10

@takisobiektos Smutne? Co za duzo to nie zdrowo. Mi sie autentycznie juz nie chce ogladac piłki. Za duzo tego w tym sezonie.

1

@Chada Gitara dzieki.

0

Da sie zmyc plamy po kawie z białej bluzki czy kaput?

0

@Emhyr A to nie ten fanboy konfy co zleciał z 1.5 roku temu?

5

@MesQueUnClub96 Żegnam

1

@FcPortoFan1999 Powinien dac rade

3

3

Ale fakt jest taki ze kibice Valencii to wyjatkowe bydło

Pamietam jak w naszych butelkami rzucali.

1

@Medium Jest ciepło wiec i tak sie spi przy otwartym wiec xd

@MOLESTA to tez jakis sposob

2

Czosnek top. Rozkładało mnie i po 2 dniach kuracji czosnkiem jestem jak nowo narodzony. Moze ciezko zjesc surowy ale warto jesli sie nie chce chemia szprycowac

0

@Emhyr Taki charakter. Sam to podkreca zamiast ukrecic łeb.

Ale Rasizm w hiszpanii jest i jest to problem

2

@insp1re Zapominasz o teczowych :]

A tak serio rasizm to ogólnie głupota. Obrazanie kogos na podstawie koloru skóry czy orientacji jest czysta żenada

3

@Emhyr Ale obiektywnie to problem z rasizmem w LL jest. A to ze Vini sam podgrzewa ta toksyczna atmosfere to inna sprawa.

Ale to ciekawe bo na Rudigera Alabe mało kto obraza na tle rasowy. To powinno dac do myslenia Viniemu.

0

@FCB_dimiC A to nie nawiazanie do Lewego?

0

@tomek8756 Tu sa drzwi>>>>

7

Ja rozumiem ze ktos lubi Viniego ale wybielanie go przez eleven jest tak samo obrzydliwe jak rasistowskie wyzwiska w jego kierunku.

Kompletnie zapomnieli ze nie raz powinien wyleciec z boiska za prowokowanie,kwestionowanie decyzji sedziów o darcie mordy do kazdego.

Kazdy kij ma 2 konce a Eleven chyba o tym zapomniało

0

To co zrobił Miranda to bandytyzm lvl hard. Chłop mógł zakonczyc kariere Navasa.

10 meczy zawieszenia za tego typu faul.

4

Miranda co za retard

1

@Worny Hahaha co to jest xD

2

Ciekawy jestem czy Eleven wrzuci filmik z tej bitki. Nie ukrywam chetnie bym obejrzał

1

@Arkadio90 Piekna Valencia xD

0

Ma ktos powtorke tej bitki z eleven?

3

Wreszcie czerwo dla buraka

1

@P33ck Chyba czarne

1

Przypominam o 21 Grand Derbi :)

0

0

@Emhyr Predzej uwierze ze Jota lub Diaz tyle strzela niz on

0

@Encore Ani tak dobry na jakiego go kreuja. Zwykły sredniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?