0

@NeKenI Mocno podchwytliwe ale chyba chodzi o 2 zera i dwie 4

0

Aha dobra wiem. B chyba xd

0

@Hubertusk Swój chłop

0

I cyk przyszły kapitan na Avku :)

1

@takisobiektos Jakiej kary Leao?

4

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Pieniadze to jedno ale ktos tych piłkarzy musi poukładac i w tym Pep jest wybitny

15

City mimo ze klub szejkow jest dobrze zarzadzamy. Tam nie ma takiej patologi jak w PSG gdzie tam kupuje sie byle kogo i zatrudnia randomowych trenerow a prezesem jest Mbappe.

City kupuje konkretnych piłkarzy pod konkretna taktyke trenera i w duzej czesci te transfery sa dobre.

1

@Gaz Christensen tez pewniak do składu wiekszosci druzyn z europy.

Araujo w city miałby pewny skład bo jest lepszy od Akanjiego czy Diasa moim zdaniem.

0

@Kapiczek Mysle ze Xavi wolałby miec 2 porzadnych skrzydłowych a nie pół.

0

@Kapiczek Zapominasz o jednym. Jaki budzet ma city jaki barca.

Gdyby Xavi mogł tak szalec to moim zdaniem gra tez by była bardziej efektowna i efektywna

0

@lucca87 Respect a strach to dwie różne rzeczy.

1

@Pawel13sz Gundogan must have

11

@Pawel13sz Za duze z nim problemy. Niech da ci do myslenia ze Pep go pogonił a i w Bayernie cyrki odstawia

0

@lucca87 Smiech? Gosc wyglada lepiej niz nie jeden piłkarz. Mozna go nie lubic ale respekt to on ma u piłkarzy. Trzyma krótko za mordy najbardziej wyszczekanych.

2

@Rust_Cohle Dodi mu zapłacił za wyrzucenie Norwega ale hajs sie nie zgadzał

5

Marciniak top xD

https://www.meczyki.pl/newsy/mocna-wymiana-zdan-miedzy-haalandem-i-marciniakiem-polak-bezlitosny-powtorz-to-jeszcze-raz/212002-n

Chłop powiedziaľ do Wikinga "Powtórz to raz jeszcze a wyrzuce cie z boiska" po czym Norweg oddalił sie z podkulonym ogonem :)

Ofc nie da sie tego zweryfikowac ale jestem w stanie uwierzyc ze tak było

Juz widze jak robi to Hiszpanski sedzia po czym Norweg go wysmiewa. Szymon swoim wygladem wzbudza respekt u piłkarzy bo jestem pewny ze w bitce pare ryji by obił ;)

2

@AlexDark00 Ta to wygladało na anal wczoraj

2

Miałem sen ze Real dostał 4-0 na dziure. Oh wait xD

7

Nie no ale z perspektywy czasu zabawnie sie czyta komentarze ze Militao>>Araujo

Brazylijczyk ostatnio to chodzacy wylew a Urus jak był tak jest nadal skała nie do przejscia

7

@Encore Nie do konca jego w tym wina. Odpadlismy z interem defacto przez kontuzje i wały sedziego i to jest fakt

0

@bartas97 Możliwe xd

1

Jak taki imbecyl jak probierz moze byc trenerem młodzieżowki... No żenujacy typ

19

"Jak City katarski klub przechodzi dalej w LM to juz wiadomo ze zle czasy nastaly. Z takimi druzynami LM traci zupelnie smak. Sczerze? Wydaje mi sie ze teraz Puchar Krola jest wazniejszy. Nawet lepiej brzmi "Puchar Krola" niz "Liga Mistrzow". Krol jest lepszy od mistrza, proste."

Ahahahahaha o kurła xD

9

Kafejka wydupcona :)

1

No i jakos człowiek tak bardziej szczesliwy. Nawet łatwiej 2 postawic.

1

@Faro Wcale a wcale xD

0

@VegetaPolska Nie psuj narracjj

0

Barca 2 Real 1 w pucharach.

Sezon bardzo dobry moim zdaniem

0

@Encore No ale ile kasy pompuje sie w ta lige? To musiało dac efekt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?