Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@takisobiektos Smutne? Co za duzo to nie zdrowo. Mi sie autentycznie juz nie chce ogladac piłki. Za duzo tego w tym sezonie.
1
@Chada Gitara dzieki.
5
https://beta.ctvnews.ca/national/climate-and-environment/2023/5/19/1_6405938/_jcr_content/root/responsivegrid/image.coreimg.jpeg/1684506845923/1-6405946.jpeg
Meksyk-Wulkan Popocatepetl
@barcelonaLM @AssisMoreira @Comentateiro @NeKenI
0
Da sie zmyc plamy po kawie z białej bluzki czy kaput?
0
@Emhyr A to nie ten fanboy konfy co zleciał z 1.5 roku temu?
5
@MesQueUnClub96 Żegnam
1
@FcPortoFan1999 Powinien dac rade
3
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1660386221862924290
Ja pier jak to wygląda...
3
Ale fakt jest taki ze kibice Valencii to wyjatkowe bydło
Pamietam jak w naszych butelkami rzucali.
1
@Medium Jest ciepło wiec i tak sie spi przy otwartym wiec xd
@MOLESTA to tez jakis sposob
2
Czosnek top. Rozkładało mnie i po 2 dniach kuracji czosnkiem jestem jak nowo narodzony. Moze ciezko zjesc surowy ale warto jesli sie nie chce chemia szprycowac
0
@Emhyr Taki charakter. Sam to podkreca zamiast ukrecic łeb.
Ale Rasizm w hiszpanii jest i jest to problem
2
@insp1re Zapominasz o teczowych :]
A tak serio rasizm to ogólnie głupota. Obrazanie kogos na podstawie koloru skóry czy orientacji jest czysta żenada
3
@Emhyr Ale obiektywnie to problem z rasizmem w LL jest. A to ze Vini sam podgrzewa ta toksyczna atmosfere to inna sprawa.
Ale to ciekawe bo na Rudigera Alabe mało kto obraza na tle rasowy. To powinno dac do myslenia Viniemu.
0
@FCB_dimiC A to nie nawiazanie do Lewego?
0
https://www.meczyki.pl/newsy/zawodnik-fc-barcelony-przeszedl-cale-camp-nou-na-kolanach-wyjatkowe-sceny-po-meczu-ligowym-wideo/212244-n
A Rafa to zakład przegrał? A dobra rytuał jakis xd
0
@tomek8756 Tu sa drzwi>>>>
7
Ja rozumiem ze ktos lubi Viniego ale wybielanie go przez eleven jest tak samo obrzydliwe jak rasistowskie wyzwiska w jego kierunku.
Kompletnie zapomnieli ze nie raz powinien wyleciec z boiska za prowokowanie,kwestionowanie decyzji sedziów o darcie mordy do kazdego.
Kazdy kij ma 2 konce a Eleven chyba o tym zapomniało
0
To co zrobił Miranda to bandytyzm lvl hard. Chłop mógł zakonczyc kariere Navasa.
10 meczy zawieszenia za tego typu faul.
4
Miranda co za retard
1
@Worny Hahaha co to jest xD
2
Ciekawy jestem czy Eleven wrzuci filmik z tej bitki. Nie ukrywam chetnie bym obejrzał
1
@Arkadio90 Piekna Valencia xD
0
Ma ktos powtorke tej bitki z eleven?
3
Wreszcie czerwo dla buraka
1
@P33ck Chyba czarne
1
Przypominam o 21 Grand Derbi :)
0
@Cotutajsiedzieje Ee nie?
0
@Emhyr Predzej uwierze ze Jota lub Diaz tyle strzela niz on
0
@Encore Ani tak dobry na jakiego go kreuja. Zwykły sredniak