@tristan87 No to w zasadzie zamyka temat

0

@Peciak Biore w ciemno. 1 Sezon De jonga na pivocie i zobaczymy czy on to dzwignie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?